O Zakładzie Pogrzebowym PTAK

Usługi Pogrzebowe Ptak są realizowane rzetelnie i zgodnie z życzeniem Rodziny. Pracownicy zakładu służą fachową radą i pomocą w przygotowaniu każdego elementu ceremonii z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i oczekiwań Rodziny, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Zakład perfekcyjnie przygotowuje każdą ceremonię zarówno w obrządku wyznaniowym jak i świecką. Klienci mogą liczyć na zrozumienie i empatię doskonale przygotowanych pracowników oraz ich pełen profesjonalizm. Wszystkie formalności związane z zamówieniem kompleksowej usługi pogrzebowej można załatwić w siedzibie firmy oraz telefonicznie. W razie konieczności przedstawiciel firmy przyjedzie do Klienta pod wskazany adres, aby omówić wszystkie szczegóły zamówienia. Dodatkowo zainteresowane osoby mogą sprawdzić ofertę usług na firmowej stronie internetowej, gdzie można także skorzystać z wielu praktycznych wskazówek w poradniku pogrzebowym.

Usługi oferowane w Zakładzie Pogrzebowym PTAK

Usługi Pogrzebowe PTAK zapewniają kompleksową usługę pogrzebu oraz można uzyskać wszelką pomoc we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem i koniecznymi do załatwienia formalnościami. Odpowiedzialni pracownicy w imieniu Klienta mogą załatwić szereg różnych spraw i dokumentów w urzędach takich jak np. ZUS. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów marki Mercedes Benz Vito zakład może transportować ciało zmarłej osoby zarówno na terenie całej Polski jak i za granicą. Zakład organizuje także transport lotniczy, załatwiając przy tym wszystkie niezbędna dokumenty i formalności takie jak odprawa graniczna, sanitarna czy konsularna oraz tłumaczenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Dla wygody uczestników pogrzebu zakład organizuje komfortowy transport minibusami na cmentarz i pod każdy inny wskazany adres.

Logo na karawanie zakładu pogrzebowego ptak

W profesjonalnej chłodni można przechować ciało i poddać je toalecie pośmiertnej i profesjonalnej tanatokosmetyce. Pracownicy zajmują się także ubieraniem Zmarłego, korzystając z bogatej oferty ubrań i obuwia damskiego i męskiego oraz dodatków i dewocjonaliów. Członkowie najbliższej Rodziny mogą się tam także pożegnać w ciszy i spokoju ze Zmarłym. Pracownicy biura zajmują się także redagowaniem i drukiem stosownych klepsydr i nekrologów oraz tabliczek na trumnę. Jeśli jest taka potrzeba, to również zajmują się ich kolportacją do wskazanych miejsc. W firmie każdy zamawiający może wybrać klasyczną trumnę, trumnę kremacyjną lub urnę na prochy. W zależności od życzenia Rodziny lub zmarłego pochówek może być poprzedzony kremacją, która jest wykonywana w partnerskim godnym zaufania zakładzie. Do wyboru zamawiającego firma oferuje wykonane przez florystów piękne wiązanki, wieńce, bukiety lub stroiki na trumnę. Aby uświetnić uroczystość i nadać jej oryginalnego charakteru zakład poleca profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Jeśli rodzina ma życzenie, aby spotkać się w swoim gronie po pogrzebie, to pracownicy pomagają w organizacji stypy w godnym zaufania eleganckim lokalu. Czasem zdarza się, że ze względu na wiek, stan zdrowia czy też z powodu dużej odległości członkowie Rodziny nie mogą zaopiekować się nagrobkiem, wówczas mogą scedować to na zakład. Pracownicy zadbają o czystość i konserwację pomnika, oraz teren wokół niego, złożą też kwiaty i zapalą znicz na grobie. Zakład Pogrzebowy PTAK jest zarządcą cmentarza w Opolu Lubelskim i zajmuje się administrowaniem i porządkiem na cmentarzu oraz nadzorem nad pogrzebami i ekshumacjami, oraz oferuje kompleksowe usługi grabarskie, do których należy między innymi pogłębianie i kopanie grobów oraz odnawianie i murowanie komór grobowych.

Usługi Pogrzebowe PTAK organizuje pogrzeby z dbałością o każdy szczegół oraz z szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zrealizować każde życzenie zamawiającego oraz służyć radą i pomocą w każdym aspekcie organizacji ostatniego pożegnania.

Adres Zakładu Pogrzebowego PTAK

Usługi Pogrzebowe PTAK świadczy swoje usługi w Opolu Lubelskim na ul. Długiej 72, Klienci mogą tam zamówić kompleksową usługę pogrzebu, uzgodnić wszelkie szczegóły oraz wybrać utensylia pogrzebowe z ekspozycji. Pracownicy są do dyspozycji całodobowo przez siedem dni w tygodniu.