Zakład pogrzebowy w Wilkowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Profesjonalizm i doświadczenie pracowników pogrzebowych są nieocenione w momencie śmierci bliskiej osoby. Każda Rodzina przeżywająca ten trudny czas może zwrócić się o natychmiastową pomoc do Zakładu Pogrzebowego PTAK, świadczącego kompleksowe usługi funeralne na terenie Opola Lubelskiego i okolic – zakłady pogrzebowe Opole Lubelskie. Personel wykonuje nieprzerwanie ciężką pracę na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Wkłada całe serce w realizację każdej zleconej ceremonii pożegnalnej. Firma Pogrzebowa Ptak daje gwarancję usługi zrealizowanej terminowo, sumiennie, ze wsparciem i szacunkiem okazanym na każdym etapie współpracy.

Usługi pogrzebowe w Wilkowie zapewnia Zakład Pogrzebowy Ptak

Niezależnie od tego, czy ceremonia będzie miała charakter tradycyjny, urnowy czy świecki, Zakład Pogrzebowy PTAK przygotował szereg usług pozwalających na całościową organizację wysokiej klasy pochówku. Każda Rodzina korzystająca z usług zakładu i jego wykwalifikowanych pracowników funeralnych może mieć pewność, że troska i opieka z ich strony będzie obejmowała wszystkie etapy organizacji pogrzebu. Pomoc personelu może zostać udzielona nie tylko w siedzibie firmy, lecz również w domu Klienta na jego życzenie. Usługa mobilnego biura została wprowadzona, by zapewnić osobom dotkniętym utratą bliskiej osoby jak największy komfort.

Zaangażowani w misję pracownicy podejmują się bezpłatnego wypełniania formalności związanych z zasiłkiem pogrzebowym, w ramach którego następnie realizowany jest pochówek. Dodatkowo, pracownicy na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny mogą podjąć się wypełniania formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych. Warto dodać, że zakład ten jest administratorem cmentarza w Opolu Lubelskim. Kolejne etapy objęte kompleksową pomocą ze strony zakładu to organizacja kremacji, a także wykonywanie ekshumacji zwłok i szczątków.

Oddział Zakładu Pogrzebowego PTAK w Józefowie n Wisłą

W siedzibie zakładu można dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Dodatkowo zakład w trosce o idealną oprawę zarówno muzyczną, jak i florystyczną podjął współpracę z Filharmonią Lubelską i profesjonalną kwiaciarnią. Do dyspozycji Klientów pozostaje trębacz bądź skrzypek. Kwiaciarnia z kolei przygotowała bogaty wybór stroików, wieńców i wiązanek, z kwiatów sztucznych oraz żywych. Oferta zakładu obejmuje również rzeczy takie jak tabliczki, modlitewniki, krzyże i odzież dla Osób Zmarłych. Obsługa pomoże w wyborze odpowiedniego stroju, by Osoba Zmarła prezentowała się w dniu pożegnania z bliskimi godnie i elegancko.

W przypadku organizacji stypy Rodzina również otrzyma należną pomoc, bowiem zakład nawiązał współpracę z doświadczoną w tego typu spotkaniach restauracją. Bardzo ważną usługą, niezbędną do sprawnej pomocy Rodzinom jest eksportacja Osób Zmarłych z miejsca zgonu, a także realizacja przewozu na terenie kraju i poza jego granicami. Dzięki własnej chłodni oraz wyposażeniu w nowoczesne karawany, pracownicy w sposób bezpieczny dokonują transportu oraz terminowo wypełniają wszelkie dokumenty z nim związane. Dzięki ciągłemu rozwojowi i szkoleniom obsługa wykonuje tłumaczenia, współpracuje z konsulatami, ambasadami i urzędami. Po godnym pożegnaniu Osoby Zmarłej można zwrócić się do zakładu także z prośbą o zaopiekowanie się nagrobkiem pod nieobecność Rodziny. Wykwalifikowany personel podejmie się pielęgnacji, a także konserwacji nagrobka. Ponadto wymieni wypalone znicze oraz zadba o zawsze świeże i pięknie wyglądające kwiaty.

Jak dotrzeć do biura Zakładu Pogrzebowego Ptak?

By ułatwić Rodzinom pogrążonym w żałobie skorzystanie z profesjonalnych usług funeralnych, Zakład Pogrzebowy PTAK posiada dwie lokalizacje. Pierwsze biuro znajduje się pod adresem Długa 78 w Opolu Lubelskim, drugie z kolei pod adresem Józefów nad Wisłą 13/1. Personel zakładu gwarantuje natychmiastową pomoc o każdej porze dnia i nocy, we wszystkie dni w tygodnia. Firma funkcjonuje również w niedziele i święta.