Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Wrzos

W 1996 roku Pan Piotr Rozbejko podjął decyzję o utworzeniu Zakładu Pogrzebowego WRZOS. Misją właściciela firmy do dnia dzisiejszego, jest niesienie kompleksowej pomocy każdemu, kto doświadczył bolesnej utraty bliskiej osoby. Od ponad 20 lat każda Rodzina może uzyskać pomoc, niezależnie od wyznawanej wiary, statusu finansowego czy innych okoliczności. Priorytetem dla zakładu i zaufanych pracowników Pana Piotra, jest indywidualne podejście do człowieka, zapewnienie go o tym, że nie pozostaje samotny w tych ciężkich chwilach, że może liczyć na wsparcie, empatię i przede wszystkim profesjonalizm. O tym, że warto skorzystać z bogatego doświadczenia i cennej wiedzy zakładu, świadczą pozytywne opinie od wielu Rodzin, które znalazły się w potrzebie i skorzystały z usług oferowanych przez firmę.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Starannie wyselekcjonowana oferta Zakładu Pogrzebowego WRZOS daje każdej Rodzinie pewność, że jej oczekiwania i dyspozycje zostaną wypełnione w stu procentach. Firma gwarantuje każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi pochówek wykonany z najwyższym majestatem, godnością i szacunkiem. Z ofertą powstałą na bazie cennej wiedzy właściciela i pracowników, zapoznać się można nie tylko w siedzibie firmy. Z myślą o osobach mających problemy z poruszaniem się bądź nie mogą pojawić się w zakładzie z żadnego innego powodu, firma wprowadziła usługę mobilnego biura. Wykwalifikowany pracownik wyposażony w katalogi doradza Rodzinie w kwestiach, chociażby wyboru trumny czy urny. Pomoc pracowników rozpoczyna się od pierwszych chwil – na podstawie stosownego upoważnienia, w imieniu Rodziny wypełniane są wszelkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, jak również te związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Na barkach pracowników spoczywa także kwestia dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu spopielenia ciała bądź wykonania ekshumacji. Zakład świadczy swoje usługi na terenie dwóch miast Myślibórz i Gorzów Wielkopolski oraz na terenie powiatów, do których należą, szczegóły współpracy można sprawdzić, przechodząc m.in. na podstronę zakłady pogrzebowe Gorzów Wielkopolski.

Zaplecze zakładu zostało wyposażone w szeroki wybór trumien z wysokogatunkowego drewna. Urny, które również znajdują się w zakładzie, wykonane są z materiałów wysokiej klasy, takich jak drewno, mosiądz, ceramika czy kamień. Rodzina może liczyć na pomoc przy wyborze okazałych dekoracji kwiatowych. Oprawa kwiatowa ceremonii wykonywana jest przez doświadczonych florystów. Spośród wielu kompozycji Rodzina może wybrać również wiązanki, wieńce, stroiki i bukiety okolicznościowe. Dodatkowo firma oferuje klientom pomoc przy organizacji stypy, a także oferuje usługi fotografa, który w dyskretny sposób uwieczni ceremonię. Każda osoba korzystająca z usług firmy może liczyć na wzruszającą oprawę muzyczną w wykonaniu muzyków i wokalistów. Na liście usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy WRZOS jest też usługa całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Usługa ta wykonywana jest niezależnie od tego gdzie nastąpił zgon, wyprowadzenie zmarłego odbywa się za pomocą specjalistycznych karawanów, spełniających wszelkie wymogi sanitarne i techniczne. Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia firmie przewozu osoby zmarłej na terenie kraju i transportu międzynarodowego. Wykwalifikowana obsługa posiada rozbudowaną wiedzę z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, dzięki czemu każda osoba zmarła zyskuje naturalny i schludny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. W firmie znajduje się katalog odzieży w wielu rozmiarach, stylach i wariantach kolorystycznych. Kompleksowa obsługa, sumienna praca, w połączeniu z empatią i wrażliwością na krzywdę drugiego człowieka, są gwarantem ceremonii pełnej powagi i klasy.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego WRZOS

Przy ulicy Borowskiego 35/1, zlokalizowany jest Zakład Pogrzebowy WRZOS Gorzów Wielkopolski świadczący całościowe usługi funeralne. Firma prowadzi działalność codziennie, również w niedziele i święta, a także niezależnie od pory dnia i nocy. Pracownicy czuwający w siedzibie firmy, w każdej chwili służą dobrą radą i wsparciem.