Zakład pogrzebowy w Wieruszowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Wieruszowie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną z rodzinnymi tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, sprawdź szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Wieruszów. Zakład Pogrzebowy Stoltrum powstał w 1990 roku i jest rozszerzeniem działalności zakładu stolarskiego istniejącego od 1982 roku. Obecnym właścicielem jest Grzegorz Suchy, pielęgnujący tradycję i ciężką pracę, jaką włożył w rozwój firmy jego ojciec – Zbisław Suchy, prowadzący przez lata profesjonalny zakład stolarski. Zakład pogrzebowy działa nie tylko w Wieruszowie, gdzie znajduje się jego główna siedziba, a ale także na terenie całego powiatu wieruszowskiego, wieluńskiego i kępińskiego.

Oferta i misja sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Wieruszowie

Priorytetem Zakładu Pogrzebowego Stoltrum jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Otoczenie troską i opieką każdej Rodziny, która przeżywa ciężkie chwile związane z utratą osoby bliskiej. Niezwykła wrażliwość, sumienność oraz empatia pracowników sprawiają, że zakład spełnia wszelkie oczekiwania Klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Firma posiada własną, całodobowo funkcjonującą chłodnię, dzięki czemu może sprawnie i szybko świadczyć usługi eksportacji i przewozu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, nawet poza granicami Polski. Zakład pomoże w wypełnieniu formalności urzędowych i uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, a także innych należnych świadczeń. Pracownicy dokonają również niezbędnych ustaleń w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, na którym ma się dobyć pochówek. Zakład pogrzebowy z 30-letnim doświadczeniem w branży funeralnej specjalizuje się zarówno w realizacji pogrzebów tradycyjnych, gdzie ciało składane jest do grobu w trumnie, jak i profesjonalnie wykona pogrzeb poprzedzony kremacją ciała.

Fachowy personel wykonuje kosmetykę pośmiertną na najwyższym poziomie, a właściciel, pomoże w doborze najwyższej klasy urny lub trumny. Do dyspozycji Klientów są również akcesoria pogrzebowe takie jak krzyże, obrazki pamiątkowe i tabliczki nagrobne, a także dekoracje kwiatowe. Ceremonię dopełni oprawa muzyczna, którą zapewniają profesjonalni muzycy, specjalizujący się wykonywaniu utworów na uroczystościach funeralnych. W ofercie firmy jest również usługa ekshumacji.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Stoltrum rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Wieruszowie

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Wieruszowie mieści się przy ul. Wincentego Witosa 22. Firma pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy o każdej porze udzielą Państwu wsparcia i pomocy, a także odpowiedzą na wszelkie pytania związane z pogrzebem.

Karawany Zakładu Pogrzebowego STOLTRUM Wieruszó