Dzieje Zakładu Pogrzebowego JM. Larwa

Firma Pogrzebowa Larwa została założona w 1984 roku i od tego czasu stanowi opokę oraz świadczy nieocenioną pomoc, dla osób organizujących pogrzeb na terenie Biłgoraja i okolic. Zachęcamy do sprawdzenia współpracy na terenie województwa lubelskiego – zakłady pogrzebowe lubelskie. Fakt, że już ponad 35 lat zajmuje się usługami funeralnymi, sprawia, że może poszczycić się doskonałą znajomością branży pogrzebowej, umiejętnością sprostania oczekiwaniom rodzin zmarłych oraz szerokim wachlarzem oferowanych usług. Pracownicy zakładu doskonale wiedzą, że trudny czas żałoby to także czas podejmowania wielu decyzji, mających wpływ na przebieg całej uroczystości pochówku. Przeprowadzą więc Państwa przez meandry urzędniczych formalności, wybór niezbędnych akcesoriów funeralnych, ustalenie terminów w kościołach czy zaplanowanie koniecznych prac kamieniarsko-grabarskich. Wszystko po to, abyście mogli w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa, będąc pewni sprawnej realizacji pochówku Waszego Zmarłego, oczekiwać na ceremonię ostatniego pożegnania.

Działalność Firmy Pogrzebowej JM. Larwa

Istotą powstania oraz działalności Zakładu Pogrzebowego Larwa jest organizacja pogrzebów o charakterze kompleksowym, uwzględniających wymogi formalne, indywidualne preferencje osób zlecających oraz przy zachowaniu należytej godności i staranności. Firma specjalizuje się w przygotowaniu ceremonii świeckich, katolickich oraz pochówków innych wyznań. Błyskawicznie załatwia procedury związane z kremacją, wobec czego może ona odbyć się w ciągu doby. W swych biurach, zlokalizowanych w Biłgoraju, posiada szeroki wybór trumien tradycyjnych, kremacyjnych oraz urn. Wyposażą się tu też Państwo w niezbędną odzież dla osoby zmarłej, wybiorą różańce, modlitewniki, krzyże, jak również inne niezbędne utensylia. Podczas jednej wizyty ustalicie wszystkie kwestie, łącznie z oprawą muzyczną oraz florystyczną ceremonii.

Personel zakładu pracuje w systemie całodobowym, wiec bez względu na porę dnia lub nocy, mogą Państwo dzwonić, aby zająć się eksportacją osoby zmarłej do firmowej chłodni. Przewóz odbywa się przy zachowaniu wszelkich wymaganych procedur, przystosowanym do tego karawanem, zarówno z domów prywatnych, szpitali, domów opieki, jak i na zlecenie organów ścigania. Korzystając z usług firmy JM. Larwa mogą Państwo być pewni wysokich standardów obsługi oraz całościowego podejścia do procedury pochówku. W jednym miejscu załatwicie kwestie dotyczące samego pogrzebu, stypy, wybierzecie nagrobek, a nawet zamówicie usługę pielęgnacji grobu, w momencie, gdy sami nie będziecie w stanie jej zapewnić.

Co warto zaznaczyć, Zakład Pogrzebowy Larwa dysponuje, najnowocześniejszą kaplicą pogrzebową na terenie południowowschodniej Polski. Może ona pomieścić nawet sto osób siedzących, a katafalk w niej ustawiony jest wzdłużnie, co ułatwia dostęp do zmarłego oraz sprzyja prywatnej atmosferze i skupieniu, podczas odmawianych modlitw. Ważnym ogniwem w działalności firmy są usługi ekshumacji oraz transportu zwłok. Pracownicy biłgorajskiego zakładu doskonale znają się na formalnych wymogach oraz niezbędnych pozwoleniach, które należy uzyskać, aby móc procedury te zrealizować. Zaplecze transportowe firmy składa się z nowych, atestowanych karawanów marki Mercedes-Benz, które realizują zarówno przewozy krajowe, jak i międzynarodowe. Co istotne firma Larwa to nie tylko zakład pogrzebowy, to także wielopokoleniowy zakład kamieniarski. Charakteryzujący się szerokim wachlarzem dostępnych wzorów pomników i nagrobków, różnorodnością materiałów oraz indywidualnym podejściem do klientów. Świadczący usługi ziemne, murowanie grobowców czy też rozbiórkę i składanie pomników. Firma Pogrzebowa JM. Larwa jest także zarządcą dwóch cmentarzy, tego przy ulicy Lubelskiej w Biłgoraju oraz nekropolii w Górecku Kościelnym.

Lokalizacja Zakładu pogrzebowego JM. Larwa

Firma Pogrzebowa Larwa główną siedzibę ma w Biłgoraju przy ulicy Polnej 18, na Osiedlu Różnówka. Z kolei drugi punkt sprzedaży, zlokalizowany jest w tym samym mieście na ulicy Lubelskiej 23A. Tam też znajduje się nowoczesna sala pożegnań. Jeżeli jednak, z jakichkolwiek przyczyn nie będą Państwo mogli samodzielnie przyjechać do jednej z placówek zakładu, wystarczy telefon, a pracownik firmy pojedzie we wskazane przez Was miejsce, aby tam dopełnić wszystkich formalności związanych ze zlecanym pochówkiem. Firma działa na terenie każdej miejscowości w powiecie biłgorajskim, czego przykładem jest m.in. Zakład Pogrzebowy LARWA Księżpol.