Zakład Pogrzebowy PTAK w Opolu Lubelskim

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pełnemu profesjonalizmowi Zakład Pogrzebowy PTAK zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów. Pracownicy zakładu pomagają Rodzinie pogrążonej w żałobie w organizacji i obsłudze uroczystości pogrzebowej oraz wspierają i doradzają we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Zakład organizuje pogrzeby w tradycji wyznaniowej oraz świeckiej. Wszystkie szczegóły związane z planowaniem można omówić w siedzibie zakładu lub telefonicznie, a jeśli jest takie życzenie osoby zamawiającej, to przedstawiciel firmy przyjeżdża do domu Klienta lub pod wskazany adres, aby dopełnić niezbędnych formalności. Pracownicy są do dyspozycji Klientów całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo na firmowej stronie internetowej każdy znajdzie szczegółowe informacje o usługach świadczonych przez zakład oraz przydatny poradnik pogrzebowy.

Szczegóły dotyczące usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy PTAK

W imieniu Klienta odpowiedzialni pracownicy szybko i terminowo załatwiają sprawy w urzędach, m.in. zasiłek pogrzebowy w ZUS-ie. Również rozliczenie za usługi pogrzebowe może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego, a jeśli należność jest niższa niż zasiłek, to zakład wypłaca różnicę w gotówce lub przelewem na konto. Dzięki flocie specjalistycznych aut marki Mercedes Benz Vito zakład wykonuje eksportację ciała na terenie całej Polski i poza granicami. Także transport lotniczy, jeśli jest taka konieczność, oczywiście załatwiając przy tym wszystkie niezbędne formalności i dokumenty, takie jak odprawy sanitarne, konsularne i graniczne wraz z niezbędnymi tłumaczeniami dokumentów. Do dyspozycji uczestników ceremonii pogrzebowej zakład oddaje komfortowe minibusy, które zawiozą ich na cmentarz i pod każdy inny wskazany adres. W profesjonalnej chłodni można przechować ciało oraz przygotować je do pochówku poprzez toaletę, tanatokosmetykę i ubieranie.

Zakład ma w swojej ofercie duży wybór odzieży i butów damskich i męskich oraz dodatków i dewocjonaliów. Najbliżsi mogą się w ciszy i spokoju pożegnać ze Zmarłym jeszcze przed oficjalną uroczystością. Pracownicy przygotowują stosowne klepsydry i nekrologi oraz rozwieszają je w wyznaczonych przez Rodzinę miejscach. Do wyboru dla osób zamawiających usługę jest przygotowana ekspozycja różnorodnych trumien klasycznych i kremacyjnych oraz urn na prochy. Jeśli takie było życzenie Zmarłego lub jego Rodziny to pochówek może być poprzedzony kremacją, którą wykonuje partnerski, godny zaufania zakład terminowo i zgodnie ze wszystkimi normami etycznymi. Nieodzownym dodatkiem do pogrzebu są zawsze kwiaty, które można zamówić w formie bukietów, wiązanek lub wieńców wykonanych przez florystów z kwiatów żywych, lub sztucznych. Oryginalności i bardziej uroczystego charakteru ceremonii może też dodać oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Dodatkowo pracownicy pomagają Rodzinie w organizacji uroczystej konsolacji po pogrzebie w godnym zaufania, eleganckim lokalu. Dla osób, które nie mogą zbyt często przyjeżdżać na grób swojego bliskiego, zakład oferuje całoroczną opiekę polegającą na konserwacji i myciu pomnika, sprzątaniu jego otoczenia i złożeniu wiązanki oraz zapaleniu znicza. Zakład Pogrzebowy PTAK jest administratorem cmentarza w Opolu Lubelskim i wykonuje tam czynności administracyjne i porządkowe, nadzoruje pogrzeby i ekshumacje oraz wykonuje kompleksowe usługi grabarskie takie jak kopanie i pogłębianie grobów, oraz murowanie i odnawianie komór grobowych.

Zakład Pogrzebowy PTAK do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i organizuje pogrzeby na najwyższym poziomie staranności, z szacunkiem dla osoby zmarłej oraz pogrążonej w żałobie Rodziny. Pracownicy służą radą i pomocą w każdej sprawie każdego dnia tygodnia całodobowo, starają się zrozumieć i wesprzeć każdą osobę, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego PTAK

Zakład Pogrzebowy PTAK mieści się w Opolu Lubelskim przy ul. Długiej 78 oraz w Józefowie nad Wisłą przy ul. Opolskiej 13/1, gdzie Klienci załatwią wszystkie sprawy związane z pochówkiem oraz mogą wybrać wszystkie potrzebne utensylia.

 

Biuro zakładu pogrzebowego ptak