Zakład Pogrzebowy Iłowa uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Olimp powstał w 2002 roku, został założony przez Barbarę Dżaman. Zapewnia najwyższej jakości usługi pogrzebowe na terenie Iłowy, swoje usługi świadczy na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Pracownicy są do dyspozycji 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia, pomogą Państwu godnie pożegnać bliskich Zmarłych. „Olimp” gwarantuje kompleksową, dyskretną i profesjonalną obsługę każdego z Klientów.

Usługi pogrzebowe w Iłowie, jakie świadczy Zakład Pogrzebowy Olimp

Ekspozycja urn w Zakładzie Pogrzebowym Olimp w ŻaganiuZakład Pogrzebowy Olimp to wieloletnia tradycja i profesjonalizm. Jako iż pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów, zapewnią każdy z elementów ceremonii pogrzebowej. Wykonają transport zwłok i ekshumacje na terenie kraju, jak i poza nim. Pomogą w załatwieniu wszelkich formalności w urzędach. Zadbają o dekoracje kwiatowe kaplicy pogrzebowej oraz domu Zmarłego, wykonają wieńce i wiązanki. Każdy z pracowników Zakładu Pogrzebowego Olimp jest w pełni wykwalifikowany, rozumie i spełnia potrzeby Klientów. Pracownicy każdą z usług wykonają sprawnie, lecz z wyczuciem, szacunkiem i wolą Zmarłego. Wszystkie dostępne akcesoria takie jak np. trumny, urny, czy odzież pogrzebowa są wysokiej jakości, każda z usług jest dostosowana do potrzeb osoby zgłaszającej się o pomoc, a płatność może być rozłożona na raty.

Każda prośba jest rozpatrywana indywidualnie do potrzeb Rodziny lub osoby zgłaszającej. Pogrzeb można wyprawić w sposób tradycyjny lub wykonać kremację. Firma Pogrzebowa Olimp posiada własne prosektorium i salę pożegnań, w której Rodzina może pożegnać swoich bliskich dzień przed lub w dniu ceremonii. Wykonają za Państwa wszystkie możliwe formalności w urzędach, pomogą w przypadku ubiegania się o zasiłek z ZUS czy też będą reprezentować Państwa w USC. Dodatkowo, by cała uroczystość była bardziej dostojna, do zaoferowania posiadają oprawę muzyczną (trąbka, organy, chór, orkiestra). Zrobią wszystko, by pomóc Państwu w tych trudnych chwilach.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Olimp

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Olimp znajduje się na ul. Kożuchowskiej 3a w Żaganiu. Mieszkańcy Żagania, Nowogrodu Bobrzańskiego, Szprotawy, Małomic, Iłowy oraz okolicznych terenów, mogą liczyć na kompleksową, całodobową pomoc w zakresie usług pogrzebowych. Dzięki temu, że Zakład Pogrzebowy w Żaganiu ma długoletnie doświadczenie, okoliczni mieszkańcy nie muszą się martwić wszelkimi formalnościami oraz organizacją pogrzebu.

Sala pożegnań w Zakładzie Pogrzebowym Olimp w Żaganiu