Godny zaufania zakład pogrzebowy w Żarach

Zakład Pogrzebowy AVA posiada bogatą, wieloletnią tradycję, a co za tym idzie ogromne doświadczenie. To najdłużej istniejąca firma funeralna na terenie Żar, sprawdź zakłady pogrzebowe Żary. Początki jej działalności sięgają lat 80. Wieloletnie doświadczenie daje możliwość przygotowania i przeprowadzenia ceremonii pogrzebu z najwyższą starannością. Pracownicy podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, sprostają wszelkim wymaganiom i specjalnym życzeniom co do przebiegu pochówku. Stale rozwijają swoje umiejętności i poszerzają zakres świadczonych usług.

Karawan Zakładu Pogrzebowego AVA

Usługi pogrzebowe Żary – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Żarach świadczy usługi pogrzebowe z szacunkiem, rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem oraz zachowaniem dyskrecji. Oferuje pochówki tradycyjne i kremacje, w obrządku wszystkich wyznań, a także świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Kompetentni pracownicy odpowiadają za dopełnienie formalności zarówno kościelnych, jak i na prośbę Rodziny – urzędowych m.in. związanych z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego.

Pogrzeb Żary

Firma świadczy całodobowe usługi transportu zwłok i prochów na obszarze całej Polski i poza jej granicami. Dysponuje nowoczesną chłodnią, która pozwala na przechowanie ciała do czasu pogrzebu, a także przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku poprzez wykonanie szeregu zabiegów z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Firma pogrzebowa w Żarach oferuje także kompleksową oprawę kwiatową oraz muzyczną uroczystości. Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje również ekskluzywny autokar będący w jej posiadaniu.

Zakład pogrzebowy AVA ma w swojej ofercie największy w rejonie powiatu żarskiego wybór trumien, a także bardzo szeroką gamę różnych modeli urn. Dysponuje również dużym wachlarzem nagrobnej galanterii oraz utensyliów niezbędnych do zorganizowania godnego pogrzebu. Dodatkowo poza szeregiem usług pogrzebowych, świadczy usługi kamieniarskie i grabarskie. Na prośbę Rodziny lub jeśli zachodzi taka potrzeba, zajmuje się także profesjonalnym wykonaniem procesu ekshumacji.

Kaplica pożegnalna Zakład Pogrzebowy Ava - Żary

Kontakt Zakładu Pogrzebowego Ava w Żarach

Siedziba zakładu pogrzebowego, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe w Żarach, znajduje się przy ulicy Szpitalnej 13. To właśnie tam można ustalić szczegóły pogrzebu i dopełnić niezbędnych formalności, pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji całodobowo. Zasięg działania Zakładu Usług Pogrzebowych w Żarach obejmuje głównie powiat żarski, ale pracownicy pozostają otwarci na świadczenie swoich usług na terenie całej Polski.