Godny zaufania Zakład Pogrzebowy Poniatowa w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe Ptak są realizowane rzetelnie i zgodnie z życzeniem Rodziny. Pracownicy zakładu służą fachową radą i pomocą w przygotowaniu każdego elementu ceremonii z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i oczekiwań Rodziny, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Zakład Pogrzebowy Ptak perfekcyjnie przygotowuje każdą ceremonię zarówno w obrządku wyznaniowym, jak i świecką. Klienci mogą liczyć na zrozumienie i empatię doskonale przygotowanych pracowników oraz ich pełen profesjonalizm. Wszystkie formalności związane z zamówieniem kompleksowej usługi pogrzebowej można załatwić w siedzibie firmy oraz telefonicznie. W razie konieczności przedstawiciel firmy przyjedzie do Klienta pod wskazany adres, aby omówić wszystkie szczegóły zamówienia. Dodatkowo zainteresowane osoby mogą sprawdzić ofertę usług na firmowej stronie internetowej, gdzie można także skorzystać z wielu praktycznych wskazówek w poradniku pogrzebowym.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Poniatowej

Usługi Pogrzebowe PTAK zapewniają kompleksową usługę pogrzebu. Kontaktując się z zakładem, można uzyskać wszelką pomoc we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem i koniecznymi do załatwienia formalnościami. Odpowiedzialni pracownicy w imieniu Klienta mogą załatwić szereg różnych spraw i dokumentów w urzędach takich jak np. ZUS. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów marki Mercedes Benz Vito zakład może transportować ciało Zmarłej Osoby zarówno na terenie całej Polski, jak i za granicą. Zakład K. Ptak organizuje także transport lotniczy, załatwiając przy tym wszystkie niezbędne dokumenty i formalności takie jak odprawa graniczna, sanitarna czy też konsularna oraz tłumaczenia wszystkich niezbędnych dokumentów.

Logo na karawanie zakładu pogrzebowego ptak

W profesjonalnej chłodni można przechować ciało i poddać je toalecie pośmiertnej i profesjonalnej tanatokosmetyce. Pracownicy zajmują się także ubieraniem Zmarłego, korzystając z bogatej oferty ubrań i obuwia, a także dodatków i dewocjonaliów. Członkowie najbliższej Rodziny mogą się także pożegnać w ciszy i spokoju ze Zmarłym w kameralnej kaplicy pożegnalnej.

Pracownicy biura zajmują się także redagowaniem i drukiem stosownych klepsydr i nekrologów oraz tabliczek na trumnę. Jeśli jest taka potrzeba, to również zajmują się ich kolportacją do wskazanych miejsc. W firmie każdy zamawiający może wybrać klasyczną trumnę, trumnę kremacyjną lub urnę na prochy. W zależności od życzenia Rodziny lub ostatniej woli Zmarłego pochówek może być poprzedzony kremacją. Do wyboru zamawiającego firma oferuje wykonane przez florystów piękne wiązanki, wieńce, bukiety lub też stroiki na trumnę. Aby uświetnić uroczystość i nadać jej oryginalnego charakteru K. Ptak poleca profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków.

Czasem zdarza się, że ze względu na wiek, stan zdrowia czy też z powodu dużej odległości członkowie Rodziny nie mogą zaopiekować się nagrobkiem, wówczas mogą scedować to na zakład. Pracownicy zadbają o czystość i konserwację pomnika oraz teren wokół niego, złożą też kwiaty i zapalą znicz na grobie. Zakład Pogrzebowy PTAK jest zarządcą cmentarza w Opolu Lubelskim, w związku z czym zajmuje się administrowaniem cmentarza oraz nadzorem nad pogrzebami i ekshumacjami. Ponadto oferuje kompleksowe usługi grabarskie, do których należy między innymi pogłębianie i kopanie grobów oraz odnawianie i murowanie komór grobowych.

Usługi Pogrzebowe PTAK organizuje pogrzeby z dbałością o każdy szczegół oraz z szacunkiem dla Zmarłego i jego bliskich. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zrealizować każde życzenie zamawiającego oraz służyć radą i pomocą w każdym aspekcie organizacji ostatniego pożegnania.

Adres Zakładu Pogrzebowego PTAK

Zakład Pogrzebowy PTAK świadczy swoje usługi w Opolu Lubelskim przy ul. Długiej 72 – zakłady pogrzebowe Opole Lubelskie. Klienci mogą tam zamówić kompleksową usługę pogrzebu, uzgodnić wszelkie szczegóły oraz wybrać utensylia pogrzebowe z ekspozycji. Pracownicy są do dyspozycji całodobowo przez siedem dni w tygodniu.