Organizujesz pogrzeb w Świebodzinie?
Wybierz sprawdzony zakład pogrzebowy ze Świebodzina.
Zadzwoń, pomożemy Ci ze wszystkim – 801 12 12 12.

Zakład pogrzebowy Świebodzin rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kaptur to firma z rodzinnymi tradycjami i bogatym doświadczeniem. Dzięki wieloletniej obecności na rynku funeralnym zdobyła cenną wiedzą z zakresu kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Swoje profesjonalne usługi świadczy na terenie całego powiatu nowotomyskiego oraz świebodzińskiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Świebodzin. Misją firmy jest niesienie pomocy osobom, które doświadczyły bolesnej straty bliskich. Jej priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Wrażliwość na krzywdę, empatia i zaangażowanie w każdą powierzoną usługę, to tylko niektóre cechy charakteryzujące pracowników zakładu. Za całokształt oraz profil działania firmy odpowiada właścicielka – Pani Justyna Kaptur-Darcz. O sumiennej i rzetelnej pracy domu pogrzebowego świadczy wiele pozytywnych opinii i rekomendacji ze strony Klientów, którzy uzyskali natychmiastową pomoc i wsparcie.

 

meleks pogrzebowy

 

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Świebodzinie

Zakład Pogrzebowy Kaptur posiada szeroką ofertę usług, które pozwalają na kompleksową organizację pogrzebu. Firma od wielu lat umiejętnie łączy tradycję z innowacjami, które pomagają usprawnić i uświetnić uroczystości żałobne. Pracownicy w swojej codziennej posłudze kierują się mottem: „Profesjonalne podejście, dyskretne troska i osobiste wsparcie”. Każda organizowana przez nich uroczystość jest wydarzeniem wyjątkowym, pełnym godności i klasy. Dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta. W tym trudnym momencie życia oferują niezawodną i natychmiastową pomoc. Wspierają Klientów we wszystkich decyzjach oraz w kwestiach formalnych.

Na życzenie Rodziny mogą wystąpić w jej imieniu o należne świadczenia i zasiłek z ZUS i KRUS. Dokładają wszelkich starań, aby dopełnić formalności w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Doświadczeni kierowcy całodobowo świadczą usługi transportu zwłok z miejsca zgonu, do nowoczesnych chłodni. Firma posiada specjalistyczne karawany, które umożliwiają eksportację ciała zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Każdy transport odbywa się w możliwie najkrótszym czasie, z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych i etycznych.

Profesjonalna kadra pracowników Pani Justyny fachowo wykonuje toaletę i kosmetykę pośmiertną, z najwyższym szacunkiem dla Osoby Zmarłej. Zakład pogrzebowy specjalizuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz pochówków urnowych. W przypadku ceremonii, które poprzedza kremacja ciała, pracownicy dopełniają wszelkich formalności związanych z procesem spopielenia zwłok. Dodatkowo zajmują się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi – ustalają dogodny dla Bliskich termin oraz organizują transport do i z krematorium. Doradzają także w wyborze urny, która następnie może zostać złożona w kolumbarium, rodzinnym grobowcu, mauzoleum lub w grobie ziemnym. Zakład pogrzebowy dysponuje szerokim asortymentem trumien i urn, a także akcesoriów pogrzebowych takich jak: krzyże drewniane i metalowe z tabliczkami, skrzynie nagrobne oraz szereg dewocjonaliów. Od początku istnienia, firma specjalizuje się w produkcji trumien. W związku z tym może zaproponować wiele unikalnych wzorów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo zapewnia kompleksową oprawę muzyczną oraz kwiatową.

 

wieniec na pogrzeb

 

Zespół kompetentnych florystów przygotowuje wiązanki, wieńce oraz bukiety z ciętych, a także ze sztucznych kwiatów. Istnieje możliwość zamówienie dekoracji kwiatowych na specjalne zamówienie, według własnego projektu. Pracownicy zajmują się również przygotowaniem nekrologów. Dodatkowo oferta domu pogrzebowego obejmuje usługi ekshumacji. Doświadczony personel przeprowadza cały proces łącznie z dopełnieniem wszelkich wymaganych formalności.

Siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Świebodzinie

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Kaptur znajduje się w Nowym Tomyślu przy ulicy 3 Stycznia 2. Natomiast oddziały firmy zlokalizowane są w Zbąszynku przy ulicy Wojska Polskiego 15 oraz w Zbąszyniu przy ulicy Rynek 17. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia, przez całą dobę. Dzięki wielkiej empatii i zaangażowaniu będą z Państwem w chwilach żałoby oraz pomogą przejść przez ten trudny etap życia.