To, co najważniejsze o Firmie Pogrzebowej JM LARWA z Biłgoraja

Misją Firmy Pogrzebowej JM LARWA jest nieprzerwanie od ponad trzydziestu pięciu lat istnienia godne pożegnanie Zmarłego i otoczenie opieką jego najbliższej pogrążonej w żałobie Rodziny. Trzy pokolenia doświadczenia są gwarantem rzetelnie i w pełni profesjonalnie wykonanej kompleksowej usługi pogrzebowej. Każda Rodzina, która powierzy jej to zadanie, może mieć pewność wysokich standardów świadczonych przez firmę usług. Zakład z najwyższą starannością przygotowuje ceremonie o charakterze świeckim oraz we wszystkich obrządkach religijnych, zgodnie z życzeniem zamawiającego. Pracownicy służą radą i pomocą całodobowo przez siedem dni w tygodniu, natomiast na internetowej stronie firmowej można zapoznać się z całą ofertą usług oraz skorzystać z poradnika pogrzebowego. Zachęcamy do sprawdzenia współpracy Pogotowia Pogrzebowego w województwie lubelskim, są to zakłady pogrzebowe lubelskie.

Opis usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową JM LARWA

Firma Pogrzebowa JM LARWA służy pomocą, w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej przykładając wagę do każdego szczegółu i życzenia Klienta. Dzięki flocie eleganckich certyfikowanych karawanów marki Mercedes-Benz usługę transportu ciała zmarłej osoby może zrealizować zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami, dopełniając przy tym wszystkich niezbędnych formalności. W mobilnych i stacjonarnych chłodniach przechowuje się ciało i profesjonalnie je przygotowuje do pochówku poprzez toaletę pośmiertną i tanatokosmetykę oraz ubieranie. Do wyboru jest duży asortyment stosownej odzieży damskiej i męskiej oraz dodatki takie jak różańce czy modlitewniki. W zależności od tego, czy pogrzeb jest tradycyjny, czy poprzedzony kremacją zakład oferuje do wyboru wiele różnorodnych klasycznych i nowoczesnych trumien, także tych kremacyjnych lub urn na prochy. Pracownicy starannie przygotowują informacje o pogrzebie na klepsydrach oraz nekrologach, a także tabliczki trumienne. Na pogrzebie nie może zabraknąć kwiatów, które wyrażają uczucia względem Zmarłego, można więc zamówić piękne bukiety, stroiki na trumnę, wieńce czy wiązanki z kwiatów żywych lub sztucznych wykonane przez profesjonalnych florystów. Aby uroczystość miała niepowtarzalny charakter, można zamówić profesjonalnych muzyków, którzy wykonają utwory muzyczne zgodnie z życzeniem Rodziny. Podczas uroczystości na cmentarzu rozkładane są specjalne namioty pogrzebowe, aby osłonić przed deszczem lub słońcem trumnę i najbliższą Rodzinę. Wychodząc naprzeciw potrzebom ciągle rozwijającego się rynku usług funeralnych firma oddała do dyspozycji swoim Klientom najnowocześniejszą w południowo – wschodniej Polsce salę pożegnań. W nowoczesnym klimatycznym wnętrzu Rodzina i znajomi mogą się pożegnać ze Zmarłym w kameralnym bądź większym gronie, sala dysponuje setką miejsc dla żałobników.

Kaplica pożegnań Zakładu Pogrzebowego Larwa

Bliscy zmarłego mogą zlecić firmie także opiekę nad grobem, jeśli z jakichś względów sami nie mogą tego robić, firma przygotowała kilka opcji usług do wyboru, tak, aby grób był zawsze czysty i zadbany. Pracownicy służą też wsparciem w organizacji konsolacji po pogrzebie w godnym zaufania lokalu. Firma Pogrzebowa JM LARWA zajmuje się także usługami grabarskimi na administrowanych przez siebie cmentarzach: przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju  i w Górecku Kościelnym. Pracownicy fachowo i terminowo kopią lub pogłębiają grób, murują lub odnawiają komory grobowe, demontują i montują nagrobki. W zgodnych z przepisami terminach, czyli od jesieni do wiosny wykonują także ekshumacje, pomagając wcześniej w dopełnieniu niezbędnych formalności.

JM LARWA to także firma kamieniarska, która specjalizuje się w produkcji granitowych nagrobków, ale realizuje każde zamówienie, także autorskie projekty. Dzięki nowoczesnym maszynom i innowacyjnym technologiom pomniki są wykonane na najwyższym poziomie staranności, spełniają wszystkie standardy techniczne i odpowiadają nowoczesnym trendom rynkowym. Pracownicy służą profesjonalną pomocą przy wyborze materiałów, wzorów oraz doradzają jak pielęgnować i konserwować pomnik, aby zachował swój wygląd przez długie lata.

Dodatkowo Firma Pogrzebowa JM LARWA swoim Klientom pomaga w pozyskiwaniu różnego rodzaju odszkodowań powypadkowych takich jak: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, odszkodowanie na wskutek wypadku i śmierci bliskich, zwrot kosztów leczenia i pogrzebu, renta po śmierci osoby bliskiej, jednorazowe odszkodowanie z tytułu śmierci przy pracy. Zakład dzięki profesjonalizmowi i dbałości o każdego Klienta zyskała sobie renomę i zaufanie u Klientów, o czym świadczą opinie i podziękowania.

Adresy, pod którymi można znaleźć Firmę Pogrzebową JM LARWA

Biuro główne i punkt sprzedaży Firmy Pogrzebowej JM LARWA mieści się przy ul. Polnej 18, a sala pożegnań przy ul. Lubelskiej 23A w Biłgoraju w województwie lubelskim. Pracownicy służą radą i pomocą każdego dnia, całodobowo. Firma świadczy usługi na terenie całego powiatu biłgorajskiego, przykładem jest Zakład Pogrzebowy LARWA Biszcza.