Zakład Pogrzebowy Michów – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Pogotowie Pogrzebowe na terenie powiatu lubartowskiego w województwie lubelskim zaufało zakładowi z wieloletnim doświadczeniem i cenną wiedzą z zakresu branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy Syta niesie profesjonalną pomoc w obliczu nieuniknionej okoliczności, zdejmując z barków Rodziny cały ciężar, przykre formalności i dodatkowe obowiązki. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta, wysłuchanie, zrozumienie i zrealizowanie jego potrzeb w najwyższym standardzie. Pracownicy zakładu od 1995 roku wykazują niesłabnące zaangażowanie w posługę na rzecz Osób Zmarłych i pogrążonych w żałobie Rodzin.

Jakie usługi świadczy rekomendowany przez nas Zakład Pogrzebowy w Michowie?

Wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje pozwoliły Zakładowi Pogrzebowemu Syta na stworzenie oferty zaspokajającej potrzeby wszystkich Rodzin. Firma udziela pomocy niezwłocznie, już od pierwszych chwil kontaktu z Klientem. Obsługa bierze na swoje barki kwestię formalności – w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza. Zajmuje się dopełnieniem koniecznych kwestii w instytucjach przyznających zasiłek pogrzebowy, czyli ZUS i KRUS. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, pracownicy przejmują wszystkie kwestie związane z organizacją i obsługą ceremonii.

Firma wyposażona została w specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki którym pracownicy w sposób bezpieczny i sprawny dokonują całodobowo eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. W ofercie ujęto usługę przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz transport międzynarodowy. Wykwalifikowana kadra przygotowuje ciało do pochówku, zapewniając nienaganny i schludny wygląd w dniu ostatniego pożegnania. Zaplecze zakładu pogrzebowego w Michowie, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe, jest wyposażone w trumny i urny, a także niezbędne utensylia funeralne. Zakład posiada własną linię produkcyjną, dzięki czemu każda Rodzina może być pewna, że trumna zostanie wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Firma organizuje również wzruszającą oprawę muzyczną, okazałe kompozycje kwiatowe i przygotowuje salę pożegnań pod indywidualne preferencje Rodziny. Każda Rodzina korzystająca z usług rekomendowanego przez nas zakładu może liczyć na uroczystość pełną powagi, a także szacunku.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego w Michowie

Firma w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym ma oddziały w Lubartowie, Kamionce oraz Michowie. Biuro firmy mieści się w Lubartowie przy ulicy Cichej 12. Zachęcamy także do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Lubartów. Dom pogrzebowy znajduje się zarówno w Michowie przy ulicy Strażackiej 7, jak i w Kamionce przy ulicy Grobelnej 36.

 

Dom pogrzebowy Syta