fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SYTA Lubartów

ul. Cicha 12, 21-100 Lubartów

801 12 12 12

726 863 707

Dom Pogrzebowy Syta kompleksowo zajmuje się organizacją pogrzebu, transportem, kremacją.

Zobacz

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Lubartów

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy z Lubartowa posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala na świadczenie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie.

Lubartów to miasto położone nad rzeką Wieprz w województwie lubelskim. Jego powierzchnia wynosi 13,91 km², natomiast liczba mieszkańców to ponad 21 tysięcy. W mieście rozwija się przemysł spożywczy, materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych, a także przemysł meblarski i odzieżowy. W mieści krzyżuje się droga wojewódzka nr 815 i droga krajowa nr 19.

Herb miasta LubartówDo najważniejszych zabytków Lubartowa należą: Pałac Sanguszków, Bazylika św. Anny, czy też Klasztor kapucynów. W pobliżu Lubartowa znajduje się kompleks pałacowy Zamoyskich w Kozłówce i Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Działalność religijną w obrębie miasta prowadzi Kościół Rzymskokatolicki, Kościół Zielonoświątkowy i Świadkowie Jehowy.

Pogotowie Pogrzebowe w Lubartowie

W Lubartowie kompleksowe usługi pogrzebowe dla Pogotowia Pogrzebowego świadczy Zakład Pogrzebowy SYTA Lubartów. Rekomendowany przez nas zakład ma wieloletnie doświadczenie i bogate tradycje rodzinne. Firma powstała w 1995 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pomaga w organizacji pogrzebu i wspiera bliskich Osoby Zmarłej w tych ciężkich chwilach. Posiadający odpowiednie kwalifikacje pracownicy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zajmą się przewiezieniem Osoby Zmarłej do chłodni, gdzie ciało zostanie poddane zabiegom z zakresu tanatokosmetyki. Jeśli chodzi o formę pochówku, zakład pogrzebowy zajmuje się zarówno realizacją pogrzebów tradycyjnych z trumną, jak i urnowych poprzedzonych kremacją ciała.

Dodatkowo personel na życzenie Rodziny pomoże wybrać odpowiednią trumną bądź urnę oraz inne niezbędne do przygotowania godnego pochówku akcesoria np. odzież dla Osoby Zmarłej czy klepsydry. Floryści funeralni współpracujący z firmą zadbają o wysokiej klasy oprawę kwiatową ceremonii, z kolei doświadczeni muzycy wykonają utwory żałobne.

Cmentarze w Lubartowie

Cmentarz Parafialny św. Anny mieści się przy ulicy Szaniawskiego i służy mieszkańcom Lubartowa do celów grzebalnych. Na terenie miasta istniały również dwa cmentarze dla wyznawców judaizmu. Stary Cmentarz Żydowski w Lubartowie został założony w XVII wieku i znajdował się przy dawnej ulicy Żabiej. Podczas II wojny światowej został doszczętnie zniszczony, aktualnie na jego miejscu znajduje się ogródek jordanowski. Z kolei Nowy Cmentarz Żydowski w Lubartowie został założony w 1819 roku, ale również uległ zniszczeniu podczas wojny. Na cmentarzu zachowało się jednak wiele nagrobków o wysokich walorach artystycznych. Nekropolia znajduje się przy ulicy Cichej, najstarszy zachowany na niej nagrobek pochodzi z 1848 roku.

Krematorium Lubartów

W województwie lubelskim są dwie spopielarnie zwłok  – Krematorium Czerniejów, a także Krematorium Milejów.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe