Zakład Pogrzebowy w Lubartowie uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Na terenie powiatu lubartowskiego od 1995 roku kompleksowe usługi funeralne świadczy firma rekomendowana przez Pogotowie Pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy Syta specjalizuje się w organizacji wszystkich uroczystości pogrzebowych, bez względu na ich charakter, a także sytuację finansową Rodziny. W obliczu bolesnej straty firma ta udziela niezawodnego wsparcia, otacza Klienta troską, opieką i cierpliwością.

 

czarny duży karwan zakładu pogrzebowego syta przy kaplicy

 

Usługi pogrzebowe w Lubartowie świadczone przez Zakład Pogrzebowy Syta

Dom Pogrzebowy Syta posiada bogatą i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na zrozumienie i spełnienie wszelkich potrzeb ze strony nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma ta dokłada wszelkich starań, by każdy, kto zgłasza się po pomoc, uzyskał ją natychmiastowo. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdej Rodziny. Zaangażowana w misję zakładu obsługa wypełnia w imieniu Klienta wszystkie formalności, zarówno w urzędzie, kościele, na cmentarzu, jak i w instytucjach takich jak ZUS czy KRUS, które udzielają zasiłek pogrzebowy. Dodatkowo zakład pogrzebowy polecany przez Pogotowie Pogrzebowe posiada własną linię produkcyjną trumien najwyższej jakości. Każdy produkt ujęty w ofercie Usług Pogrzebowych Syta wykonany jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Różnorodna oferta firmy zawiera także eleganckie urny i wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe takie jak znicze, świece, krzyże, tabliczki i klepsydry pogrzebowe. Zespół doświadczonych florystów przygotowuje dla wszystkich Klientów okazałe wieńce, wiązanki, a także inne kompozycje kwiatowe. Wzruszającą oprawę muzyczną uroczystości zapewniają doświadczeni muzycy współpracujący z firmą od wielu lat.

Wykwalifikowani pracownicy dokonują całodobowo transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, oferują przewóz nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Zakład pogrzebowy z Lubartowa posiada specjalistyczne karawany oraz pomieszczenia chłodnicze, dostosowane do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Do zakładu należą dwie sale pożegnań, gwarantujące wszystkim Rodzinom komfortowe pożegnanie Osoby Zmarłej. Oferowane usługi są gwarancją ceremonii wykonanej rzetelnie, z szacunkiem zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny.

 

kaplica pożegnalna zakładu pogrzebowego syta z lubartowa

Gdzie znajduje się Dom Pogrzebowy Syta?

Zakład Pogrzebowy Syta posiada siedziby w trzech lokalizacjach. Pierwsza filia znajduje się w Lubartowie przy ulicy Cichej 12 – zakłady pogrzebowe Lubartów. Dom pogrzebowy mieści się w Michowie przy ulicy Strażackiej 7, a także w Kamionce przy ulicy Grobelnej 36. Uczynna i życzliwa kadra pracowników, pozostaje do dyspozycji wszystkich Klientów przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta.