Kilka słów o Firmie Pogrzebowej Menhir

Zakład Pogrzebowy MENHIR od 2006 roku działa na rynku usług funeralnych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie sumiennej organizacji i obsługi pochówków Osób Zmarłych, sprawia, że obecnie cieszy się ona dużym uznaniem okolicznych mieszkańców, a jej usługi często polecane są kolejnym Osobom, które potrzebują pomocy, w związku ze śmiercią członka swojej Rodziny. Właścicielem firmy jest Pan Radosław Mioduchowski, który od momentu powstania zakładu kładzie nacisk na szczegółowe zrozumienie preferencji osób zlecających pogrzeb oraz ich możliwie jak najwierniejsze odzwierciedlenie. Wynika to z faktu świadomości, iż każdy z nas ma odmienne wizje i oczekiwania w stosunku co to oprawy oraz charakteru ceremonii ostatniego pożegnania, a zarówno ostatnia wola Zmarłego, jak i upodobania Jego najbliższych, powinny zostać uwzględnione. Dlatego też empatyczni pracownicy Firmy, zawsze są dyspozycyjni, pełni zaangażowania oraz poświęcenia w celu zindywidualizowania zakładowej oferty pod każdego klienta. Jeżeli więc pragną Państwo, aby pogrzeb Waszego Bliskiego, odbył się na odpowiadających Wam warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu należnych standardów, wysokiej jakości obsługi oraz konkurencyjnych cen, zapraszamy do skorzystania z usług tej firmy pogrzebowej.

Oferta Zakładu Usług Pogrzebowych Menhir

Zakład Usług Pogrzebowych MENHIR już ponad 14 lat świadczy swe kompleksowe usługi pochówku mieszkańcom Adamowa i okolic w województwie lubelskim – zakłady pogrzebowe lubelskie. Specjalizuje się w obsłudze uroczystości religijnych (według wiary wyznawanej przez Osobę Zmarłą bądź taką, której obrzędy życzy sobie Jej Rodzina), jak również świeckich. Z ramienia firmy pogrzeby świeckie realizuje profesjonalny, wyszkolony mistrz ceremonii, który troszczy się o cały plan i przebieg takiego pochówku, zapewnienie należnych akcesoriów oraz wygłoszenie mowy pożegnalnej na cześć Zmarłego. Personel zakładu wspomoże te osoby, które pragną przeprowadzić pochówek tradycyjny, jak i kremacyjny. Dostosuje się do konkretnych życzeń i zaproponuje dogodny dla wszystkich zainteresowanych stron termin pochówku. W przypadku kremacji zadba o ustalenie czasu spopielenia w krematorium, zarezerwuje do dyspozycji Rodziny salę pożegnań, a także zadba o przewóz Osoby Zmarłej tam i z powrotem. Wszystko, po to, aby cały proces przebiegł sprawnie i nie wymagał Państwa zaangażowania w sprawach błahych, a jedynie był czasem poświęconym na kontemplacje i rozmowy o Bliskim Zmarłym oraz na modlitwy w Jego intencji. Dom Pogrzebowy MENHIR oferuje szeroki wybór utensyliów funeralnych, z których ofertą zapoznać się można w biurze zakładu. Część z nich dostępna jest od razu do zakupu, inne z kolei są na indywidualne zamówienie. Duży wybór dostępnych wzorów i rodzajów akcesoriów wykonanych z różnych materiałów (m.in. drewna, metalu, papieru, ceramiki) sprawia, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie dla Swojego Bliskiego na tę ostatnią drogę utensylia – trumny, urny, krzyże oraz tabliczki. Pracownicy firmy pomogą również w zaplanowaniu oprawy muzycznej oraz florystycznej ceremonii pochówku. Jeśli takie będzie życzenie Rodziny, zadbają o przygotowanie dekoracji z kwiatów żywych lub sztucznych na urnę bądź trumnę, jak również wieńców i wiązanek. Zakład Pana Mioduchowskiego dysponuje również profesjonalnymi karawanami, które wykorzystywane są do eksportacji lokalnych oraz przewozów krajowych Osób Zmarłych. Bez względu na porę dnia lub nocy doświadczeni kierowcy są dostępni, aby w razie konieczności udzielić pomocy, zaopiekować się Zmarłym oraz przewieźć Go z miejsca zgonu do chłodni. Kadra firmy może również doradzić, a nawet po uzyskaniu Państwa upoważnienia zająć się formalnościami w urzędach, związanymi z uzyskaniem zasiłków i świadczeń pogrzebowych.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Menhir

Zakład Pogrzebowy MENHIR Serokomla działa na terenie powiatu łukowskiego w województwie lubelskim. Służy pomocą Rodzinom z Adamowa, Krzywdy, Serokomli i okolic. Główne biuro firmy mieści się w Adamowie, przy ulicy Spokojnej 14. Jej pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w systemie całodobowym, zawsze chętni i gotowi udzielić porady, pomocy, a w razie konieczności zająć się eksportacją Osoby Zmarłej.