Zakład pogrzebowy w Puławach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy w Puławach, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe, jest rodzinną firmą, która istnieje od 1990 roku. Szczegóły współpracy mogą Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Puławy. Od ponad 30 lat, każda Rodzina może liczyć na niezawodne wsparcie ze strony Zakładu Pogrzebowego Acheron. Priorytetem dla właściciela firmy oraz jego zaufanych pracowników, jest udzielenie pomocy Rodzinie, która znalazła się w tej bolesnej sytuacji, jaką jest odejście bliskiej osoby. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wszelkie jego potrzeby są wysłuchiwane, a następnie realizowane z wyjątkową starannością. Misją personelu jest maksymalne odciążenie Klienta z przykrych formalności oraz dodatkowych obowiązków, jakie ciążą na jego barkach w tak trudnych chwilach. Zakład na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat znacznie poszerzył ilość świadczonych usług oraz swoje zaplecze techniczne. Firma poza kompleksową organizacją pochówków zajmuje się również produkcją trumien.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Puławach

Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie sprawia, że zarówno właściciel, jak i pracownicy Zakładu Pogrzebowego Acheron doskonale wiedzą, jak profesjonalnie przeprowadzić Rodzinę Osoby Zmarłej przez wszystkie etapy związane z organizacją uroczystości pożegnalnej. Obsługa każdego dnia dokłada wszelkich starań, by każdy, kto doświadcza nieuniknionej okoliczności, uzyskał należne wsparcie, opiekę i zrozumienie, niezależnie od charakteru uroczystości oraz statusu finansowego Rodziny. Pomoc ze strony firmy rozpoczyna już od pierwszych chwil zgłoszenia – pracownicy wypełniają wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, a także na cmentarzu. Kompleksowo pomagają również w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego – ZUS i KRUS. Istnieje możliwość ustalenia wszelkich szczegółów w domu Klienta, dzięki usłudze mobilnego biura.

Firma posiada własną linię produkcyjną i od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją najwyższej jakości trumien. Zakład pogrzebowy z Puław posiada również szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Różnorodność zarówno pod względem estetyki, jak i ceny, daje każdej Rodzinie możliwość wyboru odpowiednich zniczy, krzyży, tablic czy też modlitewników. Firma bierze na swoje barki kwestię oprawy kwiatowej oraz muzycznej uroczystości. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami każda Rodzina może wybrać okazały wieniec, wiązankę, stroik bądź złożyć zamówienie na własną kompozycję kwiatową.

wieniec pogrzebowy z czerwonych kwiatów zakład pogrzebowy acheron

Wzruszającą oprawę muzyczną zapewnia profesjonalny trębacz współpracujący z firmą. Pracownicy zakładu, dzięki stałym szkoleniom pod okiem fachowców, pozostają w stałej gotowości do dokonywania transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Firma posiada dwie nowoczesne chłodnie oraz szereg specjalistycznych karawanów, dostosowanych do przewozu zwłok lub prochów. Firma realizuje usługi eksportacji Osób Zmarłych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Współpracuje przy tym z zagranicznymi służbami i urzędami w zakresie zezwoleń i innej dokumentacji. Dodatkowo personel zapewnia nienaganną prezencję Zmarłemu poprzez czynności z zakresu toalety pośmiertnej, ale też dzięki profesjonalnemu doborowi odzieży. Zarówno właściciel, jak i pracownicy zawsze starają się odciążyć Rodzinę podczas organizacji pogrzebu. Służą pomocą i doświadczeniem codziennie, niezależnie od pory dnia i nocy.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Acheron?

Zakład Pogrzebowy Acheron świadczy usługi na terenie całego powiatu puławskiego w województwie lubelskim. Sprawdź także zakłady pogrzebowe lubelskie. Firma posiada dwa biura, w których można ustalić wszystkie szczegóły pochówku. Pierwsze znajduje się w Puławach przy ul. Bema 8, natomiast drugie w Garbowie przy ul. Lipowej 5.