Zakład Pogrzebowy w Stężycy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Dzwoniąc pod numer infolinii Pogotowia Pogrzebowego – 801 12 12 12, zostaną Państwo połączeni ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym ze Stężycy. Priorytetem firmy jest niesienie pomocy oraz wsparcia Rodzinom, które muszą zmierzyć się z utratą bliskiej osoby. Pracownicy podchodzą do swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Są to osoby, które wyróżniają się empatycznym podejściem do sytuacji drugiego człowieka i cierpliwością. Do każdej Rodziny podchodzą w sposób indywidualny, uważnie słuchając potrzeb i oczekiwań najbliższych Osoby Zmarłej. Oferta zostaje również dopasowana do możliwości finansowych Rodziny tak, by w tym ciężkim czasie kwestie finansowe nie stanowiły problemu. Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwił również bezgotówkowe rozliczenie kosztów ceremonii w ramach świadczenia ZUS/KRUS.

Oferta Firmy Pogrzebowej ze Stężycy

W zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego wchodzi:

Całodobowy transport Osób Zmarłych z miejsca zgonu do chłodni. Niezależnie od miejsca pracownicy przyjadą pod każdy wskazany adres również do szpitala, hospicjum, czy domu opieki społecznej. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia zostanie wysłany profesjonalny i spełniający wszelkie normy sanitarne, karawan.

– Zakład zajmuje się organizacją każdego rodzaju pochówków zarówno urnowych poprzedzonych kremacją, jak i tradycyjnych – trumnowych.

– Wykwalifikowani w kwestii toalety pośmiertnej pracownicy zajmą się przygotowaniem osoby Zmarłej do pochówku, aby ułatwić Rodzinie ostatnie pożegnanie oraz zadbać o nienaganny wizerunek najbliższej osoby podczas pogrzebu.

– Pracownicy zakładu w państwa imieniu zajmą się dopełnieniem wszystkich formalności związanych z przygotowaniem ceremonii ostatniego pożegnania, dopełnią formalności w każdym wymaganym urzędzie oraz jeśli to konieczne, w kancelarii parafialnej i administracji cmentarza.

– Firma dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów pogrzebowych niezbędnych podczas organizacji pochówku.

– W asortymencie znajdziecie Państwo: szeroki wybór trumien i urn, wykonanych z różnych tworzyw oraz występujących w różnych modelach i wzorach.

– W siedzibie można zakupić również tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe oraz odzież dla Osób Zmarłych.

– Na życzenie Klientów firma pomoże również w zorganizowaniu oprawy florystycznej, która odgrywa bardzo ważną rolę podczas ceremonii pogrzebowej. Kwiaty są wyrazem szacunku oraz symbolem przemijającego czasu. W ofercie znajdują się wiązanki, wieńce, bukiety pogrzebowe oraz stroiki na trumny i urny.

– Kolejnym ważnym elementem ceremonii jest oprawa muzyczna, która nadaje uroczystości powagi i podniosłej atmosfery.

– Pracownicy zakładu pogrzebowego świadczą również usługi z zakresu grabarskich. Zajmą się odpowiednim przygotowaniem miejsca pochówku. W zakres usług wchodzi: wykopanie grobu, murowanie oraz inne prace kamieniarsko-budowlane.

Pracownicy zdają sobie sprawę, jak wielka odpowiedzialność na nich spoczywa, dlatego do każdej sytuacji pochodzą z wyjątkową cierpliwością i zrozumieniem. Chętnie służą pomocą, wsparciem oraz dzielą się swoją zdobytą przez lata wiedzą, aby ułatwić najbliższym wybór pewnych akcesoriów, czy podjęcie pewnych niezbędnych decyzji.

Kontakt z Zakładem Pogotowia Pogrzebowego w Stężycy

Zakład Pogotowia Pogrzebowego świadczy usługi pogrzebowe w Stężycy oraz w całym powiecie ryckim. Zachęcamy również do sprawdzenia działalności Pogotowia Pogrzebowego w innym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Dęblin.