Najważniejsze informacje o Firmie Pogrzebowej JM Larwa

Istniejąca od 1984 roku rodzinna Firma Pogrzebowa JM LARWA od trzech pokoleń służy pomocą w kompleksowej organizacji pogrzebu na terenie powiatu biłgorajskiego w województwie lubelskim – zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych gmin – zakłady pogrzebowe lubelskie. Od początku istnienia misją firmy było godne pożegnanie Zmarłego i wsparcie jego najbliższych w tych trudnych chwilach. Odpowiedzialni i empatyczni pracownicy służą radą i pomocą na każdym etapie planowania i organizacji uroczystości pogrzebowej, starają się maksymalnie odciążyć Rodzinę, aby mogła w spokoju przeżywać żałobę. Zakład z najwyższą starannością przygotowuje ceremonie we wszystkich obrządkach religijnych oraz te o charakterze świeckim. Wszelkie szczegółowe informacje o usługach można znaleźć także na firmowej stronie internetowej.

Oferta usług, które świadczy Firma Pogrzebowa JM Larwa

Firma Pogrzebowa JM LARWA stale się rozwija i poszerza zakres swoich usług, dostosowując swoją ofertę do zmieniającego się rynku. Dzięki flocie nowoczesnych certyfikowanych karawanów marki Mercedes – Benz eksportacja ciała może się odbywać zarówno na terenie całej Polski jak i poza granicami z domów, hospicjów czy szpitali. Specjalnie przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy dopełniają w imieniu Klienta wszystkich koniecznych formalności w urzędach i na granicy. W chłodniach mobilnych i stacjonarnych można przechować ciało, a specjaliści zajmą się toaletą pośmiertną i tanatokosmetyką oraz ubieraniem. Firma dysponuje dużym wyborem odzieży damskiej i męskiej oraz dodatkami takimi jak różańce i modlitewniki. Zakład organizuje pochówki tradycyjne jak i poprzedzone kremacją, co zdarza się coraz częściej. Do wyboru osoby zamawiającej, są różnorodne trumny klasyczne, nowoczesne, kremacyjne oraz urny na prochy.

Siedziba firmy pogrzebowej larwa

Niezbędnym dodatkiem do każdej ceremonii są kwiaty, które można nabyć lub zamówić w formie bukietów, wiązanek lub wieńców, a także stroików na trumnę. Klasyczne i nowoczesne kompozycje wykonywane są przez profesjonalnych florystów, do wyboru macie Państwo kwiaty żywe lub sztuczne. Jeśli takie jest życzenie Rodziny, to podczas ceremonii pogrzebowej mogą zagrać zawodowi muzycy, co doda oryginalnego i uroczystego charakteru całej ceremonii. Aby ochronić trumnę i osoby najbliższe przed słońcem lub deszczem na cmentarzu rozkładane są specjalne namioty pogrzebowe. Pożegnanie Zmarłego jeszcze przed pogrzebem odbyć się może w najnowocześniejszym tego typu obiekcie w południowo- wschodniej Polsce, którym jest piękna i wykonana w nowoczesnym designie Sala Pożegnań. Rodzina i znajomi mogą tam w ciszy i spokoju pożegnać Zmarłego lub pomodlić się zarówno w kameralnym jak i znacznie większym, liczącym nawet setkę osób, gronie. Pracownicy oferują także pomoc w przygotowaniu konsolacji na odpowiednim poziomie, w godnym zaufania renomowanym lokalu.

Sala pożegnań zakładu pogrzebowego larwa

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które nie mogą z jakiegoś powodu opiekować się grobem, przygotowano kilka pakietów usług polegających na utrzymaniu w czystości nagrobka oraz złożeniu kwiatów i zapaleniu znicza. Na administrowanych przez siebie cmentarzach: przy ul. Lubelskiej i w Górecku Kościelnym. Zakład Pogrzebowy JM LARWA wykonuje także rzetelnie i terminowo usługi grabarskie takie jak kopanie i pogłębianie grobu, murowanie nowej i odnawianie istniejącej komory grobowej oraz demontaż i montaż nagrobka. Jeśli jest taka potrzeba Rodziny lub wyrok sądu, to dokonuje również ekshumacji zwłok lub szczątków ludzkich w ustawowych terminach, od jesieni do wiosny, pomagając wcześniej przygotować niezbędną dokumentację.

 

Firma Kamieniarska JM LARWA świadczy również kompleksowe usługi kamieniarskie, specjalizuje się w produkcji nagrobków granitowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży oraz nowoczesne maszyny i technologie są gwarantem wykonawstwa na najwyższym poziomie staranności. Do wyboru osób zamawiających jest szeroka oferta nagrobków wykonanych z różnych materiałów w wielu kolorach i wzorach, od klasycznych po nowoczesne formy designerskie. Profesjonalni pracownicy zakładu starannie realizują także niejednokrotnie trudne projekty Klientów, starając się sprostać ich życzeniom. Służą zawsze pomocą  na etapie projektowania jak i doradzają jak pielęgnować i konserwować nagrobek, aby jak najdłużej cieszył blaskiem i pięknym wyglądem.

Zakład Pogrzebowy Larwa Karawan

Dodatkowo Firma Pogrzebowa JM LARWA zajmuje się fachowym doradztwem i pomocą w pozyskiwaniu różnego rodzaju odszkodowań. W imieniu Klientów domagają się między innymi: zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, odszkodowania na skutek wypadku i śmierci bliskiej osoby, zwrotu kosztów leczenia i pogrzebu, renty po śmierci bliskiej osoby, jednorazowego odszkodowania z tytułu śmierci przy pracy.

Miejsce świadczenia usług przez Firmę Pogrzebową JM Larwa

Wszystkie sprawy związane z pogrzebem, pomnikiem czy odszkodowaniem można załatwić w biurze głównym, gdzie mieści się także punkt sprzedaży przy ul. Polnej 18 w Biłgorajuzakłady pogrzebowe Biłgoraj. Sala Pożegnań znajduje się w Biłgoraju przy ul. Lubelskiej 23A. Pracownicy Firmy Pogrzebowej JM LARWA są dostępni dla Klientów codziennie przez siedem dni w tygodniu, służą pomocą na terenie każdej gminy w powiecie.