fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy LEONARDO Lubin

al. Niepodległości 18, 59-300 Lubin

801 12 12 12

76 844 29 03

Wykwalifikowana kadra pracowników firmy cechuje się ogromną empatią i profesjonalizmem.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Lubinie

Herb miasta LubinLubin to miasto położone w południowo-zachodniej części kraju, w województwie dolnośląskim nad rzeką Zimnicą. Miasto to jest siedzibą powiatu lubińskiego i gminy wiejskiej Lubin. Według ostatnich danych liczba mieszkańców miasta wynosi 71 710 osób, a jego powierzchnia to 40,77 km2. Lubin zlokalizowany jest na najbogatszych złożach rudy miedzi w Europie, dlatego też w mieście gównie rozwija się przemysł wydobywczy i przetwórczy. Znajduje się tu jedna z największych spółek skarbu państwa, jeden z czołowych producentów miedzi – KGHM Polska Miedź S.A.

W Lubinie krzyżuje się kilka dróg krajowych oraz dwie wojewódzkie, miasto posiada kilka stacji kolejowych, komunikację miejską i lotnisko. Obfituje w zabytki, zwłaszcza sakralne – mieści się tu Kościół parafialny pw. Matki Bożej Częstochowskiej. Gotycka świątynia powstała w drugiej połowie XIV wieku. Na mapie miasta znaleźć można również ruiny zamku, pozostałości murów miejskich oraz kaplicę zamkową, będącą jedyną pozostałością po średniowiecznej zabudowie. Zabytkowy jest także budynek, w którym obecnie mieści się Ratusz. Budowla wybudowana w 1768 roku ma styl barokowy, znajduje się w niej także siedziba Muzeum Historycznego.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w mieście Lubin

Pogotowie Pogrzebowe nawiązało na terenie Lublina i powiatu lubińskiego, współpracę z firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w kompleksowej pomocy tym, którzy doświadczyli bolesnej straty. Zakład Pogrzebowy Leonardo Lubin posiada zróżnicowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na elastyczne dostosowanie się do wszelkich oczekiwań ze strony Klienta. Każda pogrążona w żałobie Rodzina może liczyć na pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu – od etapu formalności, aż po samą obsługę uroczystości i montaż nagrobka. Firma skupia się na indywidualnym podejściu do Klienta, zrozumieniu i zrealizowaniu jego potrzeb z najwyższym majestatem. Pomocna obsługa zakładu pogrzebowego wypełnia wszystkie formalności w imieniu Klienta, w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza. Występuje również o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Wykwalifikowany personel zakładu dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Zapewnia przewóz ciała na terenie całego kraju, a także międzynarodowy transport zwłok, przy współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami. Właściciele zakładu pogrzebowego współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym zadbali o szeroki wybór trumien oraz urn. Trumny dostępne są w wielu wariantach, z wielu gatunków drewna, w wersjach matowych, z połyskiem, bardziej lub mniej nowoczesnych. Urny z kolei dostępne są w wersji ceramicznej, drewnianej, mosiężnej, szklanej, a także ekologicznej. Firma współpracuje z zespołem doświadczonych florystów funeralnych oraz profesjonalnych muzyków. Dodatkowo firma zajmuje się profesjonalną budową grobowców, montażem i demontażem nagrobków oraz całościowymi pracami kamieniarskimi. Całość usług, jakie oferuje firma, w połączeniu z elegancką salą pożegnań i własnym krematorium, daje wszystkim Rodzinom pewność, że pogrzeb bliskiej ich sercu osoby, zostanie wykonany z dostojeństwem, szacunkiem i niebywałą klasą.

Cmentarze w Lubinie

Na terenie Lubina zlokalizowanych jest kilka nekropolii. Są to głównie cmentarze komunalne. Na terenie miasta znajdował się kiedyś cmentarz żydowski, jednak został doszczętnie zniszczony. Obecnie nie zachowały się żadne pozostałości kirkutu.

Krematorium na terenie Lubina

Działające na terenie miasta krematorium w Lubinie należy do Zakładu Pogrzebowego Leonardo, współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym. Dzięki temu zakłady pogrzebowe działające w mieście Lubin oferują profesjonale i sprawne wykonanie kremacji.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe