Zakład Pogrzebowy Ptak świadczy usługi pogrzebowe w Chodlu

Na terenie Opola Lubelskiego i okolic od wielu lat profesjonalne i kompleksowe usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy PTAK zakłady pogrzebowe Opole Lubelskie. Firma pogrzebowa z Opola obrała za cel niesienie pomocy każdemu, kto jej potrzebuje, niezależnie od sytuacji finansowej, światopoglądu czy wyznania. Pracownicy zakładu dzięki bogatemu doświadczeniu i zdobywanej przez lata wiedzy gotowi są sprostać wszelkim oczekiwaniom Rodzin dotkniętych utratą bliskiej osoby.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Chodlu

Usługi pogrzebowe Ptak pozwalają na całościową organizację i obsługę ceremonii pożegnalnej, z zachowaniem szacunku, powagi i klasy. Firma daje Klientom możliwość ustalenia wszelkich szczegółów w domu Klienta bądź innej dogodnej dla niego lokalizacji. Możliwe jest również spotkanie w siedzibie zakładu, gdzie zaufany personel doradzi w każdej kwestii i wykaże się maksymalną troską w stosunku do Rodziny w żałobie. Pomoc empatycznych pracowników rozpoczyna się już na samym początku, w momencie wypełniania wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji. W zakresie personelu mieści się również bezpłatna pomoc przy wykonywaniu niezbędnych spraw urzędowych, cmentarnych i kościelnych. Firma K. Ptak z Opola Lubelskiego realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny, urnowe poprzedzone procesem kremacji oraz ceremonie o charakterze świeckim. Przy współpracy z dwoma dużymi krematoriami dokonuje spopielenia, pomaga w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji i wniosków.

Fachowe doradztwo obsługi Klienta gwarantuje wybór odpowiedniej trumny bądź urny, które dostępne są w wersjach tradycyjnych i nowoczesnych. Wysoka jakość materiałów i standard wykonania to cecha charakterystyczna oferowanych przez zakład produktów. Różnorodna i dostosowana pod każdego Klienta oferta, zawiera również akcesoria funeralne takie jak np. krzyże, tabliczki czy odzież dla Zmarłych. Dzięki współpracy z profesjonalną pracownią florystyczną możliwy jest wybór doskonałej, okazałej oprawy kwiatowej w postaci wieńców, wiązanek bądź stroików z kwiatów żywych, bądź sztucznych. Dzięki wielu szkoleniom obsługa zakładu bierze na swoje barki wykonanie odpowiedniej kosmetyki pośmiertnej, która zapewnia nienaganny wygląd Osoby Zmarłej. Właściciele Zakładu Ptak zadbali również o oprawę muzyczną ceremonii. Do dyspozycji Klientów firma przy współpracy z Filharmonią Lubelską oferuje trębacza bądź skrzypka. Z uwagi na wyjątkowo trudną sytuację Rodzin, które straciły bliską osobę poza granicami kraju, zakład wprowadził usługę transportu międzynarodowego. Zapewnia zarówno transport naziemny, jak i lotniczy.

Zaangażowani pracownicy firmy gwarantują przygotowanie dokumentów urzędowych w kraju i za granicą, profesjonalne tłumaczenie dokumentów, a także organizowanie odpraw konsularnych, sanitarnych i granicznych. Zakład wyposażony jest w profesjonalne karawany z chłodnią dostosowane do przewozu Osób Zmarłych w najwyższym standardzie. Pracownicy w kraju dokonują także całodobowo eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu  m.in. domów, szpitali, domów opieki. Dodatkowo poza opisywanymi wyżej usługami K. Ptak świadczy także usługi kamieniarskie i murarskie na cmentarzach, wykonuje budowę grobów pojedynczych, podwójnych, katakumb i innych. Możliwe jest także wykupienie usługi opieki nad grobem przez pracowników.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego PTAK

Zakład Pogrzebowy PTAK poza mobilnym biurem posiada również dwie siedziby. Kompleksową pomoc w sprawie pogrzebu dostaniemy w Opolu Lubelskim przy ulicy Długiej 78 bądź w Józefowie nad Wisłą przy ul. Opolskiej 13/1. Zakład prowadzi działalność całodobowo, przez 7 dni w tygodniu również niedziele i święta.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Ptak