Zakład Pogrzebowy PTAK z Opola Lubelskiego – działalność w Łaziskach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pełnemu profesjonalizmowi Zakład Pogrzebowy PTAK zyskał renomę i zaufanie Klientów. Pracownicy zakładu pomagają Rodzinie pogrążonej w żałobie w organizacji i obsłudze uroczystości pogrzebowej oraz wspierają i doradzają we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Zakład Ptak organizuje pogrzeby w tradycji wyznaniowej oraz świeckiej. Wszystkie szczegóły związane z planowaniem można omówić w siedzibie zakładu lub telefonicznie. Na życzenie osoby zamawiającej, przedstawiciel firmy może także przyjechać do domu Klienta lub pod wskazany adres, aby dopełnić niezbędnych formalności. Co warto podkreślić, pracownicy są do dyspozycji Klientów całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo na firmowej stronie internetowej każdy znajdzie szczegółowe informacje o usługach świadczonych przez zakład oraz przydatny poradnik pogrzebowy.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Łaziskach

W imieniu Klienta odpowiedzialni pracownicy terminowo załatwią sprawy w urzędach, m.in. zasiłek pogrzebowy w ZUS-ie. Również rozliczenie za usługi pogrzebowe może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego, a jeśli należność jest niższa niż zasiłek, to zakład wypłaca różnicę w gotówce lub przelewem na konto. Dzięki flocie specjalistycznych aut marki Mercedes Benz Vito zakład wykonuje przewóz ciała na terenie całej Polski i poza granicami. Zapewnia także transport lotniczy, jeśli jest taka konieczność, oczywiście załatwiając przy tym wszystkie niezbędne formalności i dokumenty, takie jak odprawy sanitarne, konsularne i graniczne wraz z niezbędnymi tłumaczeniami dokumentów. Do dyspozycji uczestników ceremonii pogrzebowej zakład oddaje komfortowe minibusy, które zawiozą ich na cmentarz, a także pod każdy inny wskazany adres. W profesjonalnej chłodni można przechować ciało oraz przygotować je do pochówku poprzez toaletę, tanatokosmetykę i ubieranie.

Ptak Usługi Pogrzebowe ma w swojej ofercie duży wybór zarówno odzieży i butów damskich i męskich, jak i dewocjonaliów. Najbliżsi mogą się w ciszy i spokoju pożegnać ze Zmarłym jeszcze przed oficjalną uroczystością. Pracownicy przygotowują stosowne klepsydry i nekrologi oraz rozwieszają je w wyznaczonych przez Rodzinę miejscach. Do wyboru dla osób zamawiających usługę jest przygotowana ekspozycja różnorodnych trumien klasycznych i kremacyjnych oraz urn na prochy. Nieodzownym dodatkiem do pogrzebu są zawsze kwiaty, które można zamówić w formie bukietów, wiązanek lub wieńców wykonanych przez florystów z kwiatów żywych, lub sztucznych. Oryginalności i bardziej uroczystego charakteru ceremonii może też dodać oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalnych muzyków.

Dodatkowo pracownicy pomagają Rodzinie w organizacji uroczystej konsolacji po pogrzebie w godnym zaufania, eleganckim lokalu. Dla osób, które nie mogą zbyt często przyjeżdżać na grób swojego bliskiego, zakład oferuje całoroczną opiekę. Polega ona na konserwacji i myciu pomnika, sprzątaniu jego otoczenia, a także złożeniu wiązanki oraz zapaleniu znicza. Zakład Pogrzebowy PTAK jest administratorem cmentarza w Opolu Lubelskim i wykonuje tam czynności administracyjne i porządkowe. Nadzoruje pogrzeby i ekshumacje, jak również wykonuje kompleksowe usługi grabarskie m.in. kopanie i pogłębianie grobów, murowanie i odnawianie komór grobowych. Więcej informacji o działalności zakładu w Opolu Lubelskim znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Opole Lubelskie.

Zakład Pogrzebowy PTAK do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Organizuje pogrzeby na najwyższym poziomie staranności, z szacunkiem dla Osoby Zmarłej, a także pogrążonej w żałobie Rodziny. Pracownicy służą radą i pomocą w każdej sprawie, starają się zrozumieć i wesprzeć każdą osobę, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego.

Biuro Zakładu Pogrzebowego Ptak

Zakład Pogrzebowy PTAK mieści się w Opolu Lubelskim przy ul. Długiej 78, a także w Józefowie nad Wisłą przy ul. Opolskiej 13/1, gdzie Klienci załatwią wszystkie sprawy związane z pochówkiem oraz mogą wybrać wszystkie potrzebne utensylia.

 

Biuro zakładu pogrzebowego ptak