Opis Zakładu Pogrzebowego PTAK

Profesjonalizm i doświadczenie fachowców są nieocenioną pomocą w momencie śmierci bliskiej osoby. Każda Rodzina przeżywająca ten trudny czas może zwrócić się o natychmiastową pomoc do Zakładu Pogrzebowego PTAK, świadczącego kompleksowe usługi funeralne na terenie Opola Lubelskiego i okolic. Personel wykonujący nieprzerwanie ciężką pracę na rzecz osób zmarłych i ich Rodzin wkłada całe serce w realizację każdego zleconego pochówku. Firma ta daje gwarancję usługi zrealizowanej terminowo, sumiennie, ze wsparciem i szacunkiem okazanym na każdym etapie współpracy.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy PTAK

Niezależnie od tego, czy ceremonia będzie miała charakter tradycyjny, urnowy bądź świecki, Zakład Pogrzebowy PTAK przygotował szereg usług pozwalających na całościową organizację wysokiej klasy pochówku. Każda Rodzina korzystająca z usług zakładu i jego wykwalifikowanych pracowników funeralnych może mieć pewność, że troska i opieka z ich strony będzie obejmowała wszystkie etapy organizacji pogrzebu. Pomoc personelu może zostać udzielona nie tylko w siedzibie firmy, lecz również w domu klienta na jego życzenie. Usługa mobilnego biura została wprowadzona, by zapewnić osobom dotkniętym utratą bliskiej osoby jak największy komfort, w tym osobom z problemami w samodzielnym poruszaniu się. Zaangażowani w misję pracownicy podejmują się bezpłatnego wypełniania formalności związanych z zasiłkiem pogrzebowym, w ramach którego następnie realizowany jest pochówek. Dodatkowo, pracownicy na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny mogą podjąć się wypełniania formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych. Warto dodać, że zakład ten jest administratorem cmentarza w Opolu Lubelskim. Kolejne etapy objęte kompleksową pomocą ze strony zakładu to organizacja kremacji oraz wykonywanie ekshumacji zwłok i szczątków.

Oddział Zakładu Pogrzebowego PTAK w Józefowie n Wisłą

Asortyment firmy jest bardzo rozbudowany i stale unowocześniany. W siedzibie zakładu można dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, wykonywane są one ze starannie wyselekcjonowanych gatunków materiałów, między innymi drewna, metalu i ceramiki. Dodatkowo zakład w trosce o idealną oprawę zarówno muzyczną, jak i florystyczną podjął współpracę z Filharmonią Lubelską i profesjonalną kwiaciarnią. Do dyspozycji klientów pozostaje trębacz bądź skrzypek, kwiaciarnia z kolei przygotowała bogaty wybór stroików, wieńców i wiązanek, z kwiatów sztucznych oraz żywych. Oferta zakładu obejmuje również rzeczy takie jak tabliczki, modlitewniki, krzyże i odzież dla osób zmarłych. Stała i zaznajomiona z branżą funeralną obsługa pomoże w wyborze odpowiedniego stroju, by osoba zmarła prezentowała się w dniu pożegnania z bliskimi godnie i elegancko. Firma zapewnia także toaletę i kosmetykę pośmiertną. W przypadku organizacji stypy Rodzina również otrzyma należną pomoc, bowiem zakład nawiązał współpracę z doświadczoną w tego typu spotkaniach restauracją. Bardzo ważną usługą, niezbędną do sprawnej pomocy Rodzinom jest eksportacja osób zmarłych z miejsca zgonu, a także realizacja przewozu na terenie kraju i poza jego granicami. Dzięki własnej chłodni oraz wyposażeniu w nowoczesne karawany, pracownicy w sposób bezpieczny dokonują transportu oraz terminowo wypełniają wszelkie dokumenty z nim związane. Dzięki ciągłemu rozwojowi i szkoleniom obsługa wykonuje tłumaczenia, współpracuje z konsulatami, ambasadami i urzędami. Dla Rodzin szukających sprawdzonych murarzy i kamieniarzy firma przygotowała usługi budowy grobowców oraz kopania i pogłębiania grobów. Po godnym i wzruszającym pożegnaniu osoby zmarłej można zwrócić się do zakładu i jego pracowników z prośbą o zaopiekowanie się nagrobkiem pod nieobecność Rodziny. Wykwalifikowany personel podejmie się pielęgnacji i konserwacji nagrobka, wymieni wypalone znicze oraz zadba o zawsze świeże i pięknie wyglądające kwiaty.

Biura Zakładu Pogrzebowego PTAK

By ułatwić Rodzinom pogrążonym w żałobie skorzystanie z profesjonalnych usług funeralnych, Zakład Pogrzebowy PTAK przygotował dwie lokalizacje. Pierwsze biuro znajduje się pod adresem Długa 78 w Opolu Lubelskim, drugie z kolei pod adresem Józefów nad Wisłą 13/1. Personel zakładu gwarantuje natychmiastową pomoc o każdej porze dnia i nocy, we wszystkie dni w tygodnia. Firma funkcjonuje również w niedziele i święta.