Zakład pogrzebowy w Dobiegniewie, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe

W Dobiegniewie Pogotowie Pogrzebowe zaufało zakładowi pogrzebowemu, który istnieje na rynku funeralnym od 1997 roku. Zakład pogrzebowy, który prowadzi Pani Mariola Jodko, oferuje pomoc na każdym etapie organizacji pochówku, niezależnie od jego formy. Firma realizuje ceremonie o charakterze wyznaniowym i świeckim, zarówno tradycyjne z trumną, jak i urnowe, na wskazanym cmentarzu. Zdobyte ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży funeralnej, umożliwia przeprowadzenie ceremonii pochówku na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem szczególnych życzeń Rodziny, co do jej przebiegu. Firma działa głównie na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego, w województwie lubuskim, ale kiedy zachodzi taka potrzeba, wsparcia może udzielić na terenie całego kraju.

Usługi Pogrzebowe Dobiegniew świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Firma, z którą współpracuje Pogotowie Pogrzebowe w Dobiegniewie, świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Pracownicy zapewniają pomoc we wszelkich kwestiach formalno-prawnych m.in. tych, dotyczących uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego. Służą pomocą również, jeśli chodzi o konieczne ustalenia w kancelarii parafialnej, czy w administracji danego cmentarza.

Jeśli chodzi o transport zwłok, personel pozostaje do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia, by w razie potrzeby móc natychmiastowo zareagować. Wykonuje zarówno lokalny przewóz zwłok do certyfikowanej chłodni, jak i zajmuje się sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Uzyskuje i kompletuje przy tym dokumentację, niezbędną do wykonania usługi. Transport odbywa się za pomocą specjalistycznych samochodów pogrzebowych należących do firmy.

Zakład dysponuje niezbędnymi utensyliami pogrzebowymi, które znajdują się w siedzibie firmy w Strzelcach Krajeńskich, sprawdź zakłady pogrzebowe Strzelce Krajeńskie. Do wyboru mają Państwo różnego rodzaju trumny, urny, wieńce i wiązanki pogrzebowe, krzyże, a także tabliczki nagrobne. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z usług grabarskich lub kamieniarskich. Firma oferuje również transport dla uczestników ceremonii pogrzebowych. Wszystkie usługi zostają wykonane z najwyższą starannością, a dzięki szczegółowym ustaleniom, ich przebieg jest dopracowany na każdym etapie.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego, który jest rekomendowany przez nas w Dobiegniewie?

Zakład pogrzebowy, który wyróżniliśmy w Dobiegniewie, swoją główną siedzibę ma w miejscowości Strzelce Krajeńskie przy ulicy Cmentarnej 2. Pracownicy gotowi są udzielić Państwu pomocy oraz informacji codziennie, niezależnie od pory dnia i nocy, gdyż dyspozycyjni są przez całą dobę.