Organizujesz pogrzeb w Zbąszynku?
Wybierz sprawdzony zakład pogrzebowy ze Zbąszynka.
Zadzwoń, pomożemy Ci ze wszystkim – 801 12 12 12.

Informacje o zakładzie pogrzebowym w Zbąszynku rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kaptur od wielu lat niesie pomoc i wsparcie Rodzinom, które muszą zmierzyć się z żałobą po stracie swych Najbliższych. Działa na terenie powiatu świebodzińskiego i nowotomyskiego oraz okolic. Sprawdź szczegóły działalności firmy w Zbąszynku – zakłady pogrzebowe Zbąszynek. Historia firmy, która obecnie zarządzana jest przez Panią Justynę Kaptur-Darcz sięga lat 30-tych XX wieku. W tamtym okresie przedsiębiorstwo nosiło nazwę „Polonia” i zajmowało się produkcją mebli oraz trumien. Działo się tak aż do 1983 roku, kiedy zakład przeszedł we władanie Pana Romualda Kaptura. Z jego inicjatywy firma poza produkcją i sprzedażą trumien zaczęła świadczyć kompleksowe usługi pogrzebowe. Od tego czasu zakład łączy ze sobą tradycję i doświadczenie z innowacyjnym podejściem do realizowanych przez siebie zadań. Domeną jego właścicieli oraz całej kadry jest gruntowana pomoc Klientom nie tylko w organizacji pochówku, ale również w zapewnieniu Im odpowiedniego wsparcia we wszystkich sprawach towarzyszących takiej uroczystości.

Usługi wchodzące w skład oferty sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Zbąszynku

Firma Pogrzebowa Kaptur oferuje profesjonalną i wszechstronną pomoc w zaplanowaniu i  zorganizowaniu ceremonii pogrzebu. Zajmuje się sprowadzeniem zwłok lub prochów Osoby Zmarłej z zagranicy oraz transportem na rynku ogólnopolskim. Empatyczni pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w realizacji ceremonii wyznaniowych, które przygotowywane są zgodnie z obrzędami danej religii, jak i tych o charakterze świeckim. Ze swej strony dbają o skompletowanie całej dokumentacji, ustalają termin ostatniego pożegnania oraz omawiają szczegóły dotyczące uroczystości w kościele i u zarządcy cmentarza. W przypadku obsługi pochówku bezwyznaniowego pełnomocnikiem zakładu jest profesjonalny mistrz ceremonii. Na podstawie przeprowadzonego, szczegółowego wywiadu z bliskimi Osoby Zmarłej dobiera on konieczne utensylia, a także dba o oprawę muzyczną i kwiatową pogrzebu. Ponadto przygotowuje i wygłasza przemowę na temat życia Osoby Zmarłej oraz czuwa nad prawidłowym i niezakłóconym przebiegiem wydarzenia.

Firma Pani Justyny dysponuje własnym, rozbudowanym zapleczem funeralnym w postaci spełniającej wszelkie normy sanitarne chłodni oraz nowoczesnych karawanów. Na życzenie Klientów zakład pogrzebowy zrealizuje usługę kremacji. W tym aspekcie współpracuje z okoliczną spopielarnianią zwłok, w której przedkłada konieczną dokumentację, rezerwuje dla Rodziny salę pożegnań oraz dowozi Osobę Zmarłą na miejsce kremacji. Ponadto, zarówno wymagane do tego procesu, jak i pozostałe utensylia, tj. urny, trumny, krzyże i tabliczki, dostępne są w wielu wzorach i atrakcyjnych cenach w każdej placówce zakładu. Na Państwa życzenie oprawa florystyczna (wieńce, wiązanki, stroiki, bukiety okolicznościowe) i muzyczna (podkład, nagłośnienie, trąbka) może zostać zorganizowana przez kadrę firmy. Podczas ceremonii na cmentarzu dysponuje ona także windą oraz namiotem pogrzebowym.

Adres biura Domu Pogrzebowego Kaptur

Właścicielka oraz pracownicy swą fachową pomoc kierują do wszystkich Osób, które potrzebują wsparcia ze strony solidnej i rzetelnej firmy pogrzebowej. Zakład dzięki bogatej ofercie i kompetentnym pracownikom świadczy wysokiej jakości usługi. Siedziba główna Domu Pogrzebowego KAPTUR znajduje się w Nowym Tomyślu przy ulicy 3 Stycznia 2. Dodatkowe placówki zlokalizowane są w Zbąszyniu pod adresem Rynek 17 oraz w Zbąszynku przy ulicy Wojska Polskiego 15. Pracownicy zakładu pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Jeżeli więc zaistnieje taka potrzeba, natychmiast zajmą się eksportacją Osoby Zmarłej, a Rodzinie udzielą szczegółowych informacji i fachowej pomocy.