fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy WRZOS Malbork

al. Armii Krajowej 32, 82-200 Malbork

801 12 12 12

55 628 01 98

Zakład pogrzebowy WRZOS na rynku funeralnym funkcjonuje od wielu lat.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Malborku

Herb miasta MalborkMalbork to miasto położone w północnej części Polski, w województwie pomorskim, nad rzeką Nogat. Miasto o powierzchni 17,2 km2 i liczbie ludności, która sięga ponad 36 tys. mieszkańców, jest siedzibą powiatu malborskiego. W mieście dominuje przemysł spożywczy, dzięki istniejącej tu od 1881 roku Cukrowni Malbork. Poza tym działają tu także przedsiębiorstwa produkujące urządzenia rolnicze oraz na potrzeby przemysłu drzewnego. Miasto jest dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami województwa pomorskiego między innymi za sprawą transportu kolejowego. Przez miasto przebiegają linie kolejowe, funkcjonuje tu także lotnisko wojskowe.

Malbork jest miastem turystycznym, znanym w całym kraju, głównie za sprawą zamku wielkich mistrzów krzyżackich. Zespół zamkowy jest wspaniałym przykładem architektury obronno-rezydencyjnej z czasów średniowiecza, w Europie. Zamek od 1949 roku wpisany jest do rejestru zabytków. Od 1994 roku uznany jest za pomnik historii, natomiast od 1997 roku ma swoje miejsce na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Od 1961 roku jest on siedzibą Muzeum Zamkowego w Malborku. Kolejnym, znanym na mapie Malborka obiektem jest Brama Mariacka – powstała w pierwszej połowie XIV wieku wraz z systemem obronnym.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Malbork

Pogotowie Pogrzebowe na terenie Malborka rekomenduje firmę z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą z zakresu branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy WRZOS Malbork to firma, której celem jest otoczenie pogrążonej w żałobie Rodziny jak najlepszą opieką i troską. Pracownicy codziennie dokładają wszelkich starań, by wszystkie oczekiwania ze strony nawet najbardziej wymagających Klientów, zostały spełnione. W tak ciężkich chwilach, tym, czego potrzebuje Rodzina, jest troska, cierpliwość, a także empatia.

Pomocny personel już od pierwszych chwil niesie wsparcie, poprzez wypełnianie wszelkich formalności w imieniu Klienta. Na podstawie stosownego upoważnienia dokonuje czynności zarówno w urzędzie, kościele, na cmentarzu, jak i w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego. Firma posiada bardzo szeroką ofertę trumien, urn, a także utensyliów funeralnych – zniczy, krzyży, tablic, nekrologów. Dzięki doskonałemu wyposażeniu, licznym szkoleniom pod okiem ekspertów pracownicy, dokonują całodobowo eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, realizują również usługi przewozu ciała na terenie całego kraju oraz mogą sprowadzić Osobę Zmarłą z zagranicy. Dodatkowo doświadczeni floryści przygotowują okazałą oprawę kwiatową, wieńce, wiązanki i inne kompozycje, również na indywidualne zamówienie, przyozdobione stosowną, elegancką szarfą. Za oprawę muzyczną uroczystości odpowiadają profesjonalni instrumentaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w budowaniu wzruszającego i doniosłego nastroju. Zakład pogrzebowy wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe daje wszystkim Rodzinom pewność, że zostaną otoczone troską, a także zwyczajną ludzką życzliwością w tak trudnych chwilach.

Cmentarze na terenie Malborka

Na terenie Malborka znajduje się duża ilość nekropolii, część z nich posiada bogatą i ciekawą historię. Jednym z miejsc wartych szczególnej uwagi jest Cmentarz Wojenny Wspólnoty Brytyjskiej, zlokalizowany przy głównej drodze prowadzącej z Malborka do Grudziądza. Cmentarz ten jest miejscem spoczynku żołnierzy brytyjskich oraz jeńców wojennych, zmarłych w okresie I Wojny Światowej. Na terenie nekropolii znajduje się również tablica upamiętniająca oraz Krzyż Ofiarny, stawiany według zasad w miejscach, gdzie spoczywa więcej niż 50 żołnierzy.

Krematorium w Malborku

Na terenie miasta nie ma żadnego krematorium. Zakłady pogrzebowe, oferujące Klientom usługę spopielenia Osoby Zmarłej w miejscowości Malbork, współpracują w tym zakresie z krematoriami położonymi w innych miejscowościach województwa.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe