Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Musikowski

Zakład Pogrzebowy Musikowski od wielu lat na terenie powiatu radzyńskiego i łukowskiego (zakłady pogrzebowe Łuków) świadczy kompleksowe usługi funeralne. Firma, której właścicielami są Pan Jacek i Pani Beata Musikowscy, jest firmą z bogatą wiedzą z zakresu branży funeralnej. Wielokrotne szkolenia i stale podnoszone kwalifikacje kadry regularnie owocują pozytywnymi opiniami od wielu Rodzin korzystających z usług zakładu. Priorytetem firmy jest kompleksowa organizacja godnej i uroczystej ceremonii pożegnalnej, a także odciążenie Rodziny pogrążonej w bólu i żałobie. Zapewnienie jej poczucia, że nie jest osamotniona, w tak ciężkich chwilach. Firma stawia na rzetelność, solidność i wrażliwość w stosunku do Klienta. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich bliskich pokazuje Klientom skuteczność i empatię zaangażowanych pracowników.

Usługi pogrzebowe, jakie świadczy Zakład Pogrzebowy Musikowski w Wohyniu

Wszechstronna i stale rozbudowywana oferta Zakładu Pogrzebowego Musikowski jest gwarancją pochówku zrealizowanego na najwyższym poziomie. By Rodzina mogła w ciszy i spokoju poddać się żałobie, kontemplacji i przywołaniu najpiękniejszych wspomnień o Osobie Zmarłej, właściciele zakładu przygotowali szereg świadczeń i usług, wykonywanych przez zespół zaufanych pracowników. Kompleksowa pomoc Rodzinie rozpoczyna się od pierwszych chwil. Na podstawie pełnomocnictwa, personel dokona niezbędnych czynności związanych z dokumentacją. Wypełni formalności, zarówno w urzędach, w pobliskim kościele, jak i na cmentarzu, na którym zaplanowany jest pochówek. Możliwe jest również zlecenie personelowi wsparcia w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Firma specjalizuje się w organizacji każdego rodzaju pochówku – zarówno tradycyjnego z wykorzystaniem trumny, jak i urnowego poprzedzonego kremacją. Organizuje również ceremonie świeckie, a także uroczystości w każdym obrządku wyznaniowym.

Pomoc ze strony zakładu obejmuje także sprawną, całodobową usługę eksportacji Osoby Zmarłej. Transport odbywa się z każdej lokalizacji, niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital, hospicjum czy inne miejsce – zaangażowani w misję zakładu pracownicy o każdej porze przewiozą Osobę Zmarłą w sposób sprawny i bezpieczny. Firma realizuje zarówno transport Osób Zmarłych na terenie całego kraju, jak i wykonuje usługę poza granicami Polski przy współpracy z ambasadami, konsulami i innymi urzędami. Personel zakładu wykonuje czynności z zakresu tanatokosmetyki, a także dokonuje ubioru Osoby Zmarłej w stosowną odzież zapewniającą poważny i adekwatny do ceremonii wygląd. By móc dopełnić każdego szczegółu, Firma Państwa Musikowskich ujęła w ofercie bogaty wybór trumien i urn wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Zawiera także wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w postaci klepsydr, tablic nagrobnych, krzyży, modlitewników i różańców.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Musikowski?

Każda Rodzina w ciężkich chwilach związanych z odejściem bliskiej osoby może liczyć na natychmiastową i niezawodną pomoc właściciela i personelu Zakładu Pogrzebowego MUSIKOWSKI. Firma świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu radzyńskiego i łukowskiego w województwie lubelskim. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Wisznickiej 159. Zakład funkcjonuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i wszystkie święta, co gwarantuje każdej osobie należyte wsparcie, niezależnie od momentu, w którym się do nas zwróci.