Priorytety firmy Pogrzebowej JM LARWA z Biłgoraja

Rodzinny Zakład Pogrzebowy JM LARWA może się poszczycić ponad trzydziestopięcioletnim doświadczeniem w kompleksowej organizacji pogrzebów. Dzięki temu, że od początku swojej działalności priorytetem było godne pożegnanie Zmarłego oraz wsparcie Rodziny, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego, firma zyskała sobie renomę oraz szacunek i uznanie Klientów. Pracownicy ze zrozumieniem i empatią podchodzą do każdego Klienta i starają się pomóc mu w zaplanowaniu i przygotowaniu ceremonii pogrzebowej tak, aby odciążyć go od często skomplikowanych zadań w tym trudnym dla niego momencie. Zakład organizuje ceremonie pogrzebowe dostosowane do potrzeb i życzeń zamawiającego zarówno we wszystkich obrządkach religijnych, jak i takie, które mają charakter świecki. Szczegółowe informacje o usługach oraz specjalny poradnik pogrzebowy znajduje się na firmowej stronie internetowej.

Szczegółowy opis usług, które wykonuje Firma Pogrzebowa JM LARWA

Kompetentni i  zaangażowani pracownicy firmy służą radą i pomocą w każdej sprawie związanej z pogrzebem, począwszy od załatwienia niezbędnych dokumentów. Eksportacja ciała może się odbywać z domu, szpitala czy hospicjum na terenie całej Polski, jak również poza granicami dzięki flocie certyfikowanych eleganckich karawanów marki Mercedes – Benz. Zachęcamy do sprawdzenia na terenu, na którym firma współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym – zakłady pogrzebowe lubelskie. Firma dysponuje nowoczesnymi mobilnymi i stacjonarnymi chłodniami służącymi do przechowywania ciała osoby zmarłej. Tam też specjaliści przygotowują ciało do pochówku starannie i z szacunkiem dokonując toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki i ubierając ciało w odzież. Z bogatej ekspozycji, osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu, może dobrać trumnę klasyczną lub nowoczesną w wielu wzorach i kolorach. Jeśli Rodzina zdecydowała o kremacji, to są także specjalne trumny kremacyjne i różnorodne urny na prochy. Pracownicy zadbają oczywiście o wydruk stosownych klepsydr i nekrologów oraz tabliczki na trumnę. Przygotują także piękne i oryginalne wiązanki, wieńce, bukiety i kompozycję na trumnę z kwiatów żywych lub sztucznych, które są nieodzownym dodatkiem do każdego ostatniego pożegnania. Rodziny coraz częściej zamawiają profesjonalną oprawę muzyczną, która dodaje indywidualnego charakteru każdej ceremonii. Aby osłonić trumnę i najbliższych przed słońcem lub deszczem załoga rozkłada specjalne namioty pogrzebowe na cmentarzu.

JM LARWA to firma, która stawia na rozwój i nowoczesność, dostosowując swoją ofertę do rozwijającego się rynku. Dla żałobników przygotowała piękną i klimatyczną salę pożegnań, która jest najnowocześniejszym obiektem tej kategorii w południowo- wschodniej Polsce. Może się tam odbywać pożegnanie lub modlitwy w kameralnym, lub dość dużym, bo liczącym nawet sto osób gronie. Często Rodzina chce jeszcze po pogrzebie urządzić spotkanie, w którego organizacji też pomagają pracownicy, oferując usługi w godnym zaufanie lokalu. Firma Pogrzebowa JM LARWA jest administratorem dwóch cmentarzy: przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju i w Górecku Kościelnym. Może na nich dokonywać ekshumacji, jeśli Rodzina ma takie życzenie lub jest wyrok sądu nakazujący jej wykonanie. W imieniu Klienta najpierw oczywiście dopełnia wszelkich koniecznych formalności. Wykonuje tam również usługi grabarskie takie jak kopanie i pogłębianie grobów, murowanie i odnawianie komór grobowych, demontaż i montaż nagrobków. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, pracownicy sprawują opiekę nad grobem, aby był czysty i zadbany, jeśli Rodzina z jakiegoś powodu nie może tego zrobić.

JM LARWA – firma kamieniarska ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji pomników, a specjalizuje się w nagrobkach granitowych. Do wyboru dla Klientów ma przygotowaną dużą ich gamę w różnych wzorach i kolorach. Doświadczeni pracownicy, nowoczesne maszyny i technologie gwarantują wykonanie każdego, nawet autorskiego projektu na najwyższym poziomie staranności. Klienci mogą także liczyć na fachowe doradztwo w kwestii pielęgnacji i konserwacji nagrobka, aby pozostał piękny przez wiele lat. Dodatkowo firma zajmuje się doradztwem i pozyskiwaniem odszkodowań, takich jak: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, odszkodowanie na skutek wypadku i śmierci bliskiej osoby, zwrot kosztów leczenia i pogrzebu, renta po śmierci bliskiej osoby, jednorazowe odszkodowanie z tytułu śmierci przy pracy.

Miejsce prowadzenia działalności Firmy Pogrzebowej JM LARWA

JM LARWA prowadzi kompleksowe usługi pogrzebowe w Biłgoraju przy ul. Polnej 18, gdzie znajduje się biuro główne i punkt sprzedaży. Sala pożegnań mieści się przy ul. Lubelskiej 23A, zachęcamy do sprawdzenia zakresu usług Zakład Pogrzebowy LARWA Biłgoraj. Klienci mogą liczyć na pomoc całą dobę każdego dnia tygodnia.