Zakład Pogrzebowy Tomaszów Lubelski należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe Kozaczyński i Miszczyszyn to profesjonalny i ceniony zakład pogrzebowy z Tomaszowa Lubelskiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Tomaszów Lubelski. Od 2010 roku każda Rodzina z powiatu tomaszowskiego w województwie lubelskim może liczyć na kompleksową pomoc ze strony firmy. Obejmuje ona wszystkie etapy związane z organizacją, jak również obsługą uroczystości pogrzebowej. Właściciele firmy wraz z zespołem zaufanych pracowników, codziennie pełnią sumienną posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza zdobyta ciężką pracą, owocują pozytywnymi opiniami wśród Klientów. Zaangażowanie ze strony personelu gwarantuj, że każdy pogrzeb zrealizowany będzie na najwyższym poziomie oraz zgodny ze wszystkimi oczekiwaniami Klienta.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe Tomaszów Lubelski

Zakład Pogrzebowy Kozaczyński i Miszczyszyn to firma, która posiada bogatą i stale rozbudowywaną ofertę, pozwalającą na spełnienie wszelkich oczekiwań ze strony Klienta. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdej Rodziny zgłaszającej się po pomoc w tym trudnym dla niej momencie. Zaangażowany w misję zakładu personel, na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia w imieniu Rodziny wszelkie formalności w urzędzie, kościele, czy też na danym cmentarzu. Służy pomocą  także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, czy MSWiA. Usługa mobilnego biura jest ukłonem w stronę osób mających problemy z przemieszczaniem się lub niemogących pojawić się w siedzibie firmy z innych powodów. Dzięki temu możliwe jest ustalenie wszelkich szczegółów w domu Klienta bądź innej, wskazanej przez niego lokalizacji.

Wybór odpowiedniej trumny bądź urny możliwy jest bez odwiedzania zakładu dzięki profesjonalnym katalogom. Właściciele dbają o doskonałe wyposażenie zaplecza, w wysokiej jakości utensylia funeralne. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, mosiądz czy nawet metal. W siedzibie zakładu znaleźć też można akcesoria funeralne w postaci nekrologów, krzyży, tabliczek nagrobnych i zniczy. Zakład prowadzi aktywną sprzedaż dekoracji florystycznych. Są to m.in. wieńce, wiązanki, a także stroiki, wykonane z trwałych i świeżych kwiatów, pochodzące od czołowych dostawców. Oprawę muzyczną ceremonii zapewniają profesjonalni muzycy, którzy wykonają utwory żałobne.

Zakład pogrzebowy posiada specjalistyczne karawany dostosowane do przewozu Zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Firma realizuje bezpieczny i sprawny międzynarodowy transport zwłok przy współpracy z zagranicznymi służbami i urzędami. Pomocna obsługa dokonuje eksportacji Zmarłych z miejsca zgonu, niezależnie od tego, czy jest to dom, czy szpital – do nowoczesnej chłodni. Wszystkie samochody i pomieszczenia chłodnicze znajdujące się w zakładzie, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Wrażliwi na potrzeby Klienta pracownicy, dokonują w sposób bardzo delikatny i profesjonalny czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. W zakładzie Rodziny znajdą szeroki wybór odzieży dla Zmarłych, w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Uczestnicy pogrzebu mogą liczyć na transport ekskluzywnymi autokarami. Firma posiada własną salę pożegnań i kaplicę, w której każda Rodzina może w ciszy i komforcie poświęcić się modlitwie. Dodatkowe usługi oferowane przez zakład to budowa grobowców, a także możliwość całorocznej opieki nad grobami.

Pod jakim adresem znajduje się Zakład Pogrzebowy Kozaczyński & Miszczyszyn?

Firma Usługi Pogrzebowe Kozaczyński & Miszczyszyn mieści się w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Lwowskiej 81A. Firma prowadzi działalność całodobowo, z uwagi na specyfikę otwarta jest we wszystkie dni tygodnia – także w niedziele i święta.