Zakład Pogrzebowy uznany przez Pogotowie Pogrzebowe w Skawinie

Zakład Pogrzebowy w Skawinie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe stara się, by każdy pochówek został zorganizowany rzetelnie oraz w sposób profesjonalny. Wieloletni rozwój, a także zdobyte doświadczenie w branży funeralnej pozwala sprostać wymaganiom każdego Klienta. Właściciel zakładu wraz z pracownikami dokładają wszelkich starań, by każda osoba pogrążona w żałobie, otrzymała wsparcie i pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. Na każdym etapie personel prowadzi fachowe doradztwo i czuwa na tym, by wszystko odbyło się zgodnie z życzeniami Rodziny. Zakład Pogrzebowy Agawa świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w kraju i za granicą od 1991 roku.

Oferta Zakładu Pogrzebowego w Skawinie współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Agawa posiada bogatą ofertę, pozwalającą na zaspokojenie wszelkich potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów. W tak trudnych chwilach personel Firmy bierze na swoje barki wszelkie kwestie związane z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru, a także sytuacji finansowej Rodziny. Firma realizuje ceremonie wszystkich wyznań oraz świeckie, z użyciem trumny oraz urnowe, poprzedzone kremacją.

Pomocna obsługa bierze na swoje barki formalności, wypełnia je w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, na cmentarzu oraz w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS. W obliczu bolesnej straty zakład dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Firma dzięki wyposażeniu w postaci specjalistycznych karawanów realizuje również usługę przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami.

W siedzibie zakładu pogrzebowego w Skawinie (zakłady pogrzebowe Skawina) znajduje się bogaty wybór trumien, urn i sarkofagów wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Wysoka jakość oraz estetyka są priorytetem dla firmy. W ofercie zakładu Klienci znajdą także szeroki wybór wieńców, wiązanek i innych kompozycji przygotowywanych na indywidualne zamówienie. Oferta obejmuje również niezbędne akcesoria pogrzebowe m.in. krzyże, tabliczki i klepsydry pogrzebowe. Dodatkowo w zakładzie mieści się nowoczesna chłodnia, w której personel przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku. Całość prezentowanych usług jest gwarancją pogrzebu wykonanego z najwyższym majestatem, a także z dbałością o detale.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego w Skawinie wyróżnionego przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy w Skawinie mieści się przy ulicy Rynek 18. Firma we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym prowadzi działalność również w Mogilanach w powiecie krakowskim województwa małopolskiego. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe małopolskie. Wsparcie ze strony zakładu pogrzebowego dostępne jest dla wszystkich Klientów przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.