Dewiza Zakładu Pogrzebowego PTAK

Niezwykle ciężkie i bolesne dla całej Rodziny chwile, powiązane z odejściem ukochanej osoby nie muszą być obarczone dodatkowymi problemami. Organizacja pochówku nie jest prostym zadaniem, jednak pomocą w tym zakresie służy Zakład Pogrzebowy PTAK świadczący kompleksowe usługi funeralne. Pozytywne opinie, jakie otrzymuje zakład, zdobyte zostały wieloletnią i ciężką pracą na rzecz osób zmarłych, ich Rodzin oraz gości uczestniczących w drodze ostatniego pożegnania. Priorytetem właścicieli i pracowników zakładu jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb i spełnienie ich z uszanowaniem jego światopoglądu oraz przekonań religijnych.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy PTAK

Oferta przygotowana przez specjalistów Zakładu Pogrzebowego PTAK, obecnych od wielu lat w branży pogrzebowej, daje klientom gwarancję kompleksowej obsługi ceremonii i wykonania jej w najwyższym standardzie. Spełnienie wszelkich oczekiwań Rodziny pogrążonej w bólu i smutku jest zadaniem wymagającym pełnego zaangażowania i ogromnej wrażliwości, dlatego pomoc personelu firmy rozpoczyna się natychmiastowo. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel podejmuje się wypełnienia formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych, a także tych związanych z zasiłkiem pogrzebowym, kremacją bądź ekshumacją, którą również wykonują wykwalifikowani pracownicy zakładu. Fachowe doradztwo personelu pozwoli na dobór odpowiedniej, stylowej trumny bądź urny.

Baner informacyjny Zakładu Pogrzebowego PTAK

Produkty zawarte w ofercie zakładu wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak drewno, ceramika czy metal. Dzięki współpracy z zaufaną kwiaciarnią Wiła Wianki, klienci mogą wybierać spośród wielu wieńców, wiązanek, stroików oraz innych dekoracji florystycznych. Do dyspozycji Rodzin są także muzycy Filharmonii Lubelskiej, z którymi firma współpracuje w zakresie oprawy muzycznej ceremonii. Poważnego i wzruszającego charakteru ceremonii może nadać profesjonalny trębacz albo skrzypek. Jeśli chodzi o samą osobę zmarłą, wrażliwa na każdy detal obsługa zakładu dobiera stosowną i elegancką odzież jak również wykonuje toaletę pośmiertną, by zapewnić zmarłemu nienaganną prezencję. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, spełniającemu wszelkie wymogi techniczne, sanitarne oraz surowe przepisy prawne, pracownicy zakładu dokonują całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Za pomocą ekskluzywnych karawanów możliwy jest także przewóz na terenie Polski oraz na arenie międzynarodowej. Pracownicy dbają o wszelką dokumentację, jej tłumaczenia na język polski oraz współpracę z konsulatami i ambasadami w przypadku transportu poza granicami kraju. Goście ceremonii pożegnalnej mogą liczyć na transport spod kościoła na cmentarz i z powrotem, za pomocą ekskluzywnych minibusów i autokarów. Dodatkowymi usługami ujętymi w szerokiej ofercie zakładu jest organizacja konsolacji przy współpracy z zaprzyjaźnioną restauracją, usługi kamieniarskie, murarskie oraz opieka nad grobami. Zakład oraz jego pracownicy posiadają wszechstronną wiedzę, dzięki, które wykonują kopanie i pogłębianie grobów, budowę grobowców pojedynczych, podwójnych, rodzinnych i katakumb. Opieka nad grobami w wykonaniu zakładu to między innymi porządkowanie terenu wokół grobu, konserwacja i pielęgnacja nagrobka, usuwanie wypalonych zniczy i stawianie nowych oraz wymiana kwiatów na świeże. Całokształt usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy PTAK, daje gwarancję ceremonii wykonanej perfekcyjnie w każdym calu, z uwzględnieniem życzeń i uwag Rodziny, osób bliskich zmarłego oraz gości.

Adres Zakładu Pogrzebowego PTAK

Zakład Pogrzebowy PTAK posiada dwie siedziby, jedną w Opolu Lubelskim, drugą w miejscowości Józefów nad Wisłą. Firma prowadzi działalność całodobowo, natychmiastową i skuteczną pomoc można uzyskać od doświadczonych pracowników pod adresem Józefów nad Wisłą ul. Opolska 13/1 oraz w Opolu Lubelskim przy ulicy Długiej 78. Zakład służy osobom zmarłym oraz ich Rodzinom przez 7 dni w tygodniu, także niedziele i wszystkie święta.

Zakład Pogrzebowy Ptak - baner informacyjny i karawan