Historia powstania Domu Pogrzebowego Menhir

Dom Pogrzebowy MENHIR, którego właścicielem jest Pan Mioduchowski Radosław od 2006 roku oferuje swe usługi mieszkańcom Adamowa i okolic. Celem działania firmy jest całościowa pomoc Osobom, którym przyszło zmierzyć się ze śmiercią swoich Bliskich, w sprawach związanych z zaplanowaniem i przeprowadzeniem pochówku oraz doradztwo we wszystkich kwestiach towarzyszących. Wiedza, bogate zaplecze, doświadczenie oraz personel zorientowany na Państwa oczekiwania – to źródło sukcesu zakładu oraz efekt wielu profesjonalnie zorganizowanych usług pogrzebu. Decydując się na realizację ceremonii ostatniego pożegnania w tym właśnie domu pogrzebowym, macie Państwo gwarancję rzetelności, solidności i sprostania Waszym oczekiwaniom. Szczegółowy wywiad przeprowadzany podczas wizyty w biurze Domu Pogrzebowego MENHIR pozwoli kadrze poznać życzenia Rodziny o tym, jaki uroczystość pochówku ma mieć przebieg oraz charakter i skoncentrować ich działania na spełnieniu konkretnych oczekiwań. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej współpracy firmy z  Pogotowiem Pogrzebowym – zakłady pogrzebowe lubelskie.

Zakres usług oferowanych przez Firmę Pogrzebową Menhir

Firma Pogrzebowa Pana Mioduchowskiego oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, usługi związane z przewozem Osób Zmarłych, z procesem ekshumacji oraz szeroko pojętymi pracami ziemnymi. Jej wieloletni personel pomoże podjąć konieczne decyzje dotyczące zarówno ceremonii o charakterze kremacyjnym, jak i tradycyjnym. Zajmie się formalnościami urzędowymi, ustaleniem terminów u księży oraz u zarządców cmentarzy. Zadba o oprawę florystyczną i muzyczną uroczystości, wszystko to w zależności od Państwa preferencji lub dyspozycji. Pracownicy wykonają piękne wieńce, wiązanki i dekoracje na trumnę lub urnę, z żywych lub sztucznych kwiatów, które będą odpowiadały oprawie całej uroczystości oraz doskonale okazywały uczucia, jakimi darzyli Państwo Osobę Zmarłą. Doradzą także jakie utensylia wybrać, aby odpowiadały Waszym gustom i jak najlepiej oddawały charakter całego pochówku. Jeżeli Rodzina wyrazi takie żądanie, kadra firmy zajmie się również kwestią zaplanowania konsolacji w jednej z okolicznych restauracji, serwującej smaczne dania w atrakcyjnych cenach oraz gustownych wnętrzach. Zakład pogrzebowy MENHIR realizuje pochówki wyznaniowe, jak i świeckie. Podczas uroczystości bezwyznaniowych, firmę reprezentuje wykwalifikowany mistrz ceremonii, który odpowiada za przebieg takiego pochówku oraz wygłasza mowę pogrzebową na temat Zmarłego. Wszelkie niezbędne akcesoria, do świeckiego jak i tradycyjnego pogrzebu, dostępne są w siedzibie Domu Pogrzebowego. Mogą tam Państwo dokonać wyboru spośród wielu krzyży, urn, trumien oraz tabliczek, wykonanych z różnych materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz mnogiej liczbie wzorów i modeli. Niektóre z nich dostępne są od ręki, na miejscu, na inne z kolei trzeba złożyć indywidualne zamówienie. Ważne jest, że pochodzą one tylko od uznanych, sprawdzonych wytwórców i dostawców z terenu całego kraju. Zakład ten posiada także odpowiednie do celów transportowych zaplecze. Profesjonalne karawany oraz wykwalifikowani, wieloletni kierowcy w dzień i w nocy mogą zająć się miejscową eksportacją Osoby Zmarłej do firmowej chłodni bądź Jej przewozem z oddalonego miejsca zgonu na miejsce pochówku. Firma, w zależności od dyspozycji wydanych przez Rodzinę, świadczy usługi transportu lokalnego (w województwie lubelskim) oraz ogólnokrajowego. Wykwalifikowany personel pomoże również Państwu jeżeli zajdzie potrzeba przeprowadzenia procesu ekshumacji. Doradzi jaką dokumentację należy zgromadzić, ustali terminy w sanepidzie i u zarządców cmentarzy. Wszystko po to, abyście mieli pewność, że cały proces będzie przeprowadzony zgodnie z wymogami, w dogodnym dla Was terminie oraz przy zachowaniu należnej czci dla szczątków Osób Bliskich.

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Menhir

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowy MENHIR Adamów zlokalizowana jest w województwie lubelskim, na ulicy Spokojnej 14. Tam w biurze zakładu można ustalić wszystkie związane z pochówkiem kwestie oraz zapoznać się z ekspozycją dostępnych utensyliów. Podstawowym terenem działania firmy są miejscowości Krzywda, Adamów i Serokomla oraz ich okolice. Pracownicy od poniedziałku do niedzieli czuwają pod całodobowym numerem telefonu i służą pomocą w ciężkiej chwili straty kogoś Bliskiego.