Historia Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS powstał w 1996 roku z inicjatywy Pana Piotra Rozbejko. Zakład ten od samego początku stawia za cel indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie wszelkich jego potrzeb, bycie wrażliwym na krzywdę drugiego człowieka i oczywiście kompleksową pomoc. Kompleksowa pomoc rozumiana jest tu jako maksymalne odciążenie Rodziny w każdej kwestii związanej z organizacją pochówku. Zaufany i stały zespół pracowników posiada cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej i wieloletnie doświadczenie. Misja, jaką jest posługa na rzecz osób zmarłych i ich Rodzin, realizowana jest przez firmę każdego dnia, z ogromną starannością i najwyższym majestatem. O zaangażowaniu zakładu świadczą pozytywne opinie od Rodzin z terenu powiatu myśliborskiego i nie tylko.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Wrzos

Pomoc, jaką oferuje każdej Rodzinie Zakład Pogrzebowy WRZOS Gorzów Wielkopolski, pozwala na całościową organizację i obsługę godnej i niezapomnianej uroczystości pogrzebowej. Właściciel wraz z pracownikami obejmują swoją opieką każdą osobę, która zwraca się o pomoc w obliczu bolesnej straty. Firma służy wsparciem i dobrą radą bez względu na sytuację finansową Rodziny, czy wyznawaną wiarę – specjalizacją zakładu są nie tylko pochówki o charakterze tradycyjnym, ale także uroczystości kremacyjne, ceremonie świeckie i innych wyznań. W momencie utraty bliskiej osoby na barki Rodziny spada wiele obowiązków, których należy dopełnić przy organizacji pochówku. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy zakładu odciążają Rodzinę z tych przykrych formalności, wypełniając je w ich imieniu w urzędzie stanu cywilnego, kościele i na cmentarzu. Pomoc personelu dotyczy także dokumentacji niezbędnej do uzyskania zasiłku pogrzebowego przyznawanego przez instytucje takie jak ZUS czy KRUS.

Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze, przygotowane pod każdym kątem i każdego klienta. Każda Rodzina dzięki fachowemu doradztwu ze strony obsługi, może wybrać idealną trumnę bądź urnę, w zależności od charakteru pochówku. Trumny wykonane są z najwyższej jakości drewna, z kolei urny z mosiądzu, ceramiki, drewna i metalu. Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiada zespół doświadczonych florystów, przygotowujący wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje z trwałych i świeżych roślin, sprowadzanych od czołowych dostawców z kraju i Europy. Oprawa muzyczna ceremonii, pełna wzruszeń i sentymentów może być zapewniona przez muzyków lub wokalistów, na specjalne życzenie Rodziny. Coraz większą popularność zdobywa obecność fotografa bądź kamerzysty na ceremoniach pożegnalnych. Firma zapewnia usługi foto-video w sposób bardzo dyskretny. Dodatkowo oferta zakładu obejmuje usługę całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Nieważne, czy osoba zmarła znajduje się w domu, szpitalu, hospicjum, innym miejscu – szybka i sprawna obsługa firmy dokona wyprowadzenia zwłok i za pomocą specjalistycznego karawanu przetransportuje je do nowoczesnej chłodni. Wszelkie pomieszczenia jak i samochody będące w wyposażeniu zakładu, posiadają stosowne atesty, spełniają wymogi techniczne i sanitarne, europejskie restrykcje. Firma realizuje także przewóz osoby zmarłej na terenie kraju i poza jego granicami. Dodatkową usługą, którą można zamówić w zakładzie, jest budowa murowanych grobów ziemnych. Całościowa obsługa Rodziny przez właściciela i pracowników firmy obejmuje każdy, nawet najdrobniejszy szczegół związany z pochówkiem i jego organizacją.

Informacje kontaktowe do Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Każda Rodzina chcąca skorzystać z usług Zakładu Pogrzebowego WRZOS, może udać się do siedziby firmy, która mieści się przy ul. Borowskiego 35/1 w Gorzowie Wielkopolski. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi na terenie całego powiatu gorzowskiego oraz miasta Gorzów Wielkopolski, szczegóły możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe gorzowski. Można skorzystać też z opcji mobilnego biura, by wszelkich ustaleń dokonać w domu klienta. Firma prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia – również we wszystkie niedziele i święta.