Firma Pogrzebowa JM LARWA z Biłgoraja

Już trzecie pokolenie rodzinnej Firmy Pogrzebowej JM LARWA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Biłgoraja i całego powiatu biłgorajskiego w województwie lubelskim – zakłady pogrzebowe lubelskie. Istniejąca od 1984 firma zdobyła sobie szacunek i renomę dzięki profesjonalizmowi, z jakim wykonuje swoją pracę i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta potrzebującego pomocy i wsparcia po śmierci kogoś bliskiego. Od początku istnienia zakładu jego misją jest godne i pełne szacunku pożegnanie Zmarłego oraz wsparcie Rodziny w tych trudnych chwilach. Zakład organizuje pogrzeby zarówno świeckie, jak i we wszystkich obrządkach religijnych. Wykwalifikowani pracownicy służą radą i pomocą w każdej sprawie związanej z pochówkiem całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Usługi, które świadczy Firma Pogrzebowa JM LARWA

Kompetentni i empatyczni pracownicy Firmy Pogrzebowej JM LARWA, chętnie pomagają osobom odpowiedzialnym za zorganizowanie pogrzebu na wszystkich etapach jego planowania i przygotowania. W imieniu Klienta dopełniają także niezbędnych formalności w różnych urzędach i instytucjach. Również firmowa strona internetowa zawiera szereg niezbędnych rad i wskazówek dotyczących postępowania po śmierci kogoś bliskiego (specjalny poradnik zawiera nawet wzory dokumentów) oraz oczywiście pełną ofertę usług pogrzebowych, grabarskich i kamieniarskich. Dzięki flocie nowoczesnych, certyfikowanych aut marki Mercedes – Benz eksportacja ciała może się odbywać na terenie całej Polski z domów, szpitali, hospicjów czy po wydaniu pozwolenia przez prokuraturę. Ponieważ coraz częściej zdarzają się sytuacje, że ktoś umiera poza granicami kraju, to Firma Pogrzebowa MJ LARWA ma wiedzę i doświadczenie w sprowadzaniu zwłok do Polski i dopełnianiu koniecznych formalności w urzędach i na granicy.

W nowoczesnych chłodniach mobilnych i stacjonarnych można przechować ciało oraz poddać je specjalistycznym zabiegom przygotowującym do pochówku, takim jak toaleta i kosmetyka pośmiertna. Firma ma w swojej ofercie szeroki wybór ubrań dla zmarłych, damskich i męskich. Firma przygotowuje klepsydry, nekrologi i tabliczki na trumnę. Zgodnie z życzeniem osoby zmarłej lub Rodziny pochówek może być tradycyjny, lub poprzedzony kremacją. Firma przygotowała duży asortyment trumien klasycznych i kremacyjnych oraz urn na prochy, można wybierać spośród wielu wzorów, kolorów oraz rodzajów materiałów. Nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty, firma współpracuje z profesjonalnymi florystami, którzy przygotowują piękne bukiety i nowoczesne kompozycje oraz bardziej klasyczne wiązanki i wieńce, oraz stroiki na trumnę. Aby dodać bardziej uroczystego i indywidualnego charakteru uroczystości, Klienci mogą zamówić oprawę muzyczną ceremonii w wykonaniu profesjonalnych muzyków.

Rodzina i znajomi mogą pożegnać się ze swoim bliskim w pięknej sali pożegnań, której nowoczesny i gustowny wystrój sprzyja zadumie i modlitwie. Pożegnanie może być kameralne lub w znacznie większym gronie, gdyż przygotowano aż sto miejsc dla żałobników. Jest to najnowocześniejszy obiekt w tej kategorii w południowo – wschodniej Polsce. Do dyspozycji najbliższej Rodziny są także przygotowane specjalne namioty pogrzebowe, które mają za zadanie chronić żałobników przed słońcem lub deszczem podczas części ceremonii odbywającej się na cmentarzu. Zdarza się, że Rodzina chce przenieść ciało lub szczątki w inne miejsce albo też jest to decyzja sądu celem dokonania oględzin, lub sekcji, wtedy po dopełnieniu wszelkich koniecznych formalności firma wykonuje również taką usługę w pełni profesjonalnie i z poszanowaniem Zmarłego w terminach od jesieni do wiosny.

Jeśli Rodzina ma problem z opieką nad grobem z powodu wieku, stanu zdrowia, czy też dużej odległości, to może scedować te obowiązki na zakład pogrzebowy i mieć pewność, że grób zawsze będzie czysty i zadbany, zostaną położone kwiaty i zapalony znicz. Zakład współpracuje z najlepszymi lokalami w okolicy i może służyć pomocą w zorganizowaniu stypy, na której Rodzina i znajomi mogą się spotkać i powspominać Zmarłego. Firma Pogrzebowa JM LARWA to także kompleksowe usługi grabarskie i kamieniarskie. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje, że usługi te będą wykonane fachowo, solidnie i na czas. Pracownicy przygotowują groby, to znaczy kopią i murują lub też odnawiają istniejące oraz demontują i montują nagrobki. Szczególnie tego rodzaju usługi zakład poleca na cmentarzach przez siebie administrowanych tzn. na cmentarzu przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju oraz na cmentarzu w Górecku Kościelnym.

Zakład Kamieniarski JM LARWA specjalizuje się w produkcji nagrobków granitowych, realizuje każde nawet najbardziej wymagające zamówienia w sposób profesjonalny, stosując innowacyjne sposoby obróbki na nowoczesnych maszynach. W zakładzie powstają pomniki klasyczne, ale także projekty autorskie i nowoczesne z wykorzystaniem wielu dodatków takich jak tablice, wazony czy rzeźby dodające indywidualnego charakteru każdemu nagrobkowi. Pracownicy zakładu służą fachowym doradztwem zarówno w procesie wyboru, jak i w kwestiach związanych z pielęgnacją i konserwacją nagrobka, aby pozostał jak najdłużej w nienaruszonym stanie.

Dodatkowo Firma Pogrzebowa JM LARWA zajmuje się pozyskiwaniem różnego rodzaju odszkodowań powypadkowych w imieniu poszkodowanego. Prawnicy doradzą i pomogą w uzyskaniu między innymi: zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, odszkodowania wskutek wypadku i śmierci bliskiej osoby, zwrotu kosztów leczenia i pogrzebu, renty po śmierci bliskiej osoby, jednorazowego odszkodowania z tytułu śmierci przy pracy.

Adresy, pod którymi można znaleźć Firmę Pogrzebową JM LARWA

Biuro główne i punkt sprzedaży Firmy Pogrzebowej JM LARWA mieści się przy ul. Polnej, a Sala Pożegnań przy ul. Lubelskiej 23A w Biłgoraju. Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu m.in. Zakład Pogrzebowy LARWA Tereszpol.