Kilka słów o Przedsiębiorstwie Pogrzebowym JM. LARWA

Zakład Pogrzebowy JM. LARWA od 36 lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stosowaniu najwyższych standardów obsługi firma zyskała opinię solidnej i godnej zaufania. Potwierdzają to liczne listy z podziękowaniami i pozytywne opinie klientów. Przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, których cechuje nie tylko profesjonalizm, ale również wysoka kultura osobista, wrażliwość i empatia. Wszystkie usługi wykonywane są z dbałością o każdy szczegół, po uprzedniej konsultacji z rodziną zmarłego. Dzięki temu klienci mają pewność, że uroczystość będzie przebiegała zgodnie z ich oczekiwaniami.

Działalność Domu Pogrzebowego JM. LARWA

Niemal czterdziestoletnie doświadczenie Firmy JM. LARWA w branży funeralnej sprawiło, że osoby, które utraciły bliskich, mogą liczyć na zrozumienie ich potrzeb i sytuacji, w jakiej się znalazły. Rodziny, które zwracają się o pomoc do Zakładu, otaczane są opieką i otrzymują wszechstronne wsparcie ze strony pracowników Firmy. Pogrzeb stanowi ostatnie pożegnanie ze zmarłym, jednak zanim ono nastąpi, krewni zmarłego zobligowani są do wypełnienia licznych formalności w wielu instytucjach i urzędach. Rodziny mogą podjąć się tego osobiście, przy wsparciu i asyście pracowników firmy, lub zlecić wykonanie tych czynności Zakładowi. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, ze w zespole JM. LARWA znajdują się specjaliści od prawa spadkowego i ubezpieczeniowego, którzy gotowi są zająć się tego typu sprawami. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które utraciły członka rodziny w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub innego działania osób trzecich. Wówczas krewnym może przysługiwać odszkodowanie lub renta po zmarłym. Na życzenie Rodziny przedstawiciele Firmy będą występować o te świadczenia do właściwych firm ubezpieczeniowych.

Zachęcamy do szczegółowego sprawdzenia gmin na terenie których z Pogotowiem Pogrzebowym współpracuje JM.Larwa – zakłady pogrzebowe lubelskie.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe JM. LARWA oferuje kompleksową organizację i obsługę dowolnie wybranych form ceremonii pogrzebowych: tradycyjnych z trumną, poprzedzonych kremacją (urnowych), religijnych wszystkich wyznań lub o charakterze świeckim. Klienci mają możliwość zakupić na miejscu wszelkie utensylia funeralne, niezbędne do sprawnego przebiegu uroczystości. W ofercie Zakładu znajduje się szeroki wybór trumien, urn, tablic nagrobnych, krzyży, dewocjonaliów, oraz odzieży pogrzebowej dla zmarłego. Dla Rodzin, które pragną w atmosferze zadumy i refleksji pożegnać ukochaną osobę Firma udostępnia Salę Pożegnań. Na życzenie Krewnych zarówno Sala Pożegnań, kaplica pogrzebowa oraz miejsce na cmentarzu zyskują stosowną oprawę florystyczną, której aranżacją zajmują się pracownicy Firmy JM. LARWA. Ponadto istnieje możliwość zamówienia oprawy muzycznej, która dodatkowo uświetni ceremonię.

Częścią Przedsiębiorstwa Pogrzebowego JM. LARWA jest zakład kamieniarski powstały w 1998 roku. Produkowane są tam granitowe nagrobki z wysokiej jakości importowanego kamienia. Doświadczeni mistrzowie kamieniarstwa wykonują pomniki według gotowych wzorów lub według indywidualnego projektu klienta. Zakład może poszczycić się nie tylko wieloletnią tradycją rzemieślniczą, ale również nowoczesnym parkiem maszyn i wykorzystaniem specjalistycznych technologii obróbki kamienia. Stanowi to gwarancję wysokiej jakości powstających tu nagrobków i innych elementów architektury nagrobnej. Wszystkie projekty prezentowane są klientom w formie trójwymiarowych wizualizacji, co pozwala na ewentualne korekty jeszcze przed rozpoczęciem prac kamieniarskich.

Pozostałe usługi oferowane przez Firmę Pogrzebową JM. LARWA to:

Transport zmarłych – całodobowa eksportacja z każdego miejsca na terenie Polski i poza jej granicami,
• Przechowanie ciała zmarłego – Zakład dysponuje nowocześnie wyposażoną chłodnią stacjonarną oraz chłodniami mobilnymi,
• Przygotowanie zmarłego do ostatniego pożegnania – zabiegi z dziedziny tanatokosmetyki oraz garderoba pogrzebowa,
Ekshumacje – wydobycie zwłok w celu przeniesienia na nowe miejsce spoczynku lub na potrzeby spraw sądowych,
• Prace cmentarne – przygotowanie miejsca na cmentarzu, wykopanie i murowanie grobu, pochówek z asystą pogrzebową,
• Opieka nad grobami – prace porządkowe przy grobie i terenie mu przyległym.

Adres Domu Pogrzebowego JM. LARWA

Zakład Pogrzebowy JM. LARWA świadczy całodobowe usługi na terenie całego miasta Biłgoraj i okolicznych gmin m.in. Zakład Pogrzebowy LARWA Frampol. W celu dopełnienia formalności związanych z pochówkiem Klienci mogą przyjść do Głównego Biura znajdującego się w Biłgoraju przy ulicy Polnej 18. Pod tym adresem mieści się również punkt handlowy, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria pogrzebowe. Klienci firmy spotkają się tu z miłą obsługą, fachowym doradztwem, cierpliwością i zrozumieniem.