Zakład Pogrzebowy w Zdunach uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma pogrzebowa w Zdunach, która została wyróżniona przez Pogotowie Pogrzebowe, obecna jest w branży funeralnej od prawie 30 lat. Zakład Pogrzebowy Z. Strasenburg początkowo jako zakład stolarski zajmował się produkcją wysokiej klasy trumien, następnie z biegiem lat zaczął świadczyć kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu łowickiego w województwie łódzkim, sprawdź zakłady pogrzebowe łódzkie. Firma z roku na rok doskonali swoje usługi i powiększa ofertę, dzięki czemu stale otrzymuje słowa uznania i wdzięczności od osób, które otrzymały z jej strony fachową pomoc.

Biuro Zakładu Pogrzebowego Strasenburg Łowicz

Usługi świadczone przez sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Zdunach

Szeroki zakres usług sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Zdunach gwarantuje całościową pomoc w organizacji i realizacji ceremonii ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej. Priorytetem firmy jest pomoc Rodzinom dotkniętym stratą osoby bliskiej na każdym etapie organizacji pochówku. Pracownicy po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa są w stanie dopełnić wszystkich formalności w imieniu Klienta. Pomagają zarówno w kwestiach urzędowych, jak i w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, na którym mają odbyć się uroczystości pogrzebowe.

Firma posiada rozbudowaną ofertę akcesoriów pogrzebowych, dewocjonaliów i zniczy, a dzięki własnej kwiaciarni także wieńców, wiązanek i bukietów okolicznościowych. Wykwalifikowany i empatyczny personel służy doradztwem przy wyborze trumien i urn, których produkcją zakład zajmuje się od 1991 roku. Zakład pogrzebowy organizuje pochówki tradycyjne, urnowe poprzedzone kremacją, a także ceremonie w różnych obrządkach wyznaniowych i pochówki świeckie, wykonuje także ekshumacje. W wysokiej klasy budynku znajduje się kaplica, sala pożegnań i profesjonalna chłodnia.

Kaplica Pożegnań Zakładu Pogrzebowego Strasenburg

Firma świadczy pomoc w transporcie zwłok na terenie całego kraju, a także przygotowuje ciało Osoby Zmarłej do pochówku. Firma Z. Strasenburg stawia na najwyższą jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do Klienta, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii mieszkańców powiatu łowickiego i okolic.

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Zdunach

Siedziba rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego w Zdunach znajduje pod adresem Zduny Kościelne 107a, sprawdź zakłady pogrzebowe Zduny. Ponadto firma podsiada swoje biura w Łowiczu przy ul. Sybiraków 4, a także w miejscowości Wiskienica Górna 66. W każdym z oddziałów pracownicy dyspozycyjni są codziennie, również w niedziele oraz we wszystkie święta, przez całą dobę.

Głowna siedziba i karawany Zakładu Pogrzebowego Strasenburg