Kilka słów o Firmie Pogrzebowej JM. Larwa

Zakład Pogrzebowy JM. LARWA został otwarty w 1984 roku, więc już ponad trzy dekady oferuje swe usługi funeralne mieszkańcom powiatu biłgorajskiego. Na terenie województwa z firmą Pogotowie Pogrzebowe współpracują również inne zakłady pogrzebowe lubelskie. To firma z tradycją oraz bogatym doświadczeniem w organizacji pochówków, zarówno tych tradycyjnych, jak i kremacji. Zajmą się organizacją pogrzebów o charakterze wyznaniowym bądź świeckim, z udziałem kwalifikowanego mistrza ceremonii. Oferują usługi o charakterze kompleksowym, począwszy od eksportacji zmarłego, przez zaplanowanie jego pogrzebu, aż po kamieniarstwo nagrobne oraz opiekę nad grobami. Wszystko po to, aby w tej trudnej sytuacji straty kogoś bliskiego, mogli Państwo skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby, będąc świadomym, że cała procedura pochówku przebiegnie zgodnie z Waszą prośbą.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy JM. Larwa

Najważniejszą kategorię usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową Larwa stanowią pochówki osób zmarłych. Zarówno tradycyjne, jak i te związane z kremacją, która w razie konieczności może odbyć się nawet w ciągu doby od momentu zgonu. Co ważne personel zakładu do każdej kwestii podchodzi indywidualnie, z należytym szacunkiem oraz zrozumieniem. Pomoże i doradzi, co jest najlepsze dla Państwa z punktu widzenia organizacyjnego, logistycznego oraz finansowego.

Firma oferuje całokształt usług funeralnych. Podstawowych, związanych z całodobową eksportacją Osoby Zmarłej, przechowaniem ciała w chłodni, toaletą pośmiertną oraz bezpośrednią obsługą pogrzebu. Jak i dodatkowych, jak na przykład ekshumacje, wykonanie i złożenie pomników czy opiekę nad grobem. Warto zaznaczyć, że wszelkie niezbędne utensylia do realizacji pochówku dostępne są do obejrzenia w biurach zakładu na terenie miasta Biłgoraj. Mogą tam Państwo podjąć decyzję odnośnie rodzaju trumny (np. dębowa, świerkowa, sosnowa, olchowa), urny (np. drewniana, metalowa, ceramiczna), wybrać wzór modlitewników, klepsydr czy odzieży dla zmarłego. Zakład Pogrzebowy Larwa dysponuje własną, dużą chłodnią (stacjonarną oraz mobilną) oraz nowoczesną salą pożegnań, gotową pomieścić ponad 100 osób. W sali katafalk ustawiony jest wzdłużnie, zapewniając prywatną atmosferę oraz dobry dostęp do zmarłego. Istotną część działalności firmy stanowią również usługi transportu zwłok. Personel służy pomocą zarówno w razie konieczności wykonania usługi przewozu o charakterze lokalnym, na terenie województwa lubelskiego, jak i krajowym oraz międzynarodowym. Doświadczenie i wiedza kadry na temat obowiązujących procedur urzędowych, oraz przepisów prawnych pozwoli sprawnie załatwić niezbędne do wykonania transportu pozwolenia i formalności.

Karawan zakładu pogrzebowego larwa ustawiony przed kościołem

JM. Larwa dysponuje flotą, specjalnych karawanów Mercedes-Benz, które spełniają wymogi Państwowego Zakładu Higieny, więc mogą w sposób bezpieczny przewieźć ciało Osoby Zmarłej, na miejsce ostatecznego spoczynku. Pracownicy firmy to doświadczone, empatyczne osoby, które w razie konieczności pomogą Państwu merytorycznie wyjaśnić kwestie związane z zasiłkiem pogrzebowym, spadkiem czy należną rentą bądź emeryturą. Jeżeli śmierć Waszego bliskiego nastąpiła na skutek nieszczęśliwego lub komunikacyjnego wypadku, personel pomoże wypełnić stosowne dokumenty niezbędne podczas ubiegania się o należne zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin zlecających pochówek, Zakład Pogrzebowy Larwa zgadza się na kredytowanie kosztów procedury do wysokości zasiłku z Zus, Krus lub rozłożenie ich na dogodne raty.

Bardzo ważną dziedziną, w której znakomicie realizuje się firma, są usługi ziemne i kamieniarskie. Mamy tutaj na myśli przygotowanie grobów ziemnych do pogrzebu, murowanie grobowców, jak również wykonanie i montaż gotowych pomników. Wszystko zgodnie z Państwa wytycznymi, co do preferencji, wyglądu oraz kosztu usługi.

Kontakt do Firmy Pogrzebowej JM. Larwa

Personel Zakładu Pogrzebowego Larwa dostępny jest, pod wskazanym numerem, 24 godziny na dobę, przez siedem dni tygodnia. Biura firmy znajdują się w Biłgoraju przy ulicy Lubelskiej 23A – tam też mieści się sala pożegnań oraz pod adresem Polna 18, w tym samym mieście. Co ważne Zakład Larwa jest także administratorem dwóch cmentarzy, biłgorajskiego przy ulicy Lubelskiej, jak również położonego w Górecku Kościelnym. Swoje usługi firma świadczy również na terenie gminy Goraj – Zakład Pogrzebowy LARWA Goraj.