Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Niebo

Zakład Pogrzebowy NIEBO od 1992 roku świadczy kompleksowe usługi funeralne. Pomaga wszystkim potrzebującym Rodzinom, dotkniętym bolesną stratą bliskiej osoby. W tak trudnych chwilach zakład prowadzony przez Panią Romualdę Siudajewską oferuje wszystkim Klientom wsparcie, troskę i opiekę na najwyższym poziomie. Firma skupia się na wsparciu Rodziny na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej, niezależnie od jej charakteru, jak również statusu finansowego Klientów. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie, a wykwalifikowany zespół pracowników, każdego dnia dokłada wszelkich starań, by Rodzina została maksymalnie odciążona z wszelkich formalności w tak ciężkim dla niej czasie.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Niebo

Zakład Pogrzebowy NIEBO posiada ofertę przygotowaną z myślą o nawet najbardziej wymagających Klientach. Celem firmy jest zdjęcie z barków Rodziny wszystkich formalności i przykrych obowiązków związanych z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. Niezależnie od tego, czy ma być ona religijna, czy też świecka. Zakład pogrzebowy zapewnia profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w zlecone zadania. Wsparcie ze strony pomocnej obsługi rozpoczyna się niezwłocznie – na podstawie stosownego upoważnienia, firma wypełnia w imieniu Rodziny wszelkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza. Pomaga także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego, czyli w ZUSie i KRUSie.

Dzięki doskonałemu wyposażeniu firmy Klienci mogą dokonać swobodnego wyboru zarówno odpowiedniej trumny, jak i urny. Wszystkie produkty dostępne w siedzibie firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów. W ofercie zakładu ujęto wszystkie niezbędne utensylia funeralne, takie jak klepsydry, krzyże, obrazki pamiątkowe, tabliczki nagrobne, modlitewniki, a także różańce. Po stronie zakładu pozostaje przygotowanie okazałej oprawy kwiatowej uroczystości – zespół doświadczonych florystów każdego dnia komponuje wieńce, wiązanki i inne dekoracje na indywidualne zamówienie Klientów. Wszystkie kompozycje kwiatowe przygotowane są z niebywałą starannością, pracownicy bowiem mają na uwadze, jak wielką rolę odgrywają podczas uroczystości.

 

wieniec pogrzebowy z jasnych kwiatów wykonany w zakładzie pogrzebowym niebo z gorzowa wielkopolskiego

 

Do wyposażenia zakładu należą karawany renomowanych marek. Umożliwiają one pracownikom wykonywanie całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wszystkie pojazdy spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne, dzięki czemu cała procedura odbywa się w sposób stuprocentowo bezpieczny i sprawny. Firma świadczy usługi przewozu Osób Zmarłych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, współpracując z zagranicznymi urzędami oraz odpowiednimi służbami.

 

srebrny karawan pogrzebowy zakładu pogrzebowego niebo

 

Pracownicy dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem ekspertów z branży wykonują zabiegi z zakresu tanatokosmetki. Zapewniają tym samym Osobie Zmarłej nienaganną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi ceremonii. Dodatkowo zakład oferuje wszystkim Klientom usługi murowania grobów w najwyższym standardzie, a także wykonuje ekshumacje. Dzięki bogatej ofercie każda Rodzina znajdująca się w obliczu nieuniknionej okoliczności może liczyć na natychmiastowe wsparcie i pełen profesjonalizm. Każda uroczystość realizowana przez Panią Romualdę i jej zaufanych pracowników reprezentuje szacunek, godność, jak również najwyższy majestat.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Niebo

Zakład Pogrzebowy NIEBO mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Kosynierów Gdańskich 30. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe firma świadczy kompleksowo usługi funeralne na terenie powiatu międzyrzeckiego, a także sulęcińskiego w województwie lubuskim. Zachęcamy również do sprawdzenia szczegółów współpracy w jednym z miast powiatu międzyrzeckiego – zakłady pogrzebowe Skwierzyna. Empatyczna kadra pracowników pozostaje do dyspozycji wszystkich Rodzin przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.