Informacje o Firmie Pogrzebowej JM Larwa z Biłgoraja

Firma Pogrzebowa JM LARWA powstała w 1984 roku i nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Biłgoraja i całego powiatu biłgorajskiego, w województwie lubelskim – zakłady pogrzebowe lubelskie. Zdobywane przez kolejne pokolenia doświadczenia są gwarantem solidnie i rzetelnie wykonanej usługi. Organizacja godnego ostatniego pożegnania i wsparcie rodziny w tych trudnych chwilach stało się misją dla właściciela i zespołu jego pracowników. Firma profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół i życzenia Rodziny organizuje tradycyjne pogrzeby we wszystkich obrządkach religijnych, a także świeckie. Klienci mogą też skorzystać z oferty i poradnika pogrzebowego na firmowej stronie internetowej. Aby maksymalnie pomóc Rodzinie, pracownicy są dostępni i pomagają całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Usługi, które świadczy Firma Pogrzebowa JM Larwa

Firma Pogrzebowa JM LARWA organizuje ceremonie pogrzebowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i życzeń osoby organizującej pochówek. Kompetentni pracownicy pomagają na każdym etapie organizacji, począwszy od dopełnienia różnych formalności. Dzięki flocie specjalistycznych certyfikowanych karawanów marki Mercedes – Benz eksportacja ciała może się odbywać na terenie całej Polski i poza granicami. Zakład posiada mobilne i stacjonarne chłodnie, gdzie przechowuje się ciała zmarłych w godnych warunkach. Ciało do pochówku jest przygotowywane przez profesjonalistów oraz może być ubrane w odzież z bogatej oferty zakładu, a do wyboru są także różne dodatki i dewocjonalia.

Pracownicy redagują i przygotowują nekrologi oraz tabliczki na trumnę. Na pogrzebie nie może zabraknąć kwiatów, w ofercie firmowej są piękne bukiety, wiązanki, wieńce i stroiki na trumnę wykonane przez florystów do wyboru z kwiatów żywych lub sztucznych. Aby dodać indywidualnego i uroczystego charakteru ceremonii zakład oferuje oprawę muzyczną. Na cmentarzu do ochrony przed słońcem lub deszczem są rozkładane specjalne namioty pogrzebowe nad trumną i członkami najbliższej Rodziny. Zakład oferuje szeroki wybór różnorodnych trumien w wielu wzorach i kolorach oraz specjalnych trumien kremacyjnych i urn na prochy w przypadku, kiedy zostanie wykonana kremacja.

Zakład Pogrzebowy JM LARWA może się poszczycić piękną salą pożegnań utrzymaną w nowoczesnym designie i gwarantującą Rodzinie i znajomym możliwość pożegnania się ze Zmarłym w ciszy i spokoju w kameralnym lub większym mogącym liczyć nawet setkę osób gronie. Jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w całej południowo- wschodniej Polsce. Coraz częściej Rodziny urządzają uroczyste konsolacje po pogrzebie, aby powspominać zmarłego i się spotkać, zwłaszcza jeśli wszyscy są rozproszeni i rzadko się widują. Również w tej kwestii zakład służy radą i pomocą. W sytuacji, gdy Rodzina ma problem z jakiegoś powodu z opieką nad grobem, firma przygotowała zestaw usług, dzięki którym nagrobek będzie zawsze czysty i zadbany, położone kwiaty i zapalony znicz.

JM LARWA jest administratorem cmentarza przy ulicy Lubelskiej w Biłgoraju oraz w Górecku Kościelnym, gdzie na życzenie Rodziny lub postanowienie sądu dokonuje ekshumacji zwłok, lub szczątków ludzkich w ustawowych terminach od jesieni do wiosny. Firma pomaga również w przygotowaniu niezbędnych do tego zezwoleń oraz dokumentacji. Pracownicy firmy fachowo i terminowo wykonują również usługi grabarskie takie jak kopanie i pogłębianie grobów oraz murowanie i odnawianie komór grobowych. JM LARWA to także istniejąca od 1998 roku Firma Kamieniarska, która specjalizuje się w produkcji nagrobków granitowych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza są gwarantem wykonania każdego nawet najbardziej wymagającego zamówienia na najwyższym poziomie staranności. Klienci mają duży wybór wzorów i kolorów nagrobków na ekspozycji w firmie, mogą też wybrać różnorodne dodatki takie jak wazony, krzyże, tablice czy rzeźby. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc i radę w kwestii konserwacji i pielęgnacji pomników.
Dodatkowo Firma Pogrzebowa JM LARWA zajmuje się pozyskiwaniem różnego rodzaju odszkodowań, takich jak: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, odszkodowanie na skutek wypadku i śmierci bliskiej osoby, zwrot kosztów leczenia i pogrzebu, renta po śmierci osoby bliskiej, jednorazowe odszkodowanie z tytułu śmierci przy pracy.

Miejsce prowadzenia działalności Firmy Pogrzebowej JM Larwa

Swoje biuro główne i punkt sprzedaży Firma Pogrzebowa JM LARWA ma w Biłgoraju na ul. Polnej 18, można tam dopełnić wszystkich niezbędnych formalności i obejrzeć ekspozycję. Sala Pożegnań mieści się w Biłgoraju na ul. Lubelskiej 23A. Więcej o usługach zakładu można przeczytać tutaj Zakład Pogrzebowy Larwa Biłgoraj.