fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MUSIKOWSKI Łuków

ul. Wisznicka 159, 21-300 Radzyń Podlaski

801 12 12 12

608 732 321

Zakład Pogrzebowy Musikowski świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Łukowie.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Łukowie

Łuków to miasto położone we wschodniej części Polski, w województwie lubelskim, powiecie łukowskim. Miasto będące gminą miejską jest siedzibą władz powiatu łukowskiego i gminy wiejskiej Łuków. Powierzchnia miasta wynosi 35,75 km2, a liczba ludności sięga ponad 29 tys. mieszkańców. W Łukowie funkcjonują duże zakłady mięsne, a także wiele przedsiębiorstw wędliniarskich. Miasto, w którym mocno rozwinięty jest przemysł spożywczy, ma na swoim terenie zakład mleczarski, a także zakłady cukiernicze.

Łuków jest znaczącym węzłem kolejowym i drogowym na mapie Lubelszczyzny. Przebiegają tu drogi krajowe i wojewódzkie, a także cztery linie kolejowe. Na terenie Łukowa nie ma zbyt dużej ilości obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Niemniej znaleźć tu można między innymi wyjątkową drewnianą świątynię – klasycystyczny Kościół Świętego Rocha, który powstał w 1829 roku. Kolejną wartą uwagi świątynią jest Kościół Przemienienia Pańskiego, czyli późnobarokowy kościół popijarski, powstały w latach 1733-1762. Budowla charakteryzuje się dwiema wieżami, zakończonych hełmami i krzyżami. Wnętrza świątyni reprezentują między innymi styl barokowy i rokokowy.

Sprawdzane Zakłady Pogrzebowe Łuków

Pogotowie Pogrzebowe na terenie powiatu łukowskiego wyróżniło zakład pogrzebowy posiadający niebywałe doświadczenie w niesieniu pomocy tym, którzy zostali dotknięci bolesną utratą bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy MUSIKOWSKI Łuków zapewnia wszystkim Rodzinom wsparcie i troskę na najwyższym poziomie. Wykwalifikowany personel odciąża Klientów z formalności związanych z organizacją pogrzebu, pomaga w urzędach oraz w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Każdego dnia pracownicy dokładają wszelkich starań, by każda uroczystość reprezentowała godność, szacunek i dostojeństwo. Wyposażenie zakładu pogrzebowego stanowią specjalistyczne karawany, dzięki czemu obsługa może dokonać całodobowo eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma świadczy usługi przewozu ciała na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, biorąc na swoje barki kwestię dokumentacji z tym związanej. Zakład pogrzebowy zawarł w bogatej ofercie wszystkie niezbędne akcesoria funeralne – znicze, krzyże, tabliczki, klepsydry, posiada także szeroki wybór eleganckich trumien i urn.

Firma niesie pomoc nie tylko w przypadku uroczystości o charakterze tradycyjnym, ale organizuje również kremacje. Drzwi zakładu pogrzebowego otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie, niezależnie od jego wyznania czy też statusu finansowego. Mając na względzie każdy szczegół związany z organizacją ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej, firma przygotowała różnorodne kompozycje kwiatowe, wieńce, wiązanki i stroiki. Oprawę muzyczną uroczystości zapewniają z kolei profesjonalni instrumentaliści współpracujący od lat z zakładem. W siedzibie firmy znajduje się komfortowa kaplica pożegnań, dzięki czemu każda Rodzina będzie mogła w ciszy i spokoju oddać się wspomnieniom i modlitwie. Całość prezentowanych usług daje wszystkim Klientom gwarancję, że pogrzeb zostanie wykonany zgodnie z wszelkimi życzeniami i oczekiwaniami.

Cmentarze na terenie Łukowa

Na terenie Łukowa jest niewielka ilość cmentarzy. Jedną z nekropolii wartych szczególnej uwagi jest zabytkowy cmentarz wojenny. Jest to miejsce spoczynku wielu żołnierzy rosyjskich, niemieckich i austriackich. Dodatkowo w okresie międzywojennym dokonywano tu także pochówków żołnierzy wojska polskiego, niezwiązanych z działaniami wojennymi. W czasie trwania II Wojny Światowej cmentarz został miejscem pochówku żołnierzy służącym III Rzeszy.

Krematorium w Łukowie

Na terenie Łukowa i powiatu łukowskiego nie ma żadnej spopielarni zwłok. Zakłady pogrzebowe działające w mieście Łuków, oferujące usługę kremacji, współpracują w tym zakresie z krematoriami z innych miejscowości województwa lubelskiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe