Historia Zakładu Pogrzebowego Larwa

Zakład Pogrzebowy LARWA to ponad 30-letnie doświadczenie w organizacji profesjonalnych, pełnych klasy i wzruszeń ceremonii pogrzebowych, niezależnie od ich charakteru. Zakład, którego właścicielem jest Pan Marek Larwa, jest synonimem wysokiej jakości, terminowości, a także sumiennej, ciężkiej pracy. Od trzech pokoleń właściciel zakładu wraz z zaufanymi pracownikami dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina korzystająca z ich usług została w maksymalnym stopniu odciążona z przykrych obowiązków, a ceremonia była zgodna z wszelkimi ich oczekiwaniami i dyspozycjami.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Larwa

Myśląc o kompleksowej organizacji pochówku, Zakład Pogrzebowy LARWA uwzględnia nie tylko wybór trumny, wiązanek czy oprawy muzycznej. Kompleksowa pomoc Rodzinie dotkniętej utratą bliskiej osoby powinna obejmować każdą możliwą rzecz z tym związaną. Zaangażowany i pomocny personel na podstawie upoważnienia jest w stanie uzyskać akt zgonu, wypełnić wszelkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, a także te związane z zasiłkiem pogrzebowym ZUS/KRUS, który zaliczany jest na poczet organizowanego pogrzebu. Rzeczy, które mogą wydawać się proste, w obliczu bolesnej straty i przeżywanej żałoby, dla niektórych stają się niewykonalne. By móc realnie pomóc, firma bierze na swoje barki także dokumentację dotyczącą kremacji, ekshumacji bądź transportu międzynarodowego zwłok. Fachowe doradztwo pracowników zakładu przydatne będzie przy wyborze odpowiedniej trumny bądź urny  – w ofercie zakładu znaleźć można produkty wykonane ze starannie dobranych materiałów, trumny z wysokiej jakości drewna i urny z ceramiki, kamienia bądź metalu.

Firma przygotowała także szereg dekoracji florystycznych w postaci stroików, wiązanek i wieńców z kwiatów żywych oraz sztucznych. Możliwe jest także zamówienie wyjątkowej oprawy muzycznej ceremonii, która zapewni wzruszający i nostalgiczny nastrój. Dodatkowo oferta zakładu obejmuje akcesoria funeralne w postaci tablic, krzyży, modlitewników i nekrologów. Zdaniem właściciela prawdziwa, godna zaufania firma powinna nieść Rodzinie wsparcie w pełnym zakresie. Z uwagi cierpienie bliskich osoby zmarłej, obsługa zakładu wkłada całe serca w każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Poza organizacją kremacji, w terminie 24 godzin oraz ekshumacji odbywającej się przy zachowaniu wszelkich przepisów sanitarnych, zakład specjalizuje się w transporcie osób zmarłych na terenie kraju i na arenie międzynarodowej.

Zakład Pogrzebowy Larwa Karawan

Dzięki całodobowej działalności, mobilnym chłodniom i certyfikowanym karawanom, każda Rodzina otrzyma błyskawiczną pomoc przy eksportacji zmarłego z miejsca zgonu. Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca z ambasadami, konsulatami i wszelkiego rodzaju urzędami sprawia, że równie sprawnie i bezpiecznie odbywa się także sprowadzenie Osoby Zmarłej do Polski z zagranicy. Firma bierze na swoje barki dobór odzieży dla Osoby Zmarłej, kosmetykę pośmiertną i odpowiednie przygotowanie do pochówku, zapewniające nienaganną i godną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Zakład jest w posiadaniu nowoczesnej i stylowej kaplicy pożegnań, w której umożliwia bliskim pełne spokoju i zadumy ostatnie chwile ze zmarłym.

Firma świadczy usługi na terenie całego powiatu biłgorajskiego w województwie lubelskim – zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych gmin – zakłady pogrzebowe lubelskie.

JM. LARWA poza całościową obsługą ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie, specjalizuje się również w uzyskiwaniu należności finansowych za poniesione szkody bądź wypadki. Doskonała znajomość branży ubezpieczeniowej oraz zawiłości prawnych gwarantuje zadowolenie każdego klienta zgłaszającego się do zakładu po pomoc w tej kwestii.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Larwa

Zakład Pogrzebowy LARWA dostępny jest do klientów w dwóch biurach zlokalizowanych na terenie Biłgoraja. Główne biuro firmy mieści się przy ulicy Polnej 18, z kolei sala pożegnań znajduje się przy ulicy Lubelskiej 23A. Właściciel wraz z empatycznymi i stałymi pracownikami gotowi są nieść pomoc całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, również niedziele i wszystkie święta. Ciężka praca i troska, jaką oferują pokrzywdzonym Rodzinom, od wielu lat owocują bardzo dobrymi opiniami oraz mianem firmy godnej zaufania. Zakład świadczy usługi na terenie każdej gminy w powiecie, zachęcamy do przeczytania opisu m.in. Zakład Pogrzebowy LARWA Tarnogród.