Zakład Pogrzebowy Olimp – cele i priorytety firmy

Zakład Pogrzebowy OLIMP reprezentowany jest przez Pana Stanisława Kuśmierza, który posiada ogromne doświadczenie w branży funeralnej i cenną wiedzę. Każda Rodzina z powiatu radzyńskiego i łukowskiego w województwie lubelskim może liczyć na codzienne wsparcie ze strony firmy. Priorytetem dla zakładu jest otoczenie Klienta opieką, troską oraz kompleksową pomocą. Obejmuje ona każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Dzięki nieustannemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi firma zyskała miano godnej zaufania, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych Klientów.

 

siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Olimp Stanisław Kuśmierz

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Olimp

Zakład Pogrzebowy OLIMP posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na zaspokojenie wszystkich potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów. Właściciel zakładu wraz z zespołem zaufanych pracowników, każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina otrzymała pomoc w pełnym zakresie. Firma pochodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, a jej celem jest maksymalne odciążenie go z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na jego barkach w tak trudnym czasie. Pomoc ze strony personelu jest natychmiastowa – firma na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia w imieniu Klienta wszystkie formalności – zarówno w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, jak i u zarządcy cmentarza. Wsparcie obejmuje również wystąpienie w imieniu Klienta o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Właściciel zakładu, Pan Stanisław Kuśmierz, zadbał o to, by jego zakład został wyposażony w specjalistyczne karawany renomowanych marek. Dzięki autom dostosowanym w pełni do bezpiecznego i sprawnego przewozu Osób Zmarłych personel dokonuje całodobowej eksportacji z miejsca zgonu. Zakład świadczy również usługi przewozu zwłok na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, biorąc na swoje barki wszelką dokumentację z tym związaną. Wszystkie pojazdy, a także pomieszczenia chłodnicze znajdujące się w zakładzie, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Obsługa przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku poprzez czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Nienaganna i schludna prezencja w dniu ostatniego pożegnania jest priorytetem dla doświadczonych pracowników.

Utensylia funeralne dostępne w Zakładzie Pogrzebowym Olimp

Oferta firmy zawiera eleganckie trumny i urny, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Dzięki fachowemu doradztwu ze strony wykwalifikowanych pracowników każda Rodzina może w prosty sposób wybrać odpowiednie elementy, niezbędne do organizacji uroczystości. W firmie znajdują się utensylia funeralne w postaci zniczy, krzyży, tabliczek, a także klepsydr pogrzebowych. Firma bierze na swoje barki każdy możliwy aspekt związany z ceremonią – również oprawę muzyczną i kwiatową. W jej ofercie zawarto okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, również na indywidualne życzenie Klienta. Za wzruszające utwory w trakcie ostatniego pożegnania, odpowiada z kolei zespół profesjonalnych muzyków, którzy współpracują od lat z firmą.

Dodatkowo, w zakładzie zlokalizowana jest sala pożegnań, dostępna dla wszystkich Rodzin chcących w ciszy oddać się modlitwie. Całość usług daje wszystkim Rodzinom gwarancję uroczystości wykonanej z dbałością o szczegóły i z najwyższym majestatem.

 

sala pożegnań w firmie Zakład Pogrzebowy Olimp Stanisław Kuśmierz

Adres Zakładu Pogrzebowego Olimp

Zakład Pogrzebowy OLIMP prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta. Siedziba firmy znajduje się w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wisznickiej, naprzeciw szpitala. Sprawdź zakłady pogrzebowe Radzyń Podlaski. Filie firmy dodatkowo mieszczą się w Trzebieszowie Drugim pod nr 39, w Kąkolewnicy przy ul. Lubelskiej 6, a także w miejscowości Stok Ulan pod numerem 44.