Historia Zakładu Pogrzebowego Menhir

Zakład Pogrzebowy MENHIR rozpoczął swoją działalność na lubelskim rynku funeralnym w 2006 roku. Wiele lat doświadczenia, wiedza zdobywana na przestrzeni lat oraz zaplecze profesjonalnych pracowników sprawia, że firma cieszy się dużym zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców. Opinia zakładu rzetelnego, profesjonalnego i sumiennie wykonującego swoje obowiązki wywodzi się z wielu pochlebnych ocen wypowiadanych na temat firmy Pana Radosława Mioduchowskiego. Priorytetem zarówno właściciela, jak i pracowników zakładu jest organizacja ceremonii pogrzebowej zgodnie z oczekiwaniami najbliższych. Atmosferę w firmie charakteryzuje indywidualne, pełne zrozumienia i wyrozumiałości, podejście do klienta. Pracownicy zawsze starają się dopasować ofertę zarówno do możliwości finansowych, jak i oczywiście do wymagań Rodziny. Korzystając z usług tej firmy pogrzebowej, możecie mieć Państwo pewność, że pochówek bliskiej Państwu osoby odbędzie się z zachowaniem należytej powagi oraz szacunku i godności zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i dla najbliższych.

Oferta i zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Menhir

Firma zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych na terenie powiatu łukowskiego w województwie lubelskim – zakłady pogrzebowe lubelskie. Zakład zajmie się w Państwa imieniu zarówno organizacją ceremonii wyznaniowej, jak i świeckiej. Pracownicy posiadają doświadczenie zarówno w przygotowaniu pochówku tradycyjnego – trumnowego, jak i urnowego, poprzedzonego kremacją. W tym drugim przypadku zostaniecie Państwo zapoznani ze wszystkimi procedurami, które są niezbędne podczas tego procesu. Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia, pracownicy dojadą pod wskazany adres i przewiozą Osobę Zmarłą do chłodni.  Posiadane karawany pozwalają na transport również na terenie całego kraju, dodatkowo pracownicy odbiorą Osobę Zmarłą z każdego wskazanego przez Państwa miejsca, zarówno z domu prywatnego, hospicjum, domu opieki, czy szpitala. Jeżeli chodzi o dopełnienie wszelkich formalności w urzędach związanych m.in. z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego, pracownicy po uzyskaniu odpowiedniego upoważnienia są w stanie wszystko skompletować za Państwa. Podobnie jeśli chodzi o szczegóły konieczne do domówienia w administracji cmentarza, czy kancelarii parafialnej. W ofercie Zakładu Pogrzebowego MENHIR znajduje się także szeroki wybór trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna, są to urny dębowe, sosnowe oraz np. olchowe. Podobnie jest jeśli chodzi o wybór urn, właściciel stale dba o asortyment, aby każdy mógł dokonać satysfakcjonujących wyborów. W ofercie znajdują się urny drewniane, metalowe, a także kamienne. Ważne jest, aby na miejscu każdy mógł dokonać pełnego zakupu akcesoriów niezbędnych podczas organizacji pochówku. Ważne są m.in. tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe, klepsydry, krzyże itd. Bardzo ważnym elementem każdej uroczystości pogrzebowej jest oprawa muzyczna i florystyczna, są dopełnieniem, a także wyrazem szacunku dla Osoby Zmarłej. Oprawą muzyczną zajmują się profesjonalni muzycy, jeśli chodzi o kwestię florystyczne, możecie Państwo wybierać z rodzajów kompozycji kwiatowych. Do wyboru są: wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety okolicznościowe oraz stroiki na trumny i urny. Poza usługami związanymi wyłącznie z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej firma świadczy również usługi ekshumacyjne. Pracownicy poinformują Państwa o wymaganych dokumentach, następnie pomogą dopełnić formalności. Zajmą się przewiezieniem Osoby Zamarłej na nowe miejsce pochówku oraz ponownym pochówkiem. Decydując się na tę usługę w wykonaniu tej firmy, możecie być Państwo pewni, że cały proces przebiegnie nienagannie, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych i zasad prawnych.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Menhir

Główna siedziba firm mieści się w Adamowie, przy ul. Spokojnej 14. Firma w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi głównie na terenie trzech gmin Adamowa (Zakład Pogrzebowy MENHIR Adamów, Krzywdy i Serokomli. Pracownicy zdają sobie sprawę ze specyfiki działania firmy, dlatego kontakt telefoniczny z zakładem możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.