Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Kamińscy

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Powstał w 1998 roku i dzięki ciężkiej pracy i nieprzerwanej służbie na rzecz Rodzin dotkniętych utratą Osoby Bliskiej, zyskał wiele pozytywnych opinii. Właściciele firmy oraz jej doświadczony i empatyczny personel, dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu świadczą kompleksową pomoc na każdym etapie organizacji pochówku. Każda z ceremonii charakteryzuje się najwyższą jakością i niewątpliwą klasą, co jest znakiem rozpoznawczym i wizytówką zakładu.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kamińscy

Dla każdego Klienta przeżywającego trudne chwile, Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY przygotował szereg usług pozwalających na kompleksową organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej. Wrażliwy na potrzeby klienta, wyrozumiały personel służy pomocą nie tylko w siedzibie firmy, ale również na specjalne życzenie, w domu Klienta. Fachowe doradztwo personelu obejmuje praktycznie każdy etap związany z pożegnaniem Ukochanej Osoby. Dzięki upoważnieniu ze strony Rodziny zakład jest w stanie wypełnić wszystkie niezbędne formalności, uzyskać akt zgonu, przejść przez formalności urzędowe, kościelne oraz cmentarne, dokonać niezbędnych opłat. Do zadań pracowników należy również wyręczenie Rodziny w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania zasiłku pogrzebowego ZUS bądź innych instytucji oferujących wsparcie finansowe. Warto pamiętać, że dla firmy priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta przekraczającego progi zakładu. Niezależnie od możliwości finansowych oraz charakteru ceremonii, zakład dostosowuje ofertę, nikogo nie wykluczając.

 

baldachim pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY jako doświadczona, specjalistyczna firma realizuje pochówki nie tylko tradycyjne z wykorzystaniem trumny, ale również coraz częściej wybierane pochówki urnowe, a także ceremonie świeckie z udziałem mistrza ceremonii. W przypadku pogrzebu tradycyjnego fachowe doradztwo obsługi pozwoli na wybranie idealnej trumny, a w przypadku pochówku poprzedzonego kremacją – eleganckiej urny. Zakład zapewnia godną oprawę ceremonii, żegna Osobę Zmarłą z uszanowaniem jej światopoglądu, wyznania i życiowych przekonań. Przy współpracy z doświadczonymi florystami, firma proponuje różnorodne dekoracje kwiatowe, zarówno w postaci okazałych wieńców, jak i wiązanek oraz mniejszych bukietów i roślinnych kompozycji. Dzięki szkoleniom pod okiem profesjonalistów z branży funeralnej zakład pogrzebowy wykonuje balsamację przy użyciu specjalistycznych, nowoczesnych narzędzi i środków. Dzięki kosmetyce pośmiertnej i innym zabiegom wykonywanym przez personel możliwe jest otwarcie wieka trumny w przypadku transportu wykraczającego nawet poza granice kraju. Firma, mając na względzie każdy aspekt, organizuje przy pomocy specjalistycznych karawanów transport Osoby Zmarłej na terenie Polski oraz poza jej granicami. Samochody, które są w posiadaniu zakładu, spełniają wszelkie standardy i wymogi prawne, techniczne i sanitarne. Pracownicy całodobowo dokonują również eksportacji Zmarłego do chłodni. Dla gości pochówku przygotowane są specjalne, ekskluzywne samochody, autokary i minibusy. Chcąc zapewnić Rodzinie i Bliskim Osoby Zmarłej jak największy komfort, zakład oferuje skorzystanie z kaplicy przedpogrzebowej. Dla dopełnienia szczegółów związanych z uroczystością, w ofercie zakładu znaleźć można także oprawę muzyczną, multimedialną, możliwość skorzystania z usług profesjonalnego fotografa, który dyskretnie i subtelnie uwieczni ceremonię. Bogata oferta obejmuje również usługę redagowania i dystrybucji klepsydr oraz nekrologów. Wachlarz usług zakładu pozwala na całościową pomoc przy organizacji drogi ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Kamińscy

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY posiada dwie lokalizacje na terenie Zielonej Góry – zachęcamy do sprawdzenia – Zakłady Pogrzebowe Zielona Góra. Pierwsze biuro znajduje się przy ulicy Kościelnej 4, drugie natomiast przy ul. Zyty 19. Zakład prowadzi działalność całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, również niedziele i święta.