Zakład Pogrzebowy Lublin – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Eden w Lublinie jest firmą rodzinną, której właścicielami są Magdalena i Dariusz Dębal. Profesjonalizm, pomoc i wsparcie dla Rodziny, która przeżywa żałobę to priorytet i misja firmy. Zakład świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją ceremonii pogrzebowych na terenie całego Lublina, stolicy województwa lubelskiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Lublin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości udzielanego wsparcia firmie zaufało Pogotowie Pogrzebowe, które rekomenduje ją na tym obszarze.

Pracownicy zakładu pogrzebowego pomagają na każdym etapie organizacji pogrzebu, od momentu transportu Osoby Zmarłej do chłodni, aż po przygotowanie ceremonii pogrzebowej. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zarówno właściciele, jak i pracownicy zdają sobie sprawę, w jak trudnym momencie znajdują się zwracające się do nich o pomoc Rodziny. Dlatego organizacja pochówku zawsze odbywa się z zaangażowaniem, sumiennością i oddaniem, tak, aby w pełni spełnić oczekiwania najbliższych Osoby Zmarłej. Pracownicy wkładają w każde ostatnie pożegnanie całe swoje serce. Wiedząc, jak jest to ważne zarówno dla Rodziny Osoby Zmarłej, jak i dla uczestników pogrzebu. Atutem firmy jest wspomniana wielokrotnie kadra pracownicza, którą tworzą osoby z wysoką kulturą osobistą, bogatym doświadczeniem i przez lata zdobywaną wiedzą w branży pogrzebowej. Wszystkie te czynniki składają się na gwarancję usług wykonanych w pełni profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół.

Zakład Pogrzebowy Eden Lublin

Usługi pogrzebowe w Lublinie, jakie zapewnia rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Eden zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe w mieście Lublin. Służy pomocą przez całą dobę, każdego dnia, niezależnie, czy jest to święto, dzień wolny od pracy czy normalny dzień roboczy. Każda oferta zostaje indywidualnie przygotowana do potrzeb i oczekiwań Rodziny Osoby Zmarłej. Pracownicy zdają sobie sprawę, że organizacja ceremonii pogrzebowej często wiąże się z dużymi kosztami. Ważne, aby w tym trudnym czasie nie dodawać najbliższym zmartwień, umożliwić spokojne przeżywanie żałoby i dopasować pochówek do możliwości finansowych. Zakład zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i kremacji, niezależnie od tego, czy będzie to pogrzeb wyznaniowy, czy świecki.

W tym trudnym czasie nawet najprostsze dopełnienie formalności może okazać się problemem, organizacja pochówku wymaga skompletowania wielu dokumentów i zadbania o różne kwestie. Pracownicy firmy pogrzebowej przeprowadzą Państwa przez każdy etap. Już podczas pierwszego spotkania w biurze zakładu zostają ustalone wszelkie szczegóły ceremonii. Kadra pracownicza zajmuje się dopasowaniem terminu pogrzebu, dopełnieniem formalności w urzędach, biurze cmentarza czy kancelarii parafialnej. Podczas takiego spotkania zostaje również omówiony i zaplanowany dokładny przebieg ceremonii tak, by Rodzina nie miała żadnych wątpliwości, a wszystkie szczegóły zostały dopasowane do oczekiwań.

Zakład Pogrzebowy z Lublina dysponuje również szerokim asortymentem akcesoriów pogrzebowych, które w dużym stopniu ułatwiają organizację pogrzebu. Jeśli życzeniem najbliższych Osoby Zmarłej jest pomoc w doborze akcesoriów – pracownicy również służą pomocą. Do wyboru mają Państwo różne rodzaje i modele trumien tradycyjnych czy kremacyjnych. Istnieje także możliwość stworzenia trumny na zamówienie. Jeżeli chodzi o wybór urn, również znajdziecie Państwo szeroki wybór wzorów. Na życzenie Klienta kadra zajmie się przygotowaniem nekrologów i klepsydr, które następnie rozwiesi we wskazanych lokalizacjach, bądź zamieści w prasie.

Poza akcesoriami pogrzebowymi w ofercie znajdą Państwo również oprawę florystyczną ceremonii. Do wyboru mają Państwo każdą formę zarówno wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe, jak i stroiki na trumnę czy urnę. Dodatkowo istnieje również możliwość zapewnienia ze strony zakładu oprawy muzycznej składającej się z takich instrumentów jak trąbka czy skrzypce.

Oferta zakładu pogrzebowego Eden w Lublinie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, właściciele stworzyli możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów ceremonii pogrzebowej, bądź kredytowania w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS-u lub KRUS-u.

Oczywiste jest, że śmierć najbliższej osoby zawsze wiąże się z bólem, żalem, tęsknotą. Dlatego Zakład Pogrzebowy Eden umożliwia skorzystanie z sali pożegnań. Kameralna atmosfera sprawi, że będą Państwo mogli w spokoju pożegnać ukochaną Osobę Zmarłą.

Trumna w Zakładzie Pogrzebowym Eden w Lublinie

Kontakt zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Lublinie

Zakład Pogrzebowy Eden mieści się przy ul. Biernackiego 10 w Lublinie. Mieszkańcy całego miasta i okolic w momencie bolesnej straty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony firmy. To Państwa spokój i wygoda jest najważniejsza na każdym etapie organizacji pochówku. Dlatego zarówno właściciele, jak i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby służyć Państwu pomocą niezależnie od dnia i godziny. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość otwarcia biura w dogodnych dla Państwa godzinach. Jeśli wizyta w biurze stanowi problem, pracownik zakładu dojedzie pod wskazany adres, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Eden w Lublinie