Informacje o Zakładzie Pogrzebowym PTAK z Opola Lubelskiego

Istniejący od wielu lat Zakład Pogrzebowy PTAK świadczy profesjonalne kompleksowe usługi pogrzebowe. Zespół kompetentnych i empatycznych pracowników pomaga Rodzinie w niezwykle trudnej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby w organizacji i przygotowaniu ceremonii pogrzebowej zarówno w tradycji wyznaniowej, jak i świeckiej. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu służą radą i pomocą w każdej sprawie związanej z pogrzebem, która jest często skomplikowana i trudne dla pogrążonej w żałobie Rodziny. W imieniu Klienta dopełniają wszelkich formalności w urzędach, m.in. w ZUS-ie pomagają załatwić zasiłek pogrzebowy. Rozliczenia za usługi pogrzebowe odbywać się mogą również bezgotówkowo w ramach zasiłku, jeśli usługa jest tańsza, to zakład wypłaca Klientowi różnicę. Dla wygody osoby zamawiającej usługę przedstawiciel firmy może umówić się też na rozmowę w domu Klienta lub w dowolnym miejscu przez niego wskazanym. Również na firmowej stronie internetowej osoby zainteresowane znajdą całą ofertę usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy PTAK oraz przydatny poradnik o tym, jak należy postępować w chwili śmierci kogoś bliskiego i jakie przygotować dokumenty.

Główne biuro firmy pogrzebowej ptak

Oferta usług, które świadczy Zakład Pogrzebowy PTAK

Zakład Pogrzebowy PTAK, zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą każdej ceremonii pogrzebowej, dostosowując się do indywidualnych życzeń i oczekiwań Rodziny. Zakład organizuje kondukty pogrzebowe z udziałem księdza lub świeckiego mistrza ceremonii. Transport osoby zmarłej może się odbywać całodobowo zarówno na terenie całej Polski, jak i poza granicami. Firma organizuje także transport lotniczy, dopełniając przy tym wszystkich niezbędnych formalności takich jak odprawy sanitarne, konsularne i graniczne, zajmuje się tłumaczeniem wszystkich koniecznych dokumentów. Pracownicy w sposób odpowiedzialny i profesjonalny po stosownym upoważnieniu wyręczają Klientów w przejściu przez te trudne nierzadko formalności. Na wyposażeniu zakładu są specjalistyczne auta, m.in. karawan marki Mercedes Benz Vito. Uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą liczyć na wygodny i komfortowy transport minibusami. W specjalistycznej chłodni ciało osoby zmarłej jest poddane toalecie i profesjonalnemu przygotowaniu do pochówku. Tam też można zorganizować kameralne pożegnanie ze zmarłym dla najbliższej rodziny.

Autokarawany zakładu Pogrzebowego PTAK

Zakład ma w swojej ofercie elegancką odzież, obuwie damskie i męskie oraz dodatki i dewocjonalia. Pracownicy w porozumieniu z Rodziną redagują i drukują klepsydry i nekrologi oraz rozwieszają je we wskazanych miejscach. Jeśli jest takie życzenie Zmarłego lub rodziny, to przed pochówkiem zakład wykonuje także kremację we współpracującym krematorium. Na miejscu można wybrać spośród dużego asortymentu trumien klasycznych lub kremacyjnych, a także urn na prochy. Zakład oferuje przygotowanie bukietów wiązanek, wieńców czy stroików na trumnę przez zawodowych florystów, mogą one być wykonane z kwiatów żywych lub sztucznych. Aby podkreślić indywidualny i uroczysty charakter ceremonii pogrzebowej firma zapewnia także oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Jeśli Rodzina chce się spotkać w swoim gronie i powspominać Zmarłego, to w ofercie jest też pomoc w zorganizowaniu odpowiedniej konsolacji w renomowanym lokalu. W przypadku, jeśli z jakiegoś powodu Rodzina ma problem z dojechaniem i opieką nad grobem, to pracownicy firmy mogą przejąć takie obowiązki i zadbać o czystość i konserwację pomnika, oraz uporządkowanie terenu wokół grobu, mogą położyć kwiaty i zapalić znicz.

Oferowany asortyment, urny w zakładzie pogrzebowym ptak

Zakład Pogrzebowy PTAK jest administratorem cmentarza w Opolu Lubelskim i w ramach swoich obowiązków zajmuje się nadzorem nad pogrzebami i ekshumacjami, sprawami administracyjnymi i porządkowymi. Wykonuje także kompleksowe fachowe usługi grabarskie takie jak kopanie i pogłębianie grobów ziemnych, murowanie i odnawianie grobów. Zakład Pogrzebowy PTAK gwarantuje każdemu Klientowi organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie staranności, a także wszechstronną i fachową pomoc oraz doradztwo we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego PTAK

Siedziba Zakładu Pogrzebowego PTAK mieści się w Opolu Lubelskim przy ul. Długiej 78, gdzie można załatwić wszelkie formalności oraz obejrzeć ekspozycję, a pracownicy są dostępni całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Drugie biuro firmy znajduje się w Józefowie n/Wisłą przy ul. Opolskiej 13/1.