Zakład pogrzebowy w Markuszowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, z którym nawiązaliśmy współpracę w Markuszowie to renomowana firma funeralna, która istnieje od 1990 roku. Jej właścicielem jest Pan Mirosław Kuflewski, który dba o to, aby wszystkie usługi świadczone były z poszanowaniem zarówno Osoby Zmarłej, jak i jej Rodziny. Szerokie zaplecze techniczne oraz doświadczona kadra pracowników sprawiają, że wszystkie prace wykonywane są na najwyższym poziomie. Zakład Pogrzebowy Acheron stale się rozwija – poza organizacją pochówków firma zajmuje się również produkcją trumien, dlatego przygotowanie trumny na indywidualne zamówienie nie stanowi żadnego problemu.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Markuszowie

Zarówno właściciel, jak i pracownicy firmy dbają o to, aby wszystkie usługi świadczone były w sposób profesjonalny. Wykonywane są z niebywałym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Priorytetem dla całej kadry jest zadowolenie Klienta, a także zorganizowanie ostatniego pożegnania zgodnie z oczekiwaniami najbliższych Osoby Zmarłej.

Transport Osób Zmarłych do chłodni zakładu zarówno w Puławach (zakłady pogrzebowe Puławy), jak i w Garbowie odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pracownicy zajmują się dopełnieniem wszystkich formalności związanych z organizacją pochówku. Przygotowują Osobę Zmarłą do ostatniego pożegnania poprzez wykonanie profesjonalnej toalety i kosmetyki pośmiertnej. Dobierają również stosowną odzież oraz pomagają w wyborze odpowiednich utensyliów funeralnych. Na miejscu dostępnych jest wiele modeli trumien, urn, a także metalowe tabliczki, krzyże na cmentarz oraz tablice nagrobne. Na życzenie Klienta Zakład Pogrzebowy Acheron zajmuje się kompleksowym przygotowaniem oprawy florystycznej i muzycznej ceremonii. Zarówno właściciel, jak i pracownicy zdają sobie sprawę, jak ważny podczas przeżywania żałoby jest spokój i wyciszenie. Dlatego żałobnicy mogą skorzystać z kameralnej kaplicy przedpogrzebowej, gdzie pożegnają się z bliską Osobą, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii.

sala pożegnań zakładu pogrzebowego acheron w puławach

Kontakt z Firmą Pogrzebową Acheron

Siedziba polecanego przez nas zakładu pogrzebowego znajduje się w Garbowie 48. Wszelkich formalności można dopełnić również w biurze w Puławach, które mieści się przy ul. Bema 8. Pracownicy służą Państwu pomocą przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta.