Idea Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS już ponad dwadzieścia lat istnieje na gorzowskim rynku funeralnym, wciąż doskonaląc i poszerzając swoją ofertę, pod zmieniające się oczekiwania klientów i realia branży pogrzebowej. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe gorzowski. Tak długa obecność na miejscowym rynku, możliwa jest tylko dzięki kolejnym pokoleniom osób korzystających z usług firmy, świadomych jej nieposzlakowanej opinii oraz wielu pozytywnym rekomendacjom. Rzetelne, pełne zrozumienia i empatii podejście pracowników zakładu do każdej Rodziny, znajdującej się w trudnej chwili straty kogoś Bliskiego, sprawia, że czują się oni bezpiecznie i mają pewność, że wszystko zostanie perfekcyjnie zaplanowane i obsłużone. Jednocześnie nastawienie na indywidualizację oferty, pod kątem preferencji i oczekiwań konkretnych osób, umożliwia realizację pięknej uroczystości ostatniego pożegnania, odpowiadającej charakterem i oprawą konkretnej Osobie Zmarłej.

Usługi oferowane przez Firmę Pogrzebową Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS, którego właścicielem jest Pan Rozbejko Piotr, świadczy całokształt usług funeralnych. Najważniejszą kategorią wśród nich są pochówki Osób Zmarłych, te o charakterze tradycyjnym, związanym ze zwyczajowym chowaniem do grobu w trumnie, jak i te powiązane z procesem kremacji. Długoletni, doświadczeni pracownicy służą swą radą i pomocą odnośnie pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich. Ze swojej strony dysponują rzetelną wiedzą, odpowiednimi zasobami oraz umiejętnościami, aby podjąć się kompleksowej obsługi pochówku członka Państwa Rodziny. Zlecając organizację uroczystości pożegnania kadrze Domu Pogrzebowego Wrzos, mają Państwo pewność, że wszystko zostanie zrealizowane sprawnie, przy zachowaniu należnych procedur, wysokiej jakości obsługi oraz Państwa indywidualnych życzeń. W ramach swoich kompetencji pracownicy mogą zająć się kwestią ustalenia terminów w spalarni, u duchownych danego wyznania, czy u zarządców cmentarzy, na których ma się odbyć pochówek. Jeżeli planowana uroczystość ma mieć charakter bezwyznaniowy, będzie ona odprawiona przez profesjonalnego mistrza ceremonii, który zadba o całą jej oprawę, przebieg. Dodatkowo napisze on oraz wygłosi mowę pożegnalną na temat Zmarłej Osoby.

Wszelkie kwestie związane z oprawą muzyczną czy fotograficzną pogrzebu, także pozostają w gestii personelu firmy Pana Piotra. Warto zaznaczyć, że w siedzibie zakładu pogrzebowego, mogą Państwo zapoznać się z szerokim wachlarzem, dostępnych od ręki bądź sprowadzanych na indywidualne zamówienie utensyliów funeralnych, które doskonale odzwierciedlą charakter całego pożegnania. Znajdujące się tam trumny, urny, relikwiarze, krzyże, tabliczki itp. wykonane są z różnych materiałów (m.in. drewno, metal, ceramika, kamień), posiadają odmienne wzory i fasony oraz występują w konkurencyjnych cenach, wobec czego każdy z Państwa znajdzie tam coś odpowiedniego. W miejscu tym zapoznać się można również z ofertą odzieży żałobnej oraz wzorami możliwych do zamówienia bukietów, wiązanek i wieńców z żywych lub sztucznych kwiatów. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, pracownicy Firmy Pogrzebowej WRZOS zajmą się również przewozem Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni, zarówno na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, jak również na obszarze całego kraju, a nawet z zagranicy. W tym celu dysponują oni nowoczesnymi karawanami marki Jaguar oraz Mercedes Benz, doświadczonymi kierowcami z długoletnią praktyką za kierownicą oraz kadrą, która służy fachową wiedzą na temat prawnych uwarunkowań w poszczególnych krajach oraz pomaga w uzyskaniu koniecznych zezwoleń i dokumentów. Jeżeli zmuszeni są Państwo dokonać ekshumacji szczątków swych Bliskich, personel zakładu pomoże także w tej kwestii. Ustali dogodne terminy w sanepidzie i u zarządców cmentarzy oraz zajmie się demontażem nagrobka, niezbędnymi pracami ziemnymi oraz ponownym pochówkiem Zmarłego w nowym miejscu.

Siedziba Domu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Gorzów Wielkopolski, Pana Piotra Rozbejko zlokalizowany jest przy ulicy Borowskiego 35/1. Świadczy on usługi okolicznym mieszkańcom powiatu gorzowskiego oraz wszystkim tym osobom, które wyrażą taką chęć. Dodatkową usługą znajdującą się w ofercie zakładu jest mobilne biuro, dzięki czemu mogą Państwo wskazać dowolny adres, pod który przedstawiciel firmy Wrzos w wyznaczonym czasie dojedzie, aby tam na miejscu ustalić szczegóły planowanego pochówku. Ponadto kadra zakładu, przez całą dobę, w dzień i w nocy, dostępna jest pod całodobowym numerem telefonu, aby w każdej chwili udzielić Państwu pomocy i zająć się eksportacją Osoby Zmarłej.