Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Kamińscy

Śmierć jest nieodłącznym elementem życia. Od zawsze towarzyszy ludziom. Nie mniej jednak zawsze jest bardzo trudnym przeżyciem dla Bliskich Osoby Zmarłej. Powoduje ból i tęsknotę. W takiej sytuacji nie każdy jest w stanie poradzić sobie z ciążącymi obowiązkami dotyczącymi pochówku. W województwie dolnośląskim i lubuskim kompleksową pomocą w przygotowaniu pogrzebu służy firma z wieloletnim doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY istnieje na rynku funeralnym od 1998 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i wszechstronna wiedza sprawiają, że cieszy się zaufaniem Klientów i jest najczęściej rekomendowaną firmą funeralną w tym regionie. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania i prośby Bliskich Osoby Zmarłej. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, zapewniając mu wsparcie oraz poczucie bezpieczeństwa.

Oferta usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Kamińscy

Oferta Zakładu Pogrzebowego KAMIŃSCY jest bardzo szeroka i dostosowana do oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Firma świadczy usługi w sposób kompleksowy. Zapewnia wsparcie na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Już od pierwszego momentu zgłoszenia się do siedziby zakładu, pracownicy są oparciem dla Osób, które doświadczyły straty. Dopełniają wszelkich niezbędnych formalności w urzędach oraz w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Po stosownym upoważnieniu ze strony Rodziny mogą wystąpić do odpowiedniej instytucji o należny zasiłek pogrzebowy oraz inne świadczenia. Z myślą o wszystkich Osobach, które z jakichś względów nie mogą dotrzeć do siedziby zakładu, firma przygotowała usługę mobilnego biura. W razie konieczności oddelegowany pracownik dotrze pod wskazany adres, aby tam dokonać niezbędnych ustaleń. Doświadczeni kierowcy przez całą dobę przyjmują zlecenia na transport zwłok z mieszkań, szpitali, domów opieki, prosektoriów i innych miejsc. Firma zajmuje się eksportacją Osób Zmarłych na terenie kraju, a także oferuje możliwość sprowadzenia ciała z zagranicy. Zaplecze techniczne w postaci specjalistycznych samochodów pogrzebowych umożliwia transport zwłok i prochów na duże odległości, w pełni bezpiecznie i sprawnie. Organizując ceremonię ostatniego pożegnania, Rodzina stara się poinformować wszystkich przyjaciół, znajomych i krewnych o tym wydarzeniu. W celu łatwiejszego dotarcia do tych smutnych wiadomości zakład oferuje pomoc przy profesjonalnej redakcji nekrologu, który może być zamieszczony w prasie oraz zajmuje się przygotowaniem klepsydr. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pracownicy pomagają również w ich rozwieszeniu we wskazanych przez Bliskich miejscach. Zakład pogrzebowy dysponuje własną, nowoczesną chłodnią, dzięki czemu ciało może w godnych warunkach oczekiwać na dzień pochówku. Kompetentny personel wykonuje toaletę i kosmetykę pośmiertną z największym szacunkiem dla Osoby Zmarłej. Zakład specjalizuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych i urnowych w każdym obrządku religijnym, ale także przygotowuje ceremonie bezwyznaniowe. Firma współpracuje z nowoczesnymi krematoriami, dzięki czemu pracownicy profesjonalnie realizują cały proces, bez konieczności angażowania Rodziny. W siedzibie zakładu dostępny jest szeroki asortyment trumien i urn, które wykonane są z różnych materiałów, począwszy od produktów klasycznych, aż po unikalne, bogato zdobione. Dodatkowo firma zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria funeralne takie jak odzież dla Osoby Zmarłej, krzyże, czy tabliczki nagrobne. Dysponuje także własną salą pożegnań oraz zapewnia kompleksową oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Kamińscy

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY posiada aż pięć biur. Jedno nich zlokalizowane jest w miejscowości Szprotawa w powiecie żagańskim przy ulicy Kościuszki 31A. Zachęcamy również do sprawdzenia działalności firmy na terenie największego miasta w województwie lubuskim  – Zakład Pogrzebowy Kamińscy Zielona Góra.