Historia Zakładu Pogrzebowego Niebo

Zakład Pogrzebowy NIEBO to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Jego właścicielką jest Pani Romualda Siudajewska. Misją firmy od początku jej powstania w 1992 roku jest kompleksowa pomoc Rodzinom Osób Zmarłych. Wsparcie dotyczy zarówno spraw formalnych i organizacyjnych, jak i sfery emocjonalnej. Bliscy Osoby Zmarłej od pierwszych chwil zostają otoczeni troską i życzliwością. Pracownicy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia pożegnalna była wyjątkowa. Zorganizowana z godnością oraz z najwyższym szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w smutku Rodziny. Zakład pogrzebowy wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu międzyrzeckiego i sulęcińskiego w powiecie lubuskim. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności firmy w jednym z miast powiatu międzyrzeckiego – zakłady pogrzebowe Skwierzyna. Dzięki codziennemu zaangażowaniu właścicieli i pracowników firma zdobyła wiele pozytywnych opinii i cieszy się renomą.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Niebo

Od wielu lat firma funeralna Pani Romualdy świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Oferuje szeroki zakres pomocy udzielanej wszystkim Klientom, którzy zgłaszają się do firmy. Drzwi Zakładu pogrzebowego NIEBO są otwarte dla każdego człowieka, bez względu na jego wyznanie czy sytuację materialną. Firma przygotowuje uroczystości pogrzebowe o charakterze świeckim oraz wyznaniowym – w każdym obrządku. Zaangażowani pracownicy w imieniu Klienta dopełniają wszelkich formalności zarówno jeśli chodzi o otrzymanie zasiłku pogrzebowego, jak i pomagają w ustaleniu wszelkich kwestii w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza.

Firma dysponuje najwyższej klasy karawanami pogrzebowymi. Dzięki temu całodobowo świadczy usługi transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca. Eksportacja odbywa się zarówno z mieszkań prywatnych, jak i z innych lokalizacji, w których nastąpił zgon np. ze szpitala czy hospicjum. Pracownicy towarzyszą bliskim Osoby Zmarłej na każdym etapie organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. Wykonują profesjonalną toaletą pośmiertną oraz zajmują się ubieraniem zwłok i wszelkimi innymi sprawami przygotowującymi Zmarłego do pochówku. Firma świadczy także profesjonalne usługi kremacji – przy współpracy z nowoczesnym krematorium, a także wykonuje ekshumacje zwłok.

 

srebrny karawan pogrzebowy zakładu pogrzebowego niebo romualda siudajewska w gorzowie wielkopolskim

Utensylia pogrzebowe oraz oprawa uroczystości oferowana przez Zakład Pogrzebowy Niebo

Zakład pogrzebowy wyposażony jest we wszelkie niezbędne do organizacji pogrzebu utensylia pogrzebowe. Są to m.in.:

  • trumny klasyczne z różnych rodzajów drewna m.in. dębowe, a także trumny dla dzieci,
  • tabliczki i krzyże nagrobne,
  • obudowy grobu,
  • a także wiele wzorów klepsydr pogrzebowych.

Dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów pogrzebowych mogą Państwo wybrać odpowiednie produkty zarówno pod kątem preferencji, jak i możliwości finansowych. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi producentami oferowane utensylia funeralne wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów.

Dodatkowo w zakładzie istnieje możliwość zamówienia najwyższej jakości wieńców i wiązanek pogrzebowych. Wszystkie z nich przygotowywane są ze świeżych kwiatów, a także na życzenie Klientów – z kwiatów sztucznych. Z uwagi na rolę, jaką w naszej kulturze odgrywają kwiaty podczas ceremonii pogrzebowej, floryści funeralni zapewniają staranne przygotowanie każdej kompozycji. Do każdej z nich może zostać również dołączona szarfa z napisem, który będzie podkreślał nasz związek z Osobą Zmarłą oraz wyrażał tęsknotę i szacunek względem Niej. W tych trudnych chwilach personel zakładu służy pomocą i fachową radą przy wyborze każdego z elementów przygotowania uroczystości.

 

wiązanka serce wykonana w zakładzie pogrzebowym niebo romualda siudajewska

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Niebo

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego NIEBO mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Kosynierów Gdańskich 30. Zaangażowani pracownicy Pani Romualdy Siudajewskiej dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, również we wszystkie niedziele oraz święta. Pozostają w stałej gotowości, by służyć pomocą i wsparciem, w momencie, kiedy jest to konieczne. Zrealizują każde zlecenie z poszanowaniem godności Zmarłych, a także z zachowaniem najwyższych standardów.

 

siedziba zakładu pogrzebowego niebo w gorzowie wielkopolskim