O Zakładzie Pogrzebowym PTAK

Na terenie Opola Lubelskiego i okolic od wielu lat profesjonalne i kompleksowe usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy PTAK. Firma ta obrała za cel niesienie pomocy na najwyższym poziomie, każdemu, kto tej pomocy potrzebuje, niezależnie od sytuacji finansowej, światopoglądu czy wyznania religijnego. Pracownicy zakładu dzięki bogatemu doświadczeniu i zdobywanej przez lata wiedzy gotowi są sprostać wszelkim oczekiwaniom Rodzin dotkniętych utratą bliskiej osoby.

Zakres usług Zakładu Pogrzebowego PTAK

Usługi, które znajdują się w szerokiej ofercie Zakładu Pogrzebowego PTAK, pozwalają na całościową organizację i obsługę ceremonii pożegnalnej, z zachowaniem szacunku, powagi i klasy. Firma daje klientom możliwość ustalenia wszelkich szczegółów w domu klienta bądź innej dogodnej dla niego lokalizacji. Możliwe jest również spotkanie w siedzibie zakładu, gdzie zaufany personel doradzi w każdej kwestii i wykaże się maksymalną troską w stosunku do Rodziny w żałobie. Pomoc empatycznych pracowników rozpoczyna się już na samym początku, w momencie wypełniania wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji. W zakresie personelu mieści się również bezpłatna pomoc przy wykonywaniu niezbędnych spraw urzędowych, cmentarnych i kościelnych. Zakład realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny, urnowe poprzedzone procesem kremacji oraz ceremonie o charakterze świeckim. Firma przy współpracy z dwoma dużymi krematoriami dokonuje spopielenia, pomaga w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji i wniosków.

Fachowe doradztwo obsługi klienta gwarantuje wybór odpowiedniej trumny bądź urny, które dostępne są w wersjach tradycyjnych i nowoczesnych. Wysoka jakość materiałów i standard wykonania to cecha charakterystyczna oferowanych przez zakład produktów. Modele trumien i urn dostępne w ofercie mogą być zarówno drewniane, metalowe, ceramiczne, jak również wykonane z materiałów mieszanych na życzenie klienta. Różnorodna i dostosowana pod każdego klienta oferta, zawiera również akcesoria funeralne takie jak krzyże, tabliczki i znicze, odzież dla zmarłych czy dekoracje florystyczne. Dzięki współpracy z profesjonalną pracownią florystyczną możliwy jest wybór doskonałej, okazałej oprawy kwiatowej w postaci wieńców, wiązanek bądź stroików-z kwiatów żywych, bądź sztucznych. Pracownicy pomagają również w doborze stosownej odzieży, w asortymencie znaleźć można garnitury, koszule, suknie i spódnice, buty i bieliznę-wszystko w różnych rozmiarach, rozmaitej kolorystyce oraz przedziałach cenowych. Dzięki wielu szkoleniom obsługa zakładu bierze na swoje barki wykonanie odpowiedniej kosmetyki pośmiertnej, zapewniającej w dniu ostatniego pożegnania nienaganny wygląd osoby zmarłej. Właściciel zakładu zadbał również o oprawę muzyczną ceremonii, do dyspozycji klientów firma przy współpracy z Filharmonią Lubelską oferuje trębacza bądź skrzypka. Z uwagi na wyjątkowo trudną sytuację Rodzin, które straciły bliską osobę poza granicami kraju, zakład wprowadził usługę transportu międzynarodowego, zarówno transportem kołowym, jak i lotniczym.

Zaangażowani pracownicy firmy gwarantują przygotowanie dokumentów urzędowych w kraju i za granicą, profesjonalne tłumaczenie dokumentów, a także organizowanie odpraw konsularnych, sanitarnych i granicznych. Zakład wyposażony jest w profesjonalne karawany z chłodnią dostosowane do przewozu osób zmarłych w najwyższym standardzie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pracownicy w kraju dokonują także całodobowo eksportacji osób zmarłych z miejsca zgonu-domów, szpitali, domów opieki. Dodatkowo, poza opisywanymi wyżej usługami, zakład świadczy także usługi kamieniarskie i murarskie na cmentarzach, wykonuje budowę grobów pojedynczych, podwójnych, katakumb i innych. Możliwe jest także wykupienie usługi opieki nad grobem przez pracowników.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego PTAK

Zakład Pogrzebowy PTAK poza mobilnym biurem posiada również dwie siedziby. Kompleksowe usługi funeralne można zamówić w Opolu Lubelskim przy ulicy Długiej 78 bądź w Józefowie nad Wisłą przy ul. Opolskiej 13/1. Zakład prowadzi działalność całodobowo, przez 7 dni w tygodniu również niedziele i święta.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Ptak