Historia Domu Pogrzebowego Wrzos

Dom Pogrzebowy WRZOS od 1996 roku świadczy swoje profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego – zakłady pogrzebowe lubuskie. Jego właścicielem jest Pan Piotr Rozbejko, którego priorytetem jest orientacja na zapewnienie Osobie Zmarłej należnej czci oraz otoczenie opieką osób z jej Rodziny, w celu realizacji pięknej i godnej uroczystości pogrzebu. Wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowania i obsługi pochówków różnych wyznań, pozwoliło pracownikom firmy dokładniej zrozumieć potrzeby klientów, ukierunkować się na ich preferencje i poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi i utensylia funeralne. Z kolei sam personel zakładu Pana Piotra dzięki tej wieloletniej praktyce w branży pogrzebowej, dzisiaj służy swą rozległą wiedzą, profesjonalizmem oraz zrozumieniem kolejnym osobom, chcącym z należytym szacunkiem pochować swoich Bliskich Zmarłych.

Zakres Usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS oferuje całokształt usług pogrzebowych, na czele z usługami pochówku. Kadra firmy specjalizuje się zarówno w pogrzebach religijnych, odprawianych według wyznania, którego praktykiem była Osoba Zmarła lub takiego, którego życzy sobie jej Rodzina, jak również świeckich. Warto zaznaczyć, iż powierzając organizację ostatniego pożegnania pracownikom zakładu Pana Rozbejko, nie muszą się Państwo o nic martwić, wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a Wasza obecność będzie dotyczyła tylko tych kwestii organizacyjnych, w których będzie to naprawdę niezbędne. W przypadku uroczystości wyznaniowej, po stronie personelu firmy WRZOS pozostanie ustalenie dogodnych dla Państwa terminów w kościołach, u duchownych, w krematorium czy u zarządcy cmentarza. Wszelkie konieczne biurokratyczne formalności, łącznie z wypełnieniem dokumentacji do Zus, Krus czy WBE, w celu uzyskania należnych świadczeń bądź zasiłków, po uzyskaniu Państwa upoważnienia, również mogą pozostać na barkach kompetentnych pracowników. Jeżeli życzeniem Zmarłego lub jego Bliskich było, aby pochówek miał charakter bezwyznaniowy, podczas jego przygotowania oraz obsługi Dom Pogrzebowy WRZOS reprezentować będzie wyszkolony mistrz ceremonii, który zaplanuje całą oprawę takiej uroczystości, dobierze konieczne akcesoria oraz wygłosi mowę pożegnalną. Bez względu na to czy planowany pogrzeb ma mieć charakter tradycyjny, czy ma być połączony z procesem kremacji, kadra domu pogrzebowego Pana Piotra służy pomocą.

Wszystkie niezbędne, do przeprowadzenia godnego pochówku, utensylia funeralne znajdują się w siedzibie zakładu. Szeroki wachlarz dostępnych tam wzorów i rodzajów urn, trumien, krzyży, tabliczek czy odzieży żałobnej, wykonanych z różnych materiałów, pochodzących tylko od sprawdzonych dostawców, sprawi, że każdy z Państwa będzie mógł wybrać takie elementy, które będą najbardziej mu odpowiadać pod względem gustu czy ceny. Firma Pogrzebowa Wrzos dysponuje również nowoczesnymi karawanami marki Mercedes oraz Jaguar, które w dzień i w nocy gotowe są zająć się lokalną, miejscową eksportacją Osoby Zmarłej, a nawet jej przewozem na terenie całego kraju bądź transportem z zagranicy. Rzetelna kadra zakładu służy także radą w zakresie możliwości i sposobu przeprowadzenia ekshumacji, budowy ziemnych lub murowanych grobów czy wykonania bukietów, wieńców i wiązanek na ostatnie pożegnanie. Jeżeli wyrażą Państwo takie życzenie, pracownicy firmy zajmą się kwestią organizacji konsolacji po ceremonii pochówku oraz dowozem uczestników pogrzebu na miejsce uroczystości.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Gorzów Wielkopolski działa na terenie całego powiatu gorzowskiego w województwie lubuskim, a ponadto w miejscach wskazanych przez Rodzinę Zmarłego. Biuro mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Borowskiego 35/1. Pracownicy zakładu czuwają pod całodobowym numerem telefonu także w weekendy i święta, aby w razie konieczności udzielić Państwu pomocy i zająć się eksportacją Osoby Zmarłej do chłodni. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn, nie będą mogli Państwo dotrzeć pod adres biura zakładu, pracownik dojedzie na wskazane przez Państwa miejsce, aby tam dopełnić niezbędnych formalności.