Zakład Pogrzebowy w Szprotawie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Olimp z Żagania świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe w całym powiecie żagańskim. Wszyscy mieszkańcy Szprotawy, którzy doświadczają utraty bliskiej osoby, mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony rekomendowanego przez nas zakładu. Olimp istnieje na lubuskim rynku funeralnym od 2002 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy sprostają wszelkim wymaganiom Klienta.

Pogrzeb w Żaganiu i powiecie żagańskim – kompleksowa pomoc w trudnym czasie

Zakład Pogrzebowy Olimp, którego właścicielką jest Pani Barbara Dżaman zapewnia pełną, taktowną, dyskretną i profesjonalną obsługę. Pracownicy są dyspozycyjni przez 24h na dobę i pomogą w każdej sprawie związanej z pogrzebem, z którą borykają się bliscy Osoby Zmarłej. Wezmą na siebie wszelkie formalności, które są konieczne do dokonania w USC czy też w ZUS lub KRUS w związku z ubieganiem się o należny zasiłek pogrzebowy. W przypadku osób nieubezpieczonych, którym nie należy się zasiłek, firma wychodzi naprzeciw, zapewniając możliwość rozłożenia kosztów pogrzebu na raty. Pracownicy ustalą także wszystkie kwestie w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, przygotują grób, tabliczki nagrobne oraz krzyż.

Jeśli osoba organizująca pogrzeb ma jakiekolwiek problemy z dotarciem do siedziby Zakładu Pogrzebowego w Żaganiu, pracownicy mogą przyjechać do miejsca jej zamieszkania i tam ustalić szczegóły pochówku. Poza pogrzebem tradycyjnym, który jest najczęściej wybieraną formą pochówku, zakład ma bogate doświadczenie w wykonywaniu kremacji.

Pracownicy przez całą dobę pozostają do dyspozycji, jeśli chodzi o transport zwłok. Jest on realizowany natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Wykonywany jest zarówno z mieszkań prywatnych, jak i hospicjów czy szpitali na terenie kraju, ale też pełna pomoc udzielana jest w przypadku konieczności sprowadzenia ciała z zagranicy. Zaangażowani i kompetentni pracownicy dopełniają przy tym wszystkich formalności. Wszystkie samochody pogrzebowe należące do firmy są specjalnie dostosowane i wyposażone w niezbędny sprzęt oraz specjalistyczne urządzenia, a także odzież ochronną i środki dezynfekujące. Zakład Pogrzebowy Olimp dysponuje własnym prosektorium oraz komfortową salą, gdzie można w ciszy pożegnać się z ukochaną Osobą Zmarłą.

W siedzibie zakładu pogrzebowego w Żaganiu można kupić trumnę lub urnę, wieńce i wiązanki oraz  akcesoria pogrzebowe. Mogą Państwo także uzyskać pomoc w rozwieszeniu klepsydr pogrzebowych oraz zamieścić nekrolog w lokalnej prasie. Ponadto na Państwa życzenie firma zajmie się wykonaniem profesjonalnej oprawy muzycznej z wykorzystaniem trąbki, organów, chóru, bądź orkiestry, w zależności od upodobań i potrzeb.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Olimp?

Zakład Pogrzebowy OLIMP znajduje się w Żaganiu, więcej informacji o lokalizacji i działalności firmy znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Żagań. Firma działa też w okolicznych miejscowościach, takich jak Nowogard Bobrzański, Szprotawa, Małomice i w pobliskich miejscowościach. Jeżeli znaleźli się Państwo w tej trudnej sytuacji, pracownicy Firmy Olimp pomogą Państwu godnie pożegnać bliskich Zmarłych.