Idea Zakładu Usług Pogrzebowych „AVA” Urszula Połtyn
Ideą Zakładu Usług Pogrzebowych „AVA” jest pomoc Rodzinie Zmarłego w tej trudnej chwili. Pomogą, przejmując obowiązki organizacji pogrzebu i czynności
z nim związanych. Z profesjonalizmem, dbałością i powagą podchodzą do wykonywanych usług. Godnie i z szacunkiem przygotują zmarłego do jego ostatniej ceremonii, a do pochówku dołożą wszelkich starań, aby odbył się z należytym szacunkiem i piękną oprawą.
Usługi Zakładu Usług Pogrzebowych „AVA”
Firma Pogrzebowa „AVA” posiada dobrze rozbudowaną gamę usług funeralnych. Oprócz pochówków tradycyjnych religijnych, różnych wyznań i świeckich, wykonują również usługi kremacji – współpracują z firmą Cremering z Głogowa, gdzie mogą dostosować termin do Państwa możliwości. Pozostają do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Pracownicy zakładu usług pogrzebowych pomogą Państwu przebrnąć przez formalności i uzyskać zasiłek pogrzebowy, który przysługuje jeśli osoba zmarła miała opłacane składki do ZUS-u bądź do KRUS-u. Zdają sobie sprawę, że pogrzeb to nagły obciążający budżet wydatek dla najbliższych Zmarłego, dlatego istnieje możliwość kredytowania kosztów pogrzebu. Do Państwa dyspozycji pozostaje namiot na ceremonię i winda pogrzebowa, bezpłatnie przechowają ciało zmarłego do momentu pogrzebu, wydrukują nekrologii, posiadają również profesjonalne nagłośnienie. Dodatkowo świadczą usługi grabarskie i kamieniarskie: otwieranie i zamykanie grobowców, budowa nowych.
Miejsce działania Zakładu Pogrzebowego „AVA” Urszula Połtyn
Zakład Pogrzebowy Urszuli Połtyn działa w województwie lubuskim na terenie powiatu żarskiego z siedzibą w Żarach na ul. Szpitalnej 13. Pozostają do dyspozycji całodobowo przez siedem dni w tygodniu.