Zakład Pogrzebowy w Kamionce reprezentowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Kamionce współpracujemy ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym, który cieszy się renomą i zaufaniem wśród Klientów. Oferuje najlepszej jakości usługi pogrzebowe mieszkańcom całego powiatu lubartowskiego w województwie lubelskim. Dom pogrzebowy Syta jest firmą rodzinną, która działa na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Zakład prowadzony jest przez dwa pokolenia – ojca oraz syna. Pracownicy firmy, która ma swoją siedzibę główną w Lubartowie, dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele oraz święta. Wizytówką firmy jest połączenie tradycji z nowoczesnością, a także innowacjami z branży funeralnej. Firma w tej trudnej chwili, jaką jest strata bliskiej osoby, stara się przejąć na swoje barki szereg obowiązków związanych z organizacją pogrzebu.

 

Srebrny duży karwan pogrzebowy z logiem usługi pogrzebowe Syta

Jakie usługi oferuje Zakład Pogrzebowy Syta w Kamionce?

Dom pogrzebowy Syta świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebu. Wszystkim osobom zgłaszającym się do firmy oferuje natychmiastową pomoc w każdej kwestii. Zaangażowani pracownicy po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa od bliskich Osoby Zmarłej mogą zająć się wszelkimi formalnościami. Reprezentują ich w urzędach, a także w innych instytucjach publicznych. Pomagają w ustaleniu terminów i innych niezbędnych kwestii w kościele oraz na cmentarzu, na którym ma się odbyć złożenie ciała lub prochów do grobu. Na życzenie Rodziny mogą także wystąpić w jej imieniu do odpowiednich instytucji zajmujących się przyznawaniem należnego zasiłku pogrzebowego (te instytucje to m.in. ZUS, KRUS).

Całodobowy dyżur pełniony przez pracowników firmy Usługi Pogrzebowe Syta pozwala na sprawny i bezzwłoczny transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, gdzie zdarzenie miało miejsce. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu technicznemu zakład pogrzebowy świadczy również profesjonalne usługi sprowadzania ciał bądź prochów z zagranicy. Dodatkowo firma oferuje wszystkie niezbędne do godnego pochówku utensylia funeralne. Jest to między innymi szeroki wybór trumien oraz urn, a także odzież dla Osoby Zmarłej, klepsydry, znicze, modlitewniki i wiele dewocjonaliów. Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostają kameralne sale pożegnań zlokalizowane w Kamionce oraz w Lubartowie. Ponadto zakład pogrzebowy wykonuje kremacje oraz ekshumacje.

 

kaplica pożegnań w zakładzie pogrzebowym jakub syta

Siedziba Firmy Pogrzebowej Syta

Zakład pogrzebowy w Kamionce należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe znajduje się przy ulicy Cichej 12 w Lubartowie. Zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Lubartów. Firma posiada także dom pogrzebowy w Kamionce przy ulicy Grobelnej 36.