O Zakładzie Pogrzebowym Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS świadczy kompleksowe usługi funeralne od 1996 roku. Właściciel firmy, Pan Piotr Rozbejko, codziennie dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc, uzyskała ją natychmiastowo i w najwyższym standardzie. Wieloletnie doświadczenie, cenna wiedza z zakresu branży funeralnej i wrodzona empatia zespołu reprezentującego firmę, to gwarancja pochówku wykonanego z najwyższym majestatem, godnością i szacunkiem – zarówno do osoby zmarłej jak i pogrążonej w żałobie Rodziny. Śmierć jest nieuniknioną rzeczą w życiu każdego człowieka, zawsze przychodzi zbyt wcześnie i za każdym razem, bez wyjątku, przynosi ze sobą ból. Misją zakładu jest ukojenie tego bólu i pokazanie ludziom, że nie pozostają sami w tych ciężkich chwilach.

Flota karawanów zakładu pogrzebowego wrzos

Oferta Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Ponad 20 lat doświadczenia Zakładu Pogrzebowego WRZOS w organizacji i obsłudze ceremonii pożegnalnych, daje każdej Rodzinie gwarancję zadowolenia, pochówku wykonanego z sercem, zaangażowaniem i spełnieniem wszelkich oczekiwań. Bogata oferta firmy obejmuje każdy aspekt, a zaangażowani w misję zakładu pracownicy, dają Rodzinie wsparcie i dobrą radę już od pierwszych chwil po nawiązaniu kontaktu. Firma oferuje usługi mobilnego biura – jest to udogodnienie dla osób mających problemy z poruszaniem się, ale też dla Rodzin, które z innych powodów nie mogą osobiście pojawić się w siedzibie zakładu. Wykwalifikowany pracownik wyposażony w katalogi ustala szczegóły z Rodziną w dowolnej lokalizacji, nawet w domu klienta. Dzięki stosownemu upoważnieniu ze strony Rodziny, pracownicy zakładu mogą odciążyć ją z nieprzyjemnych obowiązków, chociażby wypełniając wszelkie formalności. Obsługa zakładu dokonuje niezbędnych czynności w urzędzie stanu cywilnego, w kościele i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest ceremonia pogrzebowa. Ich pomoc dotyczy także wszelkich kwestii związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Karawany zakładu pogrzebowego wrzos

Kadra zakładu fachowo doradza przy wyborze trumny bądź urny. Zaplecze firmy jest doskonale wyposażone w trumny z najwyższej jakości drewna, a także urny z ceramiki, drewna, kamienia czy kompozytu. Dostępne są także akcesoria w postaci tablic nagrobnych, krzyży, nekrologów. Wszystkie produkty dostępne w zakładzie reprezentują najwyższą jakość, są wykonane z należytą starannością i precyzją. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka bez względu na status finansowy czy wyznawaną wiarę. Firma realizuje pochówki tradycyjne z wykorzystaniem trumny, kremacyjne z użyciem urny, a także ceremonie wszystkich wyznań i pochówki świeckie, którym towarzyszy profesjonalny Mistrz Ceremonii. Za oprawę muzyczną uroczystości odpowiadają profesjonalni muzycy, wykonujący klasyczne, piękne i pełne wzruszeń utwory pogrzebowe. Oprawę kwiatową ceremonii zapewnia zespół doświadczonych florystów, komponujących okazałe i trwałe wieńce, wiązanki i stroiki. W ofercie firmy ujęto także usługi fotografa, uwiecznienie przebiegu całej uroczystości w formie foto/video. Właściciel zakładu wraz z pracownikami oferują swoją pomocną dłoń również w przypadku organizacji stypy. Cała kadra zakładu pozostaje do dyspozycji Rodzin przez całą dobę, dlatego w przypadku utraty bliskiej osoby można zawsze liczyć na szybką i sprawną pomoc. Firma realizuje usługę eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu m.in. na terenie województwa lubuskiego (zakłady pogrzebowe lubuskie) – niezależnie od lokalizacji – czy jest to dom, szpital, hospicjum czy jakiekolwiek inne miejsce. Wyprowadzenie zmarłego odbywa się przy pomocy ekskluzywnych karawanów, spełniających wymogi techniczne i sanitarne. Personel dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także ubiera osobę zmarłą. Poza wyżej wymienionymi usługami firma dokonuje także ekshumacji i świadczy usługi budowy grobów naziemnych.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Borowskiego 35/1. Firma funkcjonuje całodobowo, każdego dnia – także w niedziele i święta. Pracownicy stale pozostają do Państwa dyspozycji. Swoim zasięgiem zakład obejmuje zarówno województwo zachodniopomorskie, jak i lubuskie. Jeśli chodzi o współpracę z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie Gorzowa, szczegóły możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Gorzów Wielkopolski.

Karawan Zakład Pogrzebowy Wrzos